Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 25 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Pavel Šimandl | 24 | 31 618 425 Kč |
| Fischer TPD s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| REKULTIVAČNÍ VÝSTAVBA Most, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Roman Kačerik | 1 | 0 Kč |
| Lothar Lorenz | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ing. Pavel Šimandl | 1 smlouva za celkem 11 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 11 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 206 498 Kč | 2 smlouvy za celkem 193 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 217 800 Kč | 5 smluv za celkem 633 447 Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |
| Fischer TPD s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| REKULTIVAČNÍ VÝSTAVBA Most, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Roman Kačerik | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Lothar Lorenz | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 15 | 27 430 240 Kč |
| Městské lesy Chomutov, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 4 | 3 534 894 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 133 112 Kč |
| Střední lesnická škola Žlutice, příspěvková organizace | 1 | 448 305 Kč |
| Město Kralovice | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 11 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 11 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 206 498 Kč | 1 smlouva za celkem 193 600 Kč | 1 smlouva za celkem 217 800 Kč | 3 smlouvy za celkem 266 200 Kč | 2 smlouvy za celkem 161 378 Kč | 1 smlouva za celkem 96 800 Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |
| Městské lesy Chomutov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 smlouva za celkem 234 135 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 smlouva za celkem 133 112 Kč | ||||||||||
| Střední lesnická škola Žlutice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 448 305 Kč | ||||||||||
| Město Kralovice | 1 smlouva za celkem 0 Kč |