Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 24 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 21,74 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská plynárenská, a.s. | 3 | 278 684 Kč |
| SCP first payment of receivables s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Kamarádi, Vysoké Mýto, příspěvková organizace | 5 | 217 709 Kč |
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 2 | 250 000 Kč |
| Jindřich Schlesinger | 1 | 100 455 Kč |
| VTZ s.r.o. | 2 | 147 106 Kč |
| GASTRO komplet UO s.r.o. | 2 | 158 554 Kč |
| EP ENERGY TRADING, a.s. | 1 | 40 464 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 4 | 1 480 000 Kč |
| ŘEZNICTVÍ SLOUPNICE s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| JIP východočeská, a.s. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 smlouva za celkem 139 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 139 684 Kč | ||||||||
| SCP first payment of receivables s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Kamarádi, Vysoké Mýto, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 145 109 Kč | 2 smlouvy za celkem 72 600 Kč | ||||||||
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 2 smlouvy za celkem 250 000 Kč | ||||||||||
| Jindřich Schlesinger | 1 smlouva za celkem 100 455 Kč | ||||||||||
| VTZ s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 147 106 Kč | ||||||||||
| GASTRO komplet UO s.r.o. | 1 smlouva za celkem 60 270 Kč | 1 smlouva za celkem 98 284 Kč | |||||||||
| EP ENERGY TRADING, a.s. | 1 smlouva za celkem 40 464 Kč | ||||||||||
| ČEZ ESCO, a.s. | 2 smlouvy za celkem 730 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 750 000 Kč | |||||||||
| ŘEZNICTVÍ SLOUPNICE s.r.o. | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | ||||||||||
| JIP východočeská, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kamarádi, Vysoké Mýto, příspěvková organizace | 21 | 2 736 971 Kč |
| Vodovody a kanalizace Vysoké Mýto, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Město Vysoké Mýto | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola Kamarádi, Vysoké Mýto, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 203 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 350 455 Kč | 5 smluv za celkem 387 523 Kč | 2 smlouvy za celkem 145 109 Kč | 3 smlouvy za celkem 802 600 Kč | 3 smlouvy za celkem 848 284 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||
| Vodovody a kanalizace Vysoké Mýto, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Vysoké Mýto | 1 smlouva za celkem 0 Kč |