Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 21 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jan Borovička | 21 | 2 566 914 Kč |
| Základní škola Brno, Novoměstská 21, příspěvková organizace | 4 | 514 555 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Jan Borovička | 4 smlouvy za celkem 319 980 Kč | 3 smlouvy za celkem 205 397 Kč | 3 smlouvy za celkem 703 364 Kč | 3 smlouvy za celkem 408 999 Kč | 2 smlouvy za celkem 140 026 Kč | 3 smlouvy za celkem 210 174 Kč | 3 smlouvy za celkem 578 975 Kč | ||||
| Základní škola Brno, Novoměstská 21, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 59 103 Kč | 1 smlouva za celkem 99 585 Kč | 2 smlouvy za celkem 355 867 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova základní škola, Brno, Kamenačky 3591/4 | 2 | 254 800 Kč |
| Základní škola Brno, Novoměstská 21, příspěvková organizace | 5 | 579 735 Kč |
| Dům dětí a mládeže Slavkov u Brna, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Bučovice, příspěvková organizace | 1 | 80 804 Kč |
| Chovánek – dětské centrum rodinného typu, příspěvková organizace | 4 | 0 Kč |
| Domov pro seniory Věstonická, příspěvková organizace | 2 | 764 689 Kč |
| Domov pro seniory Holásecká, příspěvková organizace | 2 | 252 755 Kč |
| Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace | 1 | 217 800 Kč |
| Střední škola umění a designu a vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace | 1 | 70 199 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 2 | 186 443 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Masarykova základní škola, Brno, Kamenačky 3591/4 | 2 smlouvy za celkem 254 800 Kč | ||||||||||
| Základní škola Brno, Novoměstská 21, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 65 180 Kč | 1 smlouva za celkem 59 103 Kč | 1 smlouva za celkem 99 585 Kč | 2 smlouvy za celkem 355 867 Kč | |||||||
| Dům dětí a mládeže Slavkov u Brna, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Bučovice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 80 804 Kč | ||||||||||
| Chovánek – dětské centrum rodinného typu, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Domov pro seniory Věstonická, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 541 581 Kč | 1 smlouva za celkem 223 108 Kč | |||||||||
| Domov pro seniory Holásecká, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 131 755 Kč | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | |||||||||
| Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 217 800 Kč | ||||||||||
| Střední škola umění a designu a vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 70 199 Kč | ||||||||||
| Teplárny Brno, a.s. | 1 smlouva za celkem 112 388 Kč | 1 smlouva za celkem 74 056 Kč |