Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 38 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaroslav Talafous | 34 | 3 020 050 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Jaroslav Talafous | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 400 000 Kč | 1 smlouva za celkem 192 000 Kč | 7 smluv za celkem 197 600 Kč | 7 smluv za celkem 200 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 985 325 Kč | 2 smlouvy za celkem 299 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 746 125 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 27 | 0 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 7 | 3 020 050 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | ||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 400 000 Kč | 1 smlouva za celkem 192 000 Kč | 1 smlouva za celkem 197 600 Kč | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | 1 smlouva za celkem 985 325 Kč | 1 smlouva za celkem 299 000 Kč | 1 smlouva za celkem 746 125 Kč |