Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 36 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 38,89 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRASKO, a.s. | 2 | 375 000 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 4 | 62 920 Kč |
| Radek Soural | 3 | 2 253 732 Kč |
| Daniel Šmehlík | 4 | 0 Kč |
| DOBEŠ-STAVBY s.r.o. | 1 | 394 091 Kč |
| innogy Energie, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Petra Šmehlíková | 1 | 225 414 Kč |
| Jan Machálek | 4 | 2 422 471 Kč |
| MALÁČ s.r.o. | 1 | 225 871 Kč |
| Lidl Česká republika s.r.o. | 1 | 106 250 Kč |
| E.ON Česká republika, s. r. o. | 2 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 6 | 46 012 Kč |
| Mateřská škola Jarní, Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 1 Kč |
| Michal Streichl | 1 | 133 910 Kč |
| Ing. Petr Hájek | 1 | 0 Kč |
| REMIÁŠ ÚKLID s.r.o. | 1 | 80 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| TRASKO, a.s. | 2 smlouvy za celkem 375 000 Kč | ||||||||||
| E.ON Energie, a.s. | 2 smlouvy za celkem 62 920 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Radek Soural | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 405 766 Kč | 1 smlouva za celkem 506 973 Kč | ||||||||
| Daniel Šmehlík | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| DOBEŠ-STAVBY s.r.o. | 1 smlouva za celkem 394 091 Kč | ||||||||||
| innogy Energie, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Petra Šmehlíková | 1 smlouva za celkem 225 414 Kč | ||||||||||
| Jan Machálek | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 245 161 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 984 335 Kč | |||||||
| MALÁČ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 225 871 Kč | ||||||||||
| Lidl Česká republika s.r.o. | 1 smlouva za celkem 106 250 Kč | ||||||||||
| E.ON Česká republika, s. r. o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 19 834 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 26 178 Kč | |||||
| Mateřská škola Jarní, Vyškov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 1 Kč | ||||||||||
| Michal Streichl | 1 smlouva za celkem 133 910 Kč | ||||||||||
| Ing. Petr Hájek | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| REMIÁŠ ÚKLID s.r.o. | 1 smlouva za celkem 80 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Jarní, Vyškov, příspěvková organizace | 36 | 9 639 202 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Mateřská škola Jarní, Vyškov, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola Jarní, Vyškov, příspěvková organizace | 4 smlouvy za celkem 437 920 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 5 smluv za celkem 631 180 Kč | 4 smlouvy za celkem 732 844 Kč | 6 smluv za celkem 351 411 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 19 834 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 5 smluv za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 26 178 Kč |