Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 8 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Matěj Holek | 8 | 596 450 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Matěj Holek | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 162 400 Kč | 1 smlouva za celkem 55 600 Kč | 1 smlouva za celkem 57 250 Kč | 2 smlouvy za celkem 118 200 Kč | 1 smlouva za celkem 203 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Chrudim 3, Víta Nejedlého 769 | 1 | 0 Kč |
| Město Chrudim | 7 | 596 450 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola, Chrudim 3, Víta Nejedlého 769 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Chrudim | 2 smlouvy za celkem 162 400 Kč | 1 smlouva za celkem 55 600 Kč | 1 smlouva za celkem 57 250 Kč | 2 smlouvy za celkem 118 200 Kč | 1 smlouva za celkem 203 000 Kč |