Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 39 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,13 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jakub Zapletal | 39 | 8 504 201 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Budovatelská 4819, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Jakub Zapletal | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 193 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 887 909 Kč | 4 smlouvy za celkem 482 470 Kč | 4 smlouvy za celkem 493 823 Kč | 4 smlouvy za celkem 809 230 Kč | 9 smluv za celkem 2 mil. Kč | 5 smluv za celkem 844 460 Kč | 8 smluv za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 580 936 Kč | |
| Mateřská škola Zlín, Budovatelská 4819, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, U Dřevnice 206, příspěvková organizace | 19 | 4 009 117 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Potoky 4224, příspěvková organizace | 2 | 856 049 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Luční 4588, příspěvková organizace | 8 | 1 371 500 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Sokolská 3961, příspěvková organizace | 3 | 448 599 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Budovatelská 4819, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Mateřská škola Zlín, SNP 4790, příspěvková organizace | 4 | 1 760 936 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Kúty 1963, příspěvková organizace | 1 | 58 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Mateřská škola Zlín, SNP 4790, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola Zlín, U Dřevnice 206, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 193 600 Kč | 1 smlouva za celkem 151 860 Kč | 1 smlouva za celkem 122 470 Kč | 2 smlouvy za celkem 300 000 Kč | 1 smlouva za celkem 259 230 Kč | 4 smlouvy za celkem 310 220 Kč | 3 smlouvy za celkem 394 460 Kč | 5 smluv za celkem 732 000 Kč | ||
| Mateřská škola Zlín, Potoky 4224, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 736 049 Kč | 1 smlouva za celkem 120 000 Kč | |||||||||
| Mateřská škola Zlín, Luční 4588, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 240 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 350 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 400 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 381 500 Kč | |||||||
| Mateřská škola Zlín, Sokolská 3961, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 193 823 Kč | 1 smlouva za celkem 254 776 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Mateřská škola Zlín, Budovatelská 4819, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Mateřská škola Zlín, SNP 4790, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | 1 smlouva za celkem 530 000 Kč | 1 smlouva za celkem 450 000 Kč | 1 smlouva za celkem 580 936 Kč | |||||||
| Mateřská škola Zlín, Kúty 1963, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 58 000 Kč |