Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 19 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 27,78 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sloupenský - group CZ, spol. s r.o. | 1 | 331 383 Kč |
| Mateřská škola Čtyřlístek Říčany, příspěvková organizace | 11 | 0 Kč |
| Winterhalter Gastronom s.r.o. | 1 | 97 405 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 50 756 Kč |
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Radek Herold | 2 | 294 872 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 2 | 81 200 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Sloupenský - group CZ, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 331 383 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Čtyřlístek Říčany, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||
| Winterhalter Gastronom s.r.o. | 1 smlouva za celkem 97 405 Kč | ||||||||||
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 smlouva za celkem 24 839 Kč | 1 smlouva za celkem 25 917 Kč | |||||||||
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Radek Herold | 2 smlouvy za celkem 294 872 Kč | ||||||||||
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 smlouva za celkem 44 200 Kč | 1 smlouva za celkem 37 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Čtyřlístek Říčany, příspěvková organizace | 11 | 968 832 Kč |
| Město Říčany | 5 | 69 627 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 200 000 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 99 064 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola Čtyřlístek Říčany, příspěvková organizace | 5 smluv za celkem 453 627 Kč | 2 smlouvy za celkem 294 872 Kč | 2 smlouvy za celkem 157 416 Kč | 1 smlouva za celkem 25 917 Kč | 1 smlouva za celkem 37 000 Kč | ||||||
| Město Říčany | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 69 627 Kč | |||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | ||||||||||
| Středočeský kraj | 1 smlouva za celkem 99 064 Kč |