Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 142 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 28 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 19,72 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,41 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,11 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| DOBRÝ NÁPOJ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MRAVENEC spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MADE GROUP, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Bidfood Czech Republic s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| 4soft, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 734 601 Kč | 2 smlouvy za celkem 857 500 Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 229 996 Kč | 3 smlouvy za celkem 320 585 Kč | 2 smlouvy za celkem 555 982 Kč | |||
| SEOS FRUIT s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Petr Hnat | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| STATEK BOR ZEOS, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Hortim-International, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| 1. Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 411 661 Kč | 12 smluv za celkem 839 228 Kč | 3 smlouvy za celkem 421 785 Kč | 4 smlouvy za celkem 875 294 Kč | 1 smlouva za celkem 130 271 Kč | 3 smlouvy za celkem 337 151 Kč | 1 smlouva za celkem 6 347 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 340 000 Kč | ||
| JP1 s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Profiscan s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Pivovar Chříč s.r.o. | 1 smlouva za celkem 205 897 Kč | ||||||||||
| Karlovarské uzeniny s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MERON a.s. | 1 smlouva za celkem 72 479 Kč | ||||||||||
| SPORTIS K. Vary s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| KAREL HOLOUBEK - Trade Group a.s. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | ||
| LAHŮDKY KRČMA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| AB plus CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 334 323 Kč | ||||||||||
| E.ON Energie, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| DŘEVOARTIKL, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 114 974 Kč | 1 smlouva za celkem 221 442 Kč | |||||||||
| VINERY SCOUT s.r.o. v likvidaci | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 smlouva za celkem 39 718 Kč | 1 smlouva za celkem 50 324 Kč | 1 smlouva za celkem 137 172 Kč | 1 smlouva za celkem 50 390 Kč | 1 smlouva za celkem 219 006 Kč | ||||||
| Lenka Nováková | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | ||||||||
| Kozodoj zapsaný spolek | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 smlouva za celkem 759 384 Kč | ||||||||||
| ČP Guarding, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| BONNO GASTRO SERVIS s.r.o. | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | ||||||||||
| DHR trade s.r.o. | 1 smlouva za celkem 488 424 Kč | 1 smlouva za celkem 359 903 Kč | |||||||||
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 1 smlouva za celkem 410 809 Kč | ||||||||||
| JIP východočeská, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1 smlouva za celkem 270 275 Kč | 1 smlouva za celkem 193 640 Kč | |||||||||
| HP TRONIC Zlín, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 62 592 Kč | ||||||||||
| GASTRO Klimatech s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 280 761 Kč | 2 smlouvy za celkem 177 497 Kč | 1 smlouva za celkem 66 659 Kč | ||||||||
| www.sof-it.cz, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 179 200 Kč | ||||||||||
| Martina Černá | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Gabriela Fekete | 1 smlouva za celkem 66 550 Kč | ||||||||||
| Renata Dudlová | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Statutární město Karlovy Vary | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ZR SERVIS s.r.o. | 1 smlouva za celkem 794 347 Kč | ||||||||||
| ATLAS consulting spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Miloslav Mour | 1 smlouva za celkem 403 200 Kč | ||||||||||
| PlaJostav s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Střední odborná škola stavební Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Správa MŠ software, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 116 190 Kč | ||||||||||
| Petr Bratršovský | 1 smlouva za celkem 95 584 Kč | ||||||||||
| Žatecké lahůdky s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| TIMA, spol. s r.o. - obchodně výrobní služby | 1 smlouva za celkem 316 211 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace | 111 | 44 734 573 Kč |
| Karlovarský kraj | 15 | 3 292 088 Kč |
| Ing. Hana Nídlová | 1 | 181 500 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 9 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 145 097 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 2 | 0 Kč |
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1 | 284 376 Kč |
| Střední odborná škola stavební Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 605 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
1. Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| 1. Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace | 10 smluv za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 795 460 Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 9 smluv za celkem 3 mil. Kč | 8 smluv za celkem 6 mil. Kč | 9 smluv za celkem 3 mil. Kč | 15 smluv za celkem 8 mil. Kč | 14 smluv za celkem 4 mil. Kč | 11 smluv za celkem 5 mil. Kč | 16 smluv za celkem 9 mil. Kč | 7 smluv za celkem 3 mil. Kč |
| Karlovarský kraj | 1 smlouva za celkem 411 661 Kč | 1 smlouva za celkem 512 631 Kč | 3 smlouvy za celkem 421 785 Kč | 3 smlouvy za celkem 591 928 Kč | 1 smlouva za celkem 130 271 Kč | 1 smlouva za celkem - 11 915 Kč | 1 smlouva za celkem 6 347 Kč | 2 smlouvy za celkem 889 380 Kč | 2 smlouvy za celkem 340 000 Kč | ||
| Ing. Hana Nídlová | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč | ||||||||||
| Česká spořitelna, a.s. | 8 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 145 097 Kč | ||||||||||
| Statutární město Karlovy Vary | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1 smlouva za celkem 284 376 Kč | ||||||||||
| Střední odborná škola stavební Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 605 000 Kč |