Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeny 4 výsledky).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Luděk Rybář | 4 | 1 035 135 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Luděk Rybář | 1 smlouva za celkem 262 940 Kč | 2 smlouvy za celkem 652 135 Kč | 1 smlouva za celkem 120 060 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant, Bělíkova 1387, příspěvková organizace | 1 | 262 940 Kč |
| Správa Krkonošského národního parku | 1 | 452 615 Kč |
| Střední zdravotnická škola, Turnov, 28. října 1390, příspěvková organizace | 1 | 199 520 Kč |
| Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace | 1 | 120 060 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant, Bělíkova 1387, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 262 940 Kč | ||||||||||
| Správa Krkonošského národního parku | 1 smlouva za celkem 452 615 Kč | ||||||||||
| Střední zdravotnická škola, Turnov, 28. října 1390, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 199 520 Kč | ||||||||||
| Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 120 060 Kč |