Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Martin Opatrný | 12 | 2 070 750 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Martin Opatrný | 2 smlouvy za celkem 400 000 Kč | 1 smlouva za celkem 80 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 484 300 Kč | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | 1 smlouva za celkem 214 500 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 191 950 Kč | 1 smlouva za celkem 500 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 7 | 1 990 750 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Ústav výzkumu globální změny AV ČR, v. v. i. | 1 | 80 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 400 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 484 300 Kč | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | 1 smlouva za celkem 214 500 Kč | 1 smlouva za celkem 191 950 Kč | 1 smlouva za celkem 500 000 Kč | |||||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Ústav výzkumu globální změny AV ČR, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 80 000 Kč |