Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 74 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,35 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 8 | 25 | 4 236 856 Kč |
| Roman Pavlíček | 74 | 21 318 484 Kč |
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 6 | 6 993 590 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městská část Praha 8 | 3 smlouvy za celkem 208 622 Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 656 430 Kč | 8 smluv za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 959 530 Kč | ||||||
| Roman Pavlíček | 3 smlouvy za celkem 208 622 Kč | 13 smluv za celkem 9 mil. Kč | 8 smluv za celkem 1 mil. Kč | 11 smluv za celkem 4 mil. Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč | 10 smluv za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 844 321 Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 234 287 Kč | 5 smluv za celkem 891 520 Kč |
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 6 smluv za celkem 7 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 8 | 38 | 6 025 945 Kč |
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 33 | 14 976 264 Kč |
| Městská část Praha 1 | 2 | 316 275 Kč |
| Střední odborná škola Jarov | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městská část Praha 8 | 3 smlouvy za celkem 208 622 Kč | 2 smlouvy za celkem 419 223 Kč | 2 smlouvy za celkem 263 630 Kč | 5 smluv za celkem 861 314 Kč | 9 smluv za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 844 321 Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 234 287 Kč | 5 smluv za celkem 891 520 Kč | ||
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 11 smluv za celkem 8 mil. Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 11 smluv za celkem 4 mil. Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | |||||||
| Městská část Praha 1 | 2 smlouvy za celkem 316 275 Kč | ||||||||||
| Střední odborná škola Jarov | 1 smlouva za celkem 0 Kč |