Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 25 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vinš Stanislav, DiS. | 25 | 7 043 837 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Vinš Stanislav, DiS. | 3 smlouvy za celkem 112 420 Kč | 2 smlouvy za celkem 464 761 Kč | 2 smlouvy za celkem 129 618 Kč | 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 734 835 Kč | 2 smlouvy za celkem 189 970 Kč | 2 smlouvy za celkem 271 282 Kč | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní památkový ústav | 22 | 6 790 463 Kč |
| Muzeum Brněnska, příspěvková organizace | 2 | 177 144 Kč |
| Správa zámku Rosice, příspěvková organizace | 1 | 76 230 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Národní památkový ústav | 3 smlouvy za celkem 112 420 Kč | 2 smlouvy za celkem 464 761 Kč | 2 smlouvy za celkem 129 618 Kč | 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 734 835 Kč | 2 smlouvy za celkem 189 970 Kč | 1 smlouva za celkem 189 002 Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | |||
| Muzeum Brněnska, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 82 280 Kč | 1 smlouva za celkem 94 864 Kč | |||||||||
| Správa zámku Rosice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 76 230 Kč |