Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 27 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 18,52 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Jan Ruda | 27 | 8 100 112 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ing. Jan Ruda | 1 smlouva za celkem 80 100 Kč | 4 smlouvy za celkem 807 700 Kč | 3 smlouvy za celkem 200 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 114 950 Kč | 2 smlouvy za celkem 114 950 Kč | 3 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 956 714 Kč | 1 smlouva za celkem 240 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 853 050 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 1 | 80 100 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 16 | 5 516 239 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 5 | 2 022 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 4 | 402 325 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 79 449 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa Národního parku Šumava | 1 smlouva za celkem 80 100 Kč | ||||||||||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 smlouvy za celkem 460 375 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 500 214 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 853 050 Kč | |||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 247 500 Kč | 1 smlouva za celkem 128 000 Kč | 1 smlouva za celkem 456 500 Kč | 1 smlouva za celkem 240 000 Kč | 1 smlouva za celkem 950 000 Kč | ||||||
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 99 825 Kč | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 1 smlouva za celkem 114 950 Kč | 1 smlouva za celkem 114 950 Kč | |||||||
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 79 449 Kč |