Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 10 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MUDr. Jarmila Hálová | 10 | 3 125 957 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| MUDr. Jarmila Hálová | 1 smlouva za celkem 218 207 Kč | 1 smlouva za celkem 114 588 Kč | 3 smlouvy za celkem 590 824 Kč | 1 smlouva za celkem 384 814 Kč | 1 smlouva za celkem 392 256 Kč | 1 smlouva za celkem 416 270 Kč | 1 smlouva za celkem 478 961 Kč | 1 smlouva za celkem 530 037 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace | 10 | 3 125 957 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 218 207 Kč | 1 smlouva za celkem 114 588 Kč | 3 smlouvy za celkem 590 824 Kč | 1 smlouva za celkem 384 814 Kč | 1 smlouva za celkem 392 256 Kč | 1 smlouva za celkem 416 270 Kč | 1 smlouva za celkem 478 961 Kč | 1 smlouva za celkem 530 037 Kč |