Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 15 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fráňa Radek | 15 | 1 027 761 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Fráňa Radek | 3 smlouvy za celkem 180 677 Kč | 1 smlouva za celkem 62 896 Kč | 1 smlouva za celkem 83 065 Kč | 1 smlouva za celkem 57 500 Kč | 2 smlouvy za celkem 127 504 Kč | 3 smlouvy za celkem 161 372 Kč | 2 smlouvy za celkem 254 821 Kč | 1 smlouva za celkem 99 926 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy a rybníky města Českých Budějovic s.r.o. | 13 | 1 027 761 Kč |
| Lesy obcí Trhové Sviny a Besednice s.r.o. | 2 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Lesy obcí Trhové Sviny a Besednice s.r.o.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lesy a rybníky města Českých Budějovic s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 180 677 Kč | 1 smlouva za celkem 62 896 Kč | 1 smlouva za celkem 83 065 Kč | 1 smlouva za celkem 57 500 Kč | 2 smlouvy za celkem 127 504 Kč | 2 smlouvy za celkem 161 372 Kč | 2 smlouvy za celkem 254 821 Kč | 1 smlouva za celkem 99 926 Kč | |||
| Lesy obcí Trhové Sviny a Besednice s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |