Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 8 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lukáš Bukáček | 8 | 1 093 720 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lukáš Bukáček | 1 smlouva za celkem 203 280 Kč | 2 smlouvy za celkem 150 000 Kč | 1 smlouva za celkem 98 775 Kč | 1 smlouva za celkem 82 372 Kč | 1 smlouva za celkem 398 090 Kč | 1 smlouva za celkem 97 018 Kč | 1 smlouva za celkem 64 186 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Nové Město na Moravě, Vratislavovo náměstí 124, okres Žďár nad Sázavou | 3 | 384 427 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 150 000 Kč |
| Základní škola T.G.Masaryka | 1 | 0 Kč |
| Město Hlinsko | 1 | 398 090 Kč |
| Město Nové Město na Moravě | 2 | 161 204 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní škola Nové Město na Moravě, Vratislavovo náměstí 124, okres Žďár nad Sázavou | 1 smlouva za celkem 203 280 Kč | 1 smlouva za celkem 98 775 Kč | 1 smlouva za celkem 82 372 Kč | ||||||||
| Kraj Vysočina | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | ||||||||||
| Základní škola T.G.Masaryka | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Hlinsko | 1 smlouva za celkem 398 090 Kč | ||||||||||
| Město Nové Město na Moravě | 1 smlouva za celkem 97 018 Kč | 1 smlouva za celkem 64 186 Kč |