Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 47 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Benedikt | 47 | 4 002 804 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Petr Benedikt | 6 smluv za celkem 866 005 Kč | 7 smluv za celkem 510 640 Kč | 11 smluv za celkem 328 976 Kč | 5 smluv za celkem 334 944 Kč | 5 smluv za celkem 412 248 Kč | 6 smluv za celkem 551 852 Kč | 6 smluv za celkem 839 833 Kč | 1 smlouva za celkem 158 305 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 47 | 4 002 804 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa Národního parku Šumava | 6 smluv za celkem 866 005 Kč | 7 smluv za celkem 510 640 Kč | 11 smluv za celkem 328 976 Kč | 5 smluv za celkem 334 944 Kč | 5 smluv za celkem 412 248 Kč | 6 smluv za celkem 551 852 Kč | 6 smluv za celkem 839 833 Kč | 1 smlouva za celkem 158 305 Kč |