Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 15 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská společnost sportovní a rekreační areály, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Březno | 15 | 1 547 570 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městská společnost sportovní a rekreační areály, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Základní škola a Mateřská škola Březno | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 379 435 Kč | 2 smlouvy za celkem 193 276 Kč | 2 smlouvy za celkem 202 130 Kč | 2 smlouvy za celkem 189 438 Kč | 1 smlouva za celkem 483 032 Kč | 2 smlouvy za celkem 100 259 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská společnost sportovní a rekreační areály, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 12 | 1 064 538 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 483 032 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městská společnost sportovní a rekreační areály, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| BOVYS, s.r.o. | 4 smlouvy za celkem 379 435 Kč | 2 smlouvy za celkem 193 276 Kč | 2 smlouvy za celkem 202 130 Kč | 2 smlouvy za celkem 189 438 Kč | 2 smlouvy za celkem 100 259 Kč | ||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 483 032 Kč |