Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 13 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lukáš Urbánek | 13 | 1 630 155 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lukáš Urbánek | 1 smlouva za celkem 245 900 Kč | 1 smlouva za celkem 27 400 Kč | 1 smlouva za celkem 199 500 Kč | 2 smlouvy za celkem 127 900 Kč | 3 smlouvy za celkem 279 095 Kč | 3 smlouvy za celkem 537 400 Kč | 2 smlouvy za celkem 212 960 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934 | 1 | 245 900 Kč |
| Teplárna Strakonice, a.s. | 1 | 27 400 Kč |
| Město Strakonice | 10 | 958 855 Kč |
| Muzeum středního Pootaví Strakonice | 1 | 398 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934 | 1 smlouva za celkem 245 900 Kč | ||||||||||
| Teplárna Strakonice, a.s. | 1 smlouva za celkem 27 400 Kč | ||||||||||
| Město Strakonice | 1 smlouva za celkem 199 500 Kč | 2 smlouvy za celkem 127 900 Kč | 3 smlouvy za celkem 279 095 Kč | 2 smlouvy za celkem 139 400 Kč | 2 smlouvy za celkem 212 960 Kč | ||||||
| Muzeum středního Pootaví Strakonice | 1 smlouva za celkem 398 000 Kč |