Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 19 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Kozar | 19 | 2 694 106 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Petr Kozar | 3 smlouvy za celkem 164 950 Kč | 3 smlouvy za celkem 282 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 308 675 Kč | 1 smlouva za celkem 180 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 429 853 Kč | 4 smlouvy za celkem 587 745 Kč | 3 smlouvy za celkem 740 282 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace | 17 | 2 212 768 Kč |
| Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace | 2 | 481 338 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 164 950 Kč | 3 smlouvy za celkem 282 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 308 675 Kč | 1 smlouva za celkem 180 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 429 853 Kč | 3 smlouvy za celkem 369 945 Kč | 2 smlouvy za celkem 476 744 Kč | ||||
| Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 217 800 Kč | 1 smlouva za celkem 263 538 Kč |