Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 16 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,75 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Radek Kavka | 16 | 1 973 197 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Radek Kavka | 3 smlouvy za celkem 425 686 Kč | 2 smlouvy za celkem 194 284 Kč | 2 smlouvy za celkem 84 463 Kč | 3 smlouvy za celkem 528 060 Kč | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 234 740 Kč | 1 smlouva za celkem 305 963 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 6 | 1 241 784 Kč |
| Základní škola Rýmařov, Jelínkova 1, okres Bruntál | 10 | 731 413 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 smlouvy za celkem 425 686 Kč | 1 smlouva za celkem 194 284 Kč | 1 smlouva za celkem 84 463 Kč | 1 smlouva za celkem 231 387 Kč | 1 smlouva za celkem 305 963 Kč | ||||||
| Základní škola Rýmařov, Jelínkova 1, okres Bruntál | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 296 673 Kč | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 234 740 Kč |