Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 33 výsledků).
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Šikulka, Vyškov, příspěvková organizace | 28 | 2 945 790 Kč |
| Radek Soural | 7 | 3 046 630 Kč |
| OVOCE ZELENINA HLEDÍK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mlékárna Valašské Meziříčí, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| innogy Energie, s.r.o. | 1 | 153 000 Kč |
| J.K. accounting s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| MAKOVEC a.s. | 1 | 0 Kč |
| ROSTĚNICE, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Hřiště 8D s.r.o. | 1 | 153 569 Kč |
| KULHÁNEK & DRÁPAL s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 3 | 0 Kč |
| TRASKO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| FPO s.r.o. | 1 | 8 712 Kč |
| EP ENERGY TRADING, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Dušan Kubíček | 1 | 82 912 Kč |
| Pavel Sobotka | 1 | 0 Kč |
| Zdeněk Mrazčinský | 2 | 385 902 Kč |
| MALÁČ s.r.o. | 1 | 242 497 Kč |
| Zemědělské družstvo Vícov | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola Šikulka, Vyškov, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 152 415 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 7 smluv za celkem 153 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 476 998 Kč | 6 smluv za celkem 557 620 Kč | 3 smlouvy za celkem 158 506 Kč | 1 smlouva za celkem 973 854 Kč | 2 smlouvy za celkem 158 645 Kč | 1 smlouva za celkem 96 371 Kč | 2 smlouvy za celkem 218 381 Kč | |
| Radek Soural | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 323 429 Kč | 1 smlouva za celkem 557 620 Kč | 1 smlouva za celkem 149 794 Kč | 1 smlouva za celkem 973 854 Kč | |||||
| OVOCE ZELENINA HLEDÍK s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mlékárna Valašské Meziříčí, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| innogy Energie, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 153 000 Kč | ||||||||||
| J.K. accounting s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MAKOVEC a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ROSTĚNICE, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Hřiště 8D s.r.o. | 1 smlouva za celkem 153 569 Kč | ||||||||||
| KULHÁNEK & DRÁPAL s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| E.ON Energie, a.s. | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| TRASKO, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| FPO s.r.o. | 1 smlouva za celkem 8 712 Kč | ||||||||||
| EP ENERGY TRADING, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Dušan Kubíček | 1 smlouva za celkem 82 912 Kč | ||||||||||
| Pavel Sobotka | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Zdeněk Mrazčinský | 2 smlouvy za celkem 385 902 Kč | ||||||||||
| MALÁČ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 242 497 Kč | ||||||||||
| Zemědělské družstvo Vícov | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Šikulka, Vyškov, příspěvková organizace | 30 | 4 301 369 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 218 381 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola Šikulka, Vyškov, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 152 415 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 7 smluv za celkem 153 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 476 998 Kč | 6 smluv za celkem 557 620 Kč | 3 smlouvy za celkem 158 506 Kč | 1 smlouva za celkem 973 854 Kč | 2 smlouvy za celkem 158 645 Kč | 3 smlouvy za celkem 628 399 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 smlouva za celkem 218 381 Kč |