Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 22 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Koryčanský | 22 | 3 205 904 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Jiří Koryčanský | 2 smlouvy za celkem 127 050 Kč | 2 smlouvy za celkem 208 725 Kč | 1 smlouva za celkem 88 209 Kč | 3 smlouvy za celkem 297 850 Kč | 3 smlouvy za celkem 611 050 Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 848 755 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 18 | 2 802 974 Kč |
| Černá louka s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Domov pod Vinnou horou, příspěvková organizace | 1 | 118 580 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 102 850 Kč |
| Středisko volného času Rožnov p. R., příspěvková organizace | 1 | 181 500 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 1 smlouva za celkem 127 050 Kč | 1 smlouva za celkem 90 145 Kč | 1 smlouva za celkem 88 209 Kč | 2 smlouvy za celkem 195 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 611 050 Kč | 5 smluv za celkem 842 765 Kč | 5 smluv za celkem 848 755 Kč | ||||
| Černá louka s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Domov pod Vinnou horou, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 118 580 Kč | ||||||||||
| Město Valašské Meziříčí | 1 smlouva za celkem 102 850 Kč | ||||||||||
| Středisko volného času Rožnov p. R., příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč |