Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 7 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jan Šámal | 7 | 1 500 606 Kč |
| Vědecká knihovna v Olomouci | 1 | 60 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Jan Šámal | 1 smlouva za celkem 106 480 Kč | 1 smlouva za celkem 75 000 Kč | 1 smlouva za celkem 116 886 Kč | 1 smlouva za celkem 119 790 Kč | 1 smlouva za celkem 114 950 Kč | 1 smlouva za celkem 907 500 Kč | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | ||||
| Vědecká knihovna v Olomouci | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 | 106 480 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 3 | 311 676 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 114 950 Kč |
| Integrovaná doprava Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 907 500 Kč |
| Vědecká knihovna v Olomouci | 1 | 60 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 smlouva za celkem 106 480 Kč | ||||||||||
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 smlouva za celkem 75 000 Kč | 1 smlouva za celkem 116 886 Kč | 1 smlouva za celkem 119 790 Kč | ||||||||
| DIAMO, státní podnik | 1 smlouva za celkem 114 950 Kč | ||||||||||
| Integrovaná doprava Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 907 500 Kč | ||||||||||
| Vědecká knihovna v Olomouci | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč |