Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 106 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,49 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem 5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,72 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,83 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tomáš Suchý | 106 | 522 208 833 Kč |
| Čestmír Kříž | 9 | 3 521 100 Kč |
| Kopf Václav & Jiří, s.r.o. | 13 | 20 461 100 Kč |
| Petr Brem | 6 | 14 979 800 Kč |
| Jiří Zasadil | 6 | 0 Kč |
| WOOD&FOREST MORONG s.r.o. | 5 | 6 872 800 Kč |
| Jiří Konrád | 6 | 0 Kč |
| Radomír Holčík | 5 | 17 242 500 Kč |
| Jiří Schinzel | 2 | 1 488 300 Kč |
| Vlastimil Mikeš | 4 | 0 Kč |
| Václav Böhm | 3 | 4 840 000 Kč |
| Pavel Křovina | 5 | 0 Kč |
| Jiří Dolinka | 2 | 0 Kč |
| Milan Turinek | 4 | 5 662 800 Kč |
| 1 | 822 800 Kč | |
| Miloslav Toušek | 1 | 0 Kč |
| Jakub Skružný | 1 | 12 100 000 Kč |
| HABEZ+TRANSPORT s.r.o. | 1 | 12 100 000 Kč |
| 1 | 12 100 000 Kč | |
| Nemus factum s.r.o. - v likvidaci | 1 | 12 100 000 Kč |
| Zdeněk Lenc | 1 | 12 100 000 Kč |
| Roman Šíma | 1 | 12 100 000 Kč |
| Miloslav Kubát | 1 | 12 100 000 Kč |
| Bronislav Zelinka | 1 | 12 100 000 Kč |
| 1 | 12 100 000 Kč | |
| Jaroslav Pôbiš | 1 | 12 100 000 Kč |
| Lukáš Kaprálek | 1 | 12 100 000 Kč |
| Milan Roštík | 1 | 12 100 000 Kč |
| Jan Jelínek | 1 | 12 100 000 Kč |
| Jan Markovec | 1 | 12 100 000 Kč |
| Miroslav Půbal | 3 | 15 730 000 Kč |
| Jindřich Morong | 4 | 16 940 000 Kč |
| Martin Honner | 2 | 13 310 000 Kč |
| Martin Přeučil | 1 | 12 100 000 Kč |
| AGRO - DŘEVO s.r.o. | 3 | 4 840 000 Kč |
| SDLZ VENDA s.r.o. | 3 | 4 840 000 Kč |
| Ondřej Chum | 2 | 3 630 000 Kč |
| Klub otevřených dveří, z.s. | 2 | 3 630 000 Kč |
| 2 | 3 630 000 Kč | |
| 2 | 3 630 000 Kč | |
| Lukáš Kůs | 1 | 1 815 000 Kč |
| Petr Špiroch | 1 | 1 815 000 Kč |
| 1 | 1 815 000 Kč | |
| Karel Huleš | 1 | 1 815 000 Kč |
| Milan Zelenka | 1 | 1 210 000 Kč |
| Jihočeská provozní s.r.o. | 1 | 361 512 414 Kč |
| S - FOREST s.r.o. | 1 | 361 512 414 Kč |
| LESMARKA s.r.o. | 1 | 361 512 414 Kč |
| MFOREST Písek s.r.o. | 1 | 361 512 414 Kč |
| Ing. Jiří Sedláček | 1 | 361 512 414 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Tomáš Suchý | 11 smluv za celkem 8 mil. Kč | 17 smluv za celkem 15 mil. Kč | 14 smluv za celkem 26 mil. Kč | 6 smluv za celkem 7 mil. Kč | 11 smluv za celkem 9 mil. Kč | 11 smluv za celkem 10 mil. Kč | 18 smluv za celkem 34 mil. Kč | 10 smluv za celkem 384 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 13 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 15 mil. Kč | |
| Čestmír Kříž | 9 smluv za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Kopf Václav & Jiří, s.r.o. | 9 smluv za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | ||||||||
| Petr Brem | 5 smluv za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | |||||||||
| Jiří Zasadil | 5 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| WOOD&FOREST MORONG s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | |||||||||
| Jiří Konrád | 5 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Radomír Holčík | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||
| Jiří Schinzel | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Vlastimil Mikeš | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Václav Böhm | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | |||||||||
| Pavel Křovina | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Jiří Dolinka | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Milan Turinek | 1 smlouva za celkem 822 800 Kč | 3 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | |||||||||
| 1 smlouva za celkem 822 800 Kč | |||||||||||
| Miloslav Toušek | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jakub Skružný | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| HABEZ+TRANSPORT s.r.o. | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | |||||||||||
| Nemus factum s.r.o. - v likvidaci | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Zdeněk Lenc | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Roman Šíma | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Miloslav Kubát | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Bronislav Zelinka | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | |||||||||||
| Jaroslav Pôbiš | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Lukáš Kaprálek | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Milan Roštík | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Jan Jelínek | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Jan Markovec | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Miroslav Půbal | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | |||||||||
| Jindřich Morong | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | |||||||||
| Martin Honner | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |||||||||
| Martin Přeučil | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| AGRO - DŘEVO s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | ||||||||||
| SDLZ VENDA s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | ||||||||||
| Ondřej Chum | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Klub otevřených dveří, z.s. | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | |||||||||||
| 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | |||||||||||
| Lukáš Kůs | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Petr Špiroch | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||||||
| Karel Huleš | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Milan Zelenka | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Jihočeská provozní s.r.o. | 1 smlouva za celkem 362 mil. Kč | ||||||||||
| S - FOREST s.r.o. | 1 smlouva za celkem 362 mil. Kč | ||||||||||
| LESMARKA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 362 mil. Kč | ||||||||||
| MFOREST Písek s.r.o. | 1 smlouva za celkem 362 mil. Kč | ||||||||||
| Ing. Jiří Sedláček | 1 smlouva za celkem 362 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 63 | 488 735 909 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 41 | 0 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 | 770 617 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa Národního parku Šumava | 2 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 8 smluv za celkem 25 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 8 smluv za celkem 7 mil. Kč | 18 smluv za celkem 34 mil. Kč | 9 smluv za celkem 384 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 13 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 15 mil. Kč | |
| Lesy České republiky, s.p. | 9 smluv za celkem 0 Kč | 11 smluv za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 8 smluv za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 smlouva za celkem 83 704 Kč | 1 smlouva za celkem 686 913 Kč |