Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 23 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,70 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mikroregion Litovelsko | 23 | 5 193 968 Kč |
| Machovský s.r.o. | 2 | 730 010 Kč |
| Tailor Travel s.r.o. | 1 | 108 000 Kč |
| Autobusy HS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CBS Nakladatelství s. r. o. | 1 | 80 233 Kč |
| Obec Senice na Hané | 1 | 817 900 Kč |
| Petr Rychnovský, DiS. | 1 | 125 996 Kč |
| VOJTILA TRANS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 0 Kč |
| Obec Střeň | 1 | 70 000 Kč |
| 1 | 116 972 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mikroregion Litovelsko | 2 smlouvy za celkem 300 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 611 078 Kč | 1 smlouva za celkem 429 300 Kč | 1 smlouva za celkem 290 050 Kč | 1 smlouva za celkem 300 710 Kč | 2 smlouvy za celkem 503 833 Kč | 3 smlouvy za celkem 278 233 Kč | 8 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 116 972 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |
| Machovský s.r.o. | 1 smlouva za celkem 429 300 Kč | 1 smlouva za celkem 300 710 Kč | |||||||||
| Tailor Travel s.r.o. | 1 smlouva za celkem 108 000 Kč | ||||||||||
| Autobusy HS s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| CBS Nakladatelství s. r. o. | 1 smlouva za celkem 80 233 Kč | ||||||||||
| Obec Senice na Hané | 1 smlouva za celkem 817 900 Kč | ||||||||||
| Petr Rychnovský, DiS. | 1 smlouva za celkem 125 996 Kč | ||||||||||
| VOJTILA TRANS s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Alza.cz a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Střeň | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | ||||||||||
| 31691897 | 1 smlouva za celkem 116 972 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litovel | 5 | 1 540 428 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Olomoucký kraj | 1 | 90 000 Kč |
| Mikroregion Litovelsko | 14 | 2 909 220 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 654 320 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Litovel | 1 smlouva za celkem 300 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 521 078 Kč | 1 smlouva za celkem 429 300 Kč | 1 smlouva za celkem 290 050 Kč | |||||||
| Česká spořitelna, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Olomoucký kraj | 1 smlouva za celkem 90 000 Kč | ||||||||||
| Mikroregion Litovelsko | 1 smlouva za celkem 300 710 Kč | 2 smlouvy za celkem 503 833 Kč | 3 smlouvy za celkem 278 233 Kč | 7 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 116 972 Kč | ||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 654 320 Kč |