Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 94 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Martin Kopp | 91 | 10 281 131 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Martin Kopp | 6 smluv za celkem 0 Kč | 16 smluv za celkem 1 mil. Kč | 7 smluv za celkem 905 939 Kč | 5 smluv za celkem 740 007 Kč | 11 smluv za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 382 675 Kč | 4 smlouvy za celkem 452 515 Kč | 18 smluv za celkem 2 mil. Kč | 13 smluv za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 623 044 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 63 | 6 044 518 Kč |
| Městský obvod Ústí nad Labem-Neštěmice | 27 | 4 166 773 Kč |
| Městský obvod Ústí nad Labem-město | 1 | 69 840 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Městský obvod Ústí nad Labem-Neštěmice
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Ústí nad Labem | 6 smluv za celkem 0 Kč | 16 smluv za celkem 1 mil. Kč | 7 smluv za celkem 905 939 Kč | 5 smluv za celkem 740 007 Kč | 11 smluv za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 382 675 Kč | 4 smlouvy za celkem 452 515 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 249 163 Kč | |
| Městský obvod Ústí nad Labem-Neštěmice | 12 smluv za celkem 2 mil. Kč | 12 smluv za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 623 044 Kč | ||||||||
| Městský obvod Ústí nad Labem-město | 1 smlouva za celkem 69 840 Kč |