Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 11 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ludvík Štěpánek | 11 | 2 452 994 Kč |
| Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace | 1 | 149 056 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ludvík Štěpánek | 1 smlouva za celkem 79 788 Kč | 3 smlouvy za celkem 374 737 Kč | 1 smlouva za celkem 149 056 Kč | 1 smlouva za celkem 188 760 Kč | 3 smlouvy za celkem 977 936 Kč | 2 smlouvy za celkem 682 717 Kč | |||||
| Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 149 056 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Louny | 8 | 1 856 964 Kč |
| Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace | 1 | 149 056 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 188 760 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 258 214 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Město Louny, Lesy České republiky, s.p.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Louny | 1 smlouva za celkem 79 788 Kč | 3 smlouvy za celkem 374 737 Kč | 3 smlouvy za celkem 977 936 Kč | 1 smlouva za celkem 424 503 Kč | |||||||
| Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 149 056 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 188 760 Kč | ||||||||||
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 258 214 Kč |