Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 23 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,04 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4soft, s.r.o. | 1 | 604 918 Kč |
| Mateřská škola Tachov, Pošumavská 1675, příspěvková organizace | 17 | 0 Kč |
| Sportovní zařízení města Tachova, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| Jan Novák | 1 | 153 425 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 2 | 64 292 Kč |
| Schoř a syn s.r.o. | 2 | 502 740 Kč |
| LOKKI International s.r.o. | 1 | 2 415 700 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| 4soft, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 604 918 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Tachov, Pošumavská 1675, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||
| Sportovní zařízení města Tachova, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Jan Novák | 1 smlouva za celkem 153 425 Kč | ||||||||||
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 smlouva za celkem 30 492 Kč | 1 smlouva za celkem 33 800 Kč | |||||||||
| Schoř a syn s.r.o. | 1 smlouva za celkem 210 000 Kč | 1 smlouva za celkem 292 740 Kč | |||||||||
| LOKKI International s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Tachov, Pošumavská 1675, příspěvková organizace | 9 | 3 864 982 Kč |
| Sportovní zařízení města Tachova, příspěvková organizace | 10 | 0 Kč |
| Plzeňský kraj | 2 | 251 000 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 362 325 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola Tachov, Pošumavská 1675, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 758 343 Kč | 1 smlouva za celkem 30 492 Kč | 1 smlouva za celkem 210 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 326 540 Kč | 2 smlouvy za celkem 123 907 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||
| Sportovní zařízení města Tachova, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||
| Plzeňský kraj | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | 1 smlouva za celkem 51 000 Kč | |||||||||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 362 325 Kč | ||||||||||
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |