Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 11 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Faltýnková Jindřiška | 11 | 1 028 410 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Faltýnková Jindřiška | 2 smlouvy za celkem 223 854 Kč | 2 smlouvy za celkem 267 659 Kč | 1 smlouva za celkem 72 859 Kč | 2 smlouvy za celkem 151 530 Kč | 2 smlouvy za celkem 142 132 Kč | 1 smlouva za celkem 94 263 Kč | 1 smlouva za celkem 76 113 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 127 500 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 96 354 Kč |
| Město Ústí nad Orlicí | 9 | 804 556 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 127 500 Kč | ||||||||||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 smlouva za celkem 96 354 Kč | ||||||||||
| Město Ústí nad Orlicí | 2 smlouvy za celkem 267 659 Kč | 1 smlouva za celkem 72 859 Kč | 2 smlouvy za celkem 151 530 Kč | 2 smlouvy za celkem 142 132 Kč | 1 smlouva za celkem 94 263 Kč | 1 smlouva za celkem 76 113 Kč |