Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 256 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 29 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,37 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem 3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,18 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,78 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa účelových zařízení, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 251 203 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 87 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 564 041 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 52 000 Kč | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 51 600 Kč | 4 smlouvy za celkem 58 000 Kč |
| BRNOFROST spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| ČSOB Leasing, a.s. | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||
| CARCHIP, s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 7 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||
| PERFECT ICE s.r.o. | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | ||||||||||
| RH elektro s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Lukáš Hrabec | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| František Solowski | 1 smlouva za celkem 494 398 Kč | 3 smlouvy za celkem 294 769 Kč | 1 smlouva za celkem 98 570 Kč | 2 smlouvy za celkem 686 380 Kč | 2 smlouvy za celkem 294 082 Kč | 1 smlouva za celkem 90 915 Kč | |||||
| HC Olymp Praha, z.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Monika Návratová | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Alois Tacl | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Radek Herold | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o. | 1 smlouva za celkem 789 392 Kč | ||||||||||
| CENTROPROJEKT GROUP a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Stavosfera s.r.o. | 1 smlouva za celkem 299 250 Kč | ||||||||||
| Deval stav, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 213 010 Kč | 1 smlouva za celkem 310 000 Kč | 1 smlouva za celkem 82 607 Kč | 4 smlouvy za celkem 375 561 Kč | 3 smlouvy za celkem 198 725 Kč | 1 smlouva za celkem 254 076 Kč | |||||
| Barny team, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Judita Schvarczová | 1 smlouva za celkem 140 000 Kč | ||||||||||
| 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | |||||||||||
| Robert Przybyla | 1 smlouva za celkem 108 888 Kč | 1 smlouva za celkem 189 659 Kč | |||||||||
| Beskydská amatérská hokejová liga, z.s. | 1 smlouva za celkem 870 000 Kč | ||||||||||
| HC Wolves Český Těšín z.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s. | 2 smlouvy za celkem 610 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| XERXES spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 598 950 Kč | ||||||||||
| UNICAJA s.r.o. " v likvidaci " | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ATLAS servis CZ, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 587 455 Kč | 1 smlouva za celkem 231 292 Kč | 2 smlouvy za celkem 458 953 Kč | 1 smlouva za celkem 199 650 Kč | 1 smlouva za celkem 362 395 Kč | ||||||
| Ladislav Lohniský | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| FCC Česká republika, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 332 750 Kč | 1 smlouva za celkem 332 750 Kč | 1 smlouva za celkem 332 750 Kč | 2 smlouvy za celkem 665 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| SPORT Construction a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mgr. Vladimír Trnavský. Ph.D., advokát | 1 smlouva za celkem 217 800 Kč | ||||||||||
| Josef Chowaniec | 1 smlouva za celkem 64 967 Kč | 1 smlouva za celkem 89 930 Kč | 3 smlouvy za celkem 310 789 Kč | 1 smlouva za celkem 102 318 Kč | 1 smlouva za celkem 151 250 Kč | ||||||
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Šárka Puková | 1 smlouva za celkem 62 062 Kč | ||||||||||
| ECHO alarm, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 540 870 Kč | 2 smlouvy za celkem 580 800 Kč | |||||||||
| HC Vlci Český Těšín, z. s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Třinecká klimatizace, a.s. "v likvidaci" | 1 smlouva za celkem 306 033 Kč | 1 smlouva za celkem 54 224 Kč | |||||||||
| Vema,a.s. | 1 smlouva za celkem 160 000 Kč | ||||||||||
| Centrum sociálních služeb Český Těšín, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| JP-KONTAKT, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 127 486 Kč | 1 smlouva za celkem 87 677 Kč | |||||||||
| SilesNet s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| TEMAR spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 110 000 Kč | 1 smlouva za celkem 266 200 Kč | 1 smlouva za celkem 344 114 Kč | ||||||||
| LM TRADING s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| GHC Invest, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||
| FK TŘINEC z.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| FBC Český Těšín z.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Iveta Wojnarová | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MITRENGA a.s. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| IPS Třinec, a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa účelových zařízení, příspěvková organizace | 234 | 89 669 237 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 6 | 408 600 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 8 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 2 | 0 Kč |
| Město Český Těšín | 2 | 4 948 884 Kč |
| Polské gymnázium - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Správa účelových zařízení, příspěvková organizace, Moravskoslezský kraj, T-Mobile Czech Republic a.s., Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa účelových zařízení, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 251 203 Kč | 14 smluv za celkem 10 mil. Kč | 16 smluv za celkem 4 mil. Kč | 23 smluv za celkem 6 mil. Kč | 30 smluv za celkem 4 mil. Kč | 17 smluv za celkem 5 mil. Kč | 17 smluv za celkem 8 mil. Kč | 22 smluv za celkem 5 mil. Kč | 38 smluv za celkem 26 mil. Kč | 36 smluv za celkem 7 mil. Kč | 19 smluv za celkem 16 mil. Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 smlouva za celkem 87 000 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 52 000 Kč | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | 1 smlouva za celkem 51 600 Kč | 1 smlouva za celkem 58 000 Kč | |||||
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Město Český Těšín | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 130 941 Kč | |||||||||
| Polské gymnázium - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |