Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 8 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Michal Slavík | 8 | 5 752 916 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Michal Slavík | 1 smlouva za celkem 75 504 Kč | 1 smlouva za celkem 173 895 Kč | 1 smlouva za celkem 145 026 Kč | 1 smlouva za celkem 73 622 Kč | 2 smlouvy za celkem 333 032 Kč | 2 smlouvy za celkem 5 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 8 | 5 752 916 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Uherskohradišťská nemocnice a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 smlouva za celkem 75 504 Kč | 1 smlouva za celkem 173 895 Kč | 1 smlouva za celkem 145 026 Kč | 1 smlouva za celkem 73 622 Kč | 2 smlouvy za celkem 333 032 Kč | 2 smlouvy za celkem 5 mil. Kč |