Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 16 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Čáp | 16 | 1 776 538 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Pavel Čáp | 1 smlouva za celkem 109 536 Kč | 2 smlouvy za celkem 294 807 Kč | 2 smlouvy za celkem 294 640 Kč | 4 smlouvy za celkem 122 473 Kč | 3 smlouvy za celkem 426 472 Kč | 3 smlouvy za celkem 393 596 Kč | 1 smlouva za celkem 135 014 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav experimentální medicíny AV ČR, v. v. i. | 11 | 859 781 Kč |
| Mateřská škola nad Kazankou | 2 | 432 372 Kč |
| Střední odborná škola Jarov | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola, Praha 4, Němčická 16 | 1 | 349 371 Kč |
| Městská část Praha 15 | 1 | 135 014 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ústav experimentální medicíny AV ČR, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 109 536 Kč | 1 smlouva za celkem 81 619 Kč | 1 smlouva za celkem 75 456 Kč | 3 smlouvy za celkem 122 473 Kč | 2 smlouvy za celkem 77 101 Kč | 3 smlouvy za celkem 393 596 Kč | |||||
| Mateřská škola nad Kazankou | 1 smlouva za celkem 213 188 Kč | 1 smlouva za celkem 219 184 Kč | |||||||||
| Střední odborná škola Jarov | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola, Praha 4, Němčická 16 | 1 smlouva za celkem 349 371 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 15 | 1 smlouva za celkem 135 014 Kč |