Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 9 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaroslav Mandula | 9 | 2 425 955 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Jaroslav Mandula | 2 smlouvy za celkem 313 500 Kč | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | 1 smlouva za celkem 103 305 Kč | 1 smlouva za celkem 254 500 Kč | 1 smlouva za celkem 436 650 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 8 | 2 304 955 Kč |
| Zemský hřebčinec Tlumačov s.p.o. | 1 | 121 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 smlouvy za celkem 313 500 Kč | 1 smlouva za celkem 103 305 Kč | 1 smlouva za celkem 254 500 Kč | 1 smlouva za celkem 436 650 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | ||||||
| Zemský hřebčinec Tlumačov s.p.o. | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč |