Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 6 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Racek | 6 | 1 193 164 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Jiří Racek | 1 smlouva za celkem 105 851 Kč | 1 smlouva za celkem 60 984 Kč | 1 smlouva za celkem 164 766 Kč | 1 smlouva za celkem 190 225 Kč | 1 smlouva za celkem 421 207 Kč | 1 smlouva za celkem 250 131 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace | 5 | 1 002 939 Kč |
| 91. mateřská škola Plzeň, Jesenická 11, příspěvková organizace | 1 | 190 225 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 105 851 Kč | 1 smlouva za celkem 60 984 Kč | 1 smlouva za celkem 164 766 Kč | 1 smlouva za celkem 421 207 Kč | 1 smlouva za celkem 250 131 Kč | ||||||
| 91. mateřská škola Plzeň, Jesenická 11, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 190 225 Kč |