Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 9 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jan Magera | 9 | 883 560 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Jan Magera | 1 smlouva za celkem 185 856 Kč | 1 smlouva za celkem 111 072 Kč | 1 smlouva za celkem 74 355 Kč | 2 smlouvy za celkem 79 739 Kč | 1 smlouva za celkem 83 732 Kč | 2 smlouvy za celkem 265 075 Kč | 1 smlouva za celkem 83 732 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 8 | 883 560 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 smlouva za celkem 185 856 Kč | 1 smlouva za celkem 111 072 Kč | 1 smlouva za celkem 74 355 Kč | 1 smlouva za celkem 79 739 Kč | 1 smlouva za celkem 83 732 Kč | 2 smlouvy za celkem 265 075 Kč | 1 smlouva za celkem 83 732 Kč | ||||
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |