Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 8 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Krčín | 4 | 312 055 Kč |
| Tomáš Koutský | 8 | 778 885 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní škola a Mateřská škola Krčín | 1 smlouva za celkem 109 472 Kč | 1 smlouva za celkem 74 920 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 127 663 Kč | |||||||
| Tomáš Koutský | 1 smlouva za celkem 109 472 Kč | 1 smlouva za celkem 74 920 Kč | 5 smluv za celkem 466 830 Kč | 1 smlouva za celkem 127 663 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Krčín | 4 | 312 055 Kč |
| Základní škola Nové Město nad Metují, Školní 1000, okres Náchod | 4 | 466 830 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní škola a Mateřská škola Krčín | 1 smlouva za celkem 109 472 Kč | 1 smlouva za celkem 74 920 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 127 663 Kč | |||||||
| Základní škola Nové Město nad Metují, Školní 1000, okres Náchod | 4 smlouvy za celkem 466 830 Kč |