Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 16 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 31,25 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Radim Holovský | 16 | 3 113 926 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Radim Holovský | 3 smlouvy za celkem 978 500 Kč | 4 smlouvy za celkem 505 000 Kč | 1 smlouva za celkem 196 998 Kč | 2 smlouvy za celkem 582 420 Kč | 2 smlouvy za celkem 673 568 Kč | 1 smlouva za celkem 77 440 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 100 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 7 | 2 665 920 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Městská část Praha 3 | 6 | 448 006 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Městská část Praha 3, Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní zemědělský intervenční fond | 3 smlouvy za celkem 978 500 Kč | 2 smlouvy za celkem 505 000 Kč | 1 smlouva za celkem 582 420 Kč | 1 smlouva za celkem 600 000 Kč | |||||||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Městská část Praha 3 | 1 smlouva za celkem 196 998 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 73 568 Kč | 1 smlouva za celkem 77 440 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč |