Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 40 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 32 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 80,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,50 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GASCO s.r.o. | 18 | 223 768 468 Kč |
| DSO Oldřiš - Borová | 40 | 0 Kč |
| EVT Stavby s.r.o. | 18 | 223 768 468 Kč |
| Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. | 9 | 0 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 18 | 223 768 468 Kč |
| RECPROJEKT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MIRO GLOVES s.r.o. | 1 | 255 915 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| GASCO s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 224 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||
| DSO Oldřiš - Borová | 9 smluv za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 8 smluv za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | |||
| EVT Stavby s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 224 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||
| Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||
| EUROVIA CZ a.s. | 2 smlouvy za celkem 224 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||
| RECPROJEKT s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MIRO GLOVES s.r.o. | 1 smlouva za celkem 255 915 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DSO Oldřiš - Borová | 26 | 223 768 468 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. | 2 | 0 Kč |
| Pardubický kraj | 3 | 8 000 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 0 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 132 170 Kč |
| Obec Borová | 1 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 255 915 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 2 | 242 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| DSO Oldřiš - Borová | 6 smluv za celkem 224 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 7 smluv za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||
| Česká spořitelna, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Pardubický kraj | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | |||||||||
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 smlouva za celkem 132 170 Kč | ||||||||||
| Obec Borová | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| České dráhy, a.s. | 1 smlouva za celkem 255 915 Kč | ||||||||||
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 2 smlouvy za celkem 242 000 Kč |