Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 18 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bc. Jiří Němeček | 18 | 6 669 470 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Bc. Jiří Němeček | 3 smlouvy za celkem 790 845 Kč | 2 smlouvy za celkem 463 926 Kč | 3 smlouvy za celkem 567 599 Kč | 1 smlouva za celkem 995 500 Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 835 500 Kč | 1 smlouva za celkem 799 600 Kč | 1 smlouva za celkem 796 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 14 | 6 278 225 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 4 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 399 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 463 926 Kč | 3 smlouvy za celkem 567 599 Kč | 1 smlouva za celkem 995 500 Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 835 500 Kč | 1 smlouva za celkem 799 600 Kč | 1 smlouva za celkem 796 000 Kč | |||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |