Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 24 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Alena Herejková | 24 | 44 741 081 Kč |
| Lukáš Kaprálek | 7 | 36 300 000 Kč |
| Bedřiška Pomahačová | 4 | 26 015 000 Kč |
| VOLPO v.o.s. | 2 | 20 570 000 Kč |
| Josef Kobián | 3 | 0 Kč |
| GREYS CZ s.r.o. | 1 | 9 680 000 Kč |
| Václav Velebný | 4 | 0 Kč |
| TOPAZ PRAHA PLUS družstvo | 2 | 20 570 000 Kč |
| Pavel Procházka | 4 | 0 Kč |
| JASU s.r.o. | 2 | 20 570 000 Kč |
| Zora Krňanská | 6 | 0 Kč |
| Jiří Pospíchal | 2 | 20 570 000 Kč |
| Kopf Václav & Jiří, s.r.o. | 6 | 0 Kč |
| Roman Chromý | 2 | 0 Kč |
| Martin Přeučil | 4 | 13 915 000 Kč |
| Stanislav Červínek | 3 | 0 Kč |
| David Bartoš | 2 | 6 050 000 Kč |
| Jaroslav Pecka | 3 | 0 Kč |
| AGRO - DŘEVO s.r.o. | 5 | 24 200 000 Kč |
| SDLZ VENDA s.r.o. | 5 | 24 200 000 Kč |
| WINART s.r.o. | 4 | 13 310 000 Kč |
| EROWE Group a.s. | 1 | 10 890 000 Kč |
| Jakub Skružný | 3 | 0 Kč |
| Stanislav Stárek | 1 | 0 Kč |
| Jaroslav Chromý | 1 | 4 840 000 Kč |
| 1 | 4 840 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Alena Herejková | 6 smluv za celkem 18 mil. Kč | 14 smluv za celkem 26 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 375 342 Kč | 2 smlouvy za celkem 317 807 Kč | |||||||
| Lukáš Kaprálek | 3 smlouvy za celkem 15 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 21 mil. Kč | |||||||||
| Bedřiška Pomahačová | 2 smlouvy za celkem 11 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 15 mil. Kč | |||||||||
| VOLPO v.o.s. | 1 smlouva za celkem 10 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 11 mil. Kč | |||||||||
| Josef Kobián | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| GREYS CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 10 mil. Kč | ||||||||||
| Václav Velebný | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| TOPAZ PRAHA PLUS družstvo | 1 smlouva za celkem 10 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 11 mil. Kč | |||||||||
| Pavel Procházka | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| JASU s.r.o. | 1 smlouva za celkem 10 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 11 mil. Kč | |||||||||
| Zora Krňanská | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Jiří Pospíchal | 1 smlouva za celkem 10 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 11 mil. Kč | |||||||||
| Kopf Václav & Jiří, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | |||||||||
| Roman Chromý | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Martin Přeučil | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 10 mil. Kč | |||||||||
| Stanislav Červínek | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| David Bartoš | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | |||||||||
| Jaroslav Pecka | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| AGRO - DŘEVO s.r.o. | 5 smluv za celkem 24 mil. Kč | ||||||||||
| SDLZ VENDA s.r.o. | 5 smluv za celkem 24 mil. Kč | ||||||||||
| WINART s.r.o. | 4 smlouvy za celkem 13 mil. Kč | ||||||||||
| EROWE Group a.s. | 1 smlouva za celkem 11 mil. Kč | ||||||||||
| Jakub Skružný | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Stanislav Stárek | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jaroslav Chromý | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | ||||||||||
| 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 24 | 44 741 081 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lesy České republiky, s.p. | 6 smluv za celkem 18 mil. Kč | 14 smluv za celkem 26 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 375 342 Kč | 2 smlouvy za celkem 317 807 Kč |