Upozornění: Text přílohy byl získán strojově a nemusí přesně odpovídat originálu. Zejména u strojově nečitelných smluv, kde jsme použili OCR. originál dokumentu stáhnete odsud
Celý záznam 218251000560020 najdete zde
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE
na rok 2019
10. prosince 2018
OBSAH
1. ÚVOD ............................................................................. 3
2. SHRNUTÍ ROZPOČTU.......................................................... 4
3. TELEVIZNÍ POPLATKY ......................................................... 8
4. ROZPOČET VÝNOSŮ ......................................................... 10
5. ROZPOČET BĚŽNÝCH NÁKLADŮ .......................................... 13
6. INVESTIČNÍ ROZPOČET ..................................................... 22
7. ROZPOČET VÝDAJŮ SPOJENÝCH S PŘECHODEM NA DVB-T2
(1080p)......................................................................... 24
8. PŘEHLED O PENĚŽNÍCH TOCÍCH (CASH FLOW) ...................... 26
PŘÍLOHA 1: ROZVAHA................................................................ 29
PŘÍLOHA 2: VÝVOJ UKAZATELŮ HOSPODAŘENÍ V LETECH 2016 - 2019 30
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 2
1. ÚVOD
V souladu s ustanovením § 8, odst. 1, písm. b) zákona č. 483/1991 Sb., o České televizi, v platném znění,
předkládá generální ředitel České televize Radě České televize ke schválení rozpočet České televize
na rok 2019.
Rozpočet vychází z platných legislativních norem a je sestaven na základě dlouhodobých plánů
programového, technického, personálního a ekonomického rozvoje České televize na léta 2017 - 2021,
které schválila Rada ČT dne 14. září 2016. Rozpočet nepočítá s možnými dopady, které by nastaly
v případě, že by po schválení rozpočtu došlo ke změně zákonů ovlivňujících fungování České televize.
Rozpočet na rok 2019 umožní České televizi:
o vysílání šesti televizních programů (ČT1, ČT2, zpravodajský program ČT24, sportovní program
ČT sport, dětský program ČT :D a kulturní program ČT art)
o výrobu vlastní televizní tvorby, včetně původní české dramatiky, dokumentů, zpravodajských
a publicistických pořadů, pořadů pro děti, kulturních a vzdělávacích pořadů
o další rozvoj zahraničních redakcí a regionálních studií
o terestriální šíření signálu všech programů ČT
o satelitní šíření signálu všech programů ČT v HD kvalitě
o podporu české filmové tvorby
o pokračovat v realizaci přechodu na DVB-T2 (1080p) - plnění Strategie rozvoje zemského
digitálního televizního vysílání schválené vládou ČR dne 20. července 2016 a Technického plánu
přechodu na standard DVB-T2 schválené vládou ČR dne 29. srpna 2018.
o podporu kulturních, vědeckých, charitativních, sportovních a společensky významných projektů
o provozování teletextu a specializovaného zpravodajského, sportovního a dětského internetového
portálu a dále internetových stránek programů ČT1, ČT2 a ČT art
o provozování internetového archivu pořadů „iVysílání“
o archivaci a digitalizaci programových fondů
o investice do nových televizních technologií
o udržení vysokého standardu výroby a vysílání pořadů
o zajištění oprav, údržby a provozu objektů v Praze, Brně a Ostravě
o pokračování generační obměny areálu a infrastruktury
o podporu a rozvoj nových digitálních platforem
o další rozvoj vzdělávání pracovníků a vytváření podmínek pro jejich trvalý odborný růst
o stabilní a odpovídající mzdové ohodnocení svých zaměstnanců
o posílení regionálního zpravodajství prostřednictvím regionálních studií, a to zejména studia
v Hradci Králové, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem a Plzni
o posílení zahraničního zpravodajství otevřením nového zpravodajského postu v Istanbulu
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 3
2. SHRNUTÍ ROZPOČTU
TELEVIZNÍ POPLATKY
(v tis. Kč) Rozpočet Rozpočet Rozdíl %
příjem z televizních poplatků -20 000 -0,4 %
2019 2018
Pozn.: Více k televizním poplatkům v kapitole 3. %
5 640 000 5 660 000 -13 %
VÝNOSY A NÁKLADY -28 %
-3 %
(v tis. Kč) Rozpočet Rozpočet Rozdíl -4 %
2%
výnosy z podnikatelské činnosti 2019 2018 -98 000 -12 %
ostatní výnosy -18 000 0%
čerpání fondu televizních poplatků 670 000 768 000 -170 000 -6 %
-286 000 -2 %
47 000 65 000 45 000 -
-305 000 -4 %
5 957 000 6 127 000 -6 000
-10 000 %
VÝNOSY celkem 6 674 000 6 960 000 -10 000 -10 %
mzdy zaměstnanců a zákonné pojištění 2 040 000 1 995 000 0 %
2 590 000 24 %
výrobní úkol 2 285 000 1 695 000 -286 000
provozní a režijní náklady 1 689 000 170 000
500 000
DPH bez nároku na odpočet 160 000
10 000
odpisy dlouhodobého majetku 490 000
10 000 6 960 000
odpisy ocenitelných práv, změna stavu zásob,
aktivace
NÁKLADY celkem 6 674 000
Pozn.: Detailní přehled výnosů a nákladů je uveden v kapitolách 4 a 5.
INVESTICE
(v tis. Kč) Rozpočet Rozpočet Rozdíl
-42 000
investice 2019 2018
Pozn.: Více k investicím v kapitole 6. 374 000 416 000
FINANCOVÁNÍ PŘECHODU NA DVB-T2 (1080p) V ČESKÉ REPUBLICE
(v tis. Kč) Rozpočet Rozpočet Rozdíl
72 000
výdaje související s přechodem na DVB-T2 2019 2018
(standard 1080p)
366 000 294 000
Pozn.: Více k přechodu na DVB-T2 (1080p) v kapitole 7.
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 4
ZÁKLADNÍ PARAMETRY ROZPOČTU
V MIL. KČ PŘÍJEM TV POPLATKŮ Televizní poplatky představují hlavní zdroj
financování České televize a tvoří více než 90 %
5 640 5 660 celkových ročních příjmů.
Rozpočet 2019 Rozpočet 2018 Odhadovaná výše příjmů z televizních poplatků,
tedy skutečně uhrazených poplatků, je
plánována ve výši 5,65 mld. Kč. Plán vychází
z očekávané skutečnosti roku 2018, vývoje počtu
poplatníků a plánovaného objemu upomínacích
a vyhledávacích akcí. I přes realizované aktivity,
je vzhledem ke zkušenosti minulých let očekáván
meziroční pokles v příjmech z televizních
poplatků, z důvodu sestupného trendu v počtu
přihlášených domácností.
V MIL. KČ MZDOVÉ NÁKLADY Počet zaměstnanců České televize se
dlouhodobě pohybuje kolem 2 900, z toho 500 je
2 040 1 995 v televizních studiích v Brně a Ostravě. Počet
zaměstnanců vychází z potřeby zajistit činnosti
Rozpočet 2019 Rozpočet 2018 nutné k vlastní televizní tvorbě, která tvoří 65 %
odvysílaných pořadů na programech ČT
(u komerčních televizí tvoří vlastní tvorba
obvykle asi 15 % vysílání).
Česká televize během roku 2018 reagovala
na vývoj na trhu práce, kdy v české ekonomice
v posledních dvou letech rostou mzdy meziročně
o 6 až 9 %. V rozpočtu mzdových nákladů na rok
2019 se pak projeví celoroční dopad úprav mezd
provedených v průběhu roku 2018.
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 5
VÝROBNÍ ÚKOL Výrobní úkol představuje náklady na tvorbu
a pořízení pořadů. V případě výroby se jedná
2 590 o profese a činnosti, které Česká televize
nezajišťuje pomocí interních kapacit (např.
2 285 platby autorům, výkonným umělcům, štábním
profesím). Výrobní úkol zahrnuje i nakoupená
V MIL. KČ televizní práva (sportovní akce, filmy, seriály,
zpravodajské agentury), která dohromady tvoří
Rozpočet 2019 Rozpočet 2018 21 % nákladů na výrobu. Snížení v roce 2019 je
dáno zejména poklesem nákladů na sportovní
práva, kdy v minulém roce se konaly dvě velké
sportovní akce (zimní OH v Jižní Koreji
a fotbalové MS v Rusku).
VÝROBNÍ ÚKOL 2019 Z celkových 2,285 mld. Kč směřují finanční
prostředky zejména:
ČT24 ČT sport - z 30 % do zpravodajství a sportu
14% 16% - z 22 % do dramatické tvorby
- z 15 % do publicisticky, dokumentu,
akvizice
10% divadla a hudby
- ze 7 % do tvorby pro děti
distribuční - z 5 % do zábavné tvorby
filmy
3% Užití prostředků podle kanálů je ukázáno na
grafu vlevo a detail výrobního úkolu je více
ČT1, ČT2, ČT :D, ČT art vývoj, ostatní, popsán v kapitole 5.
46% bartery,
nealokované
11%
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 6
DPH BEZ NÁROKU DPH bez nároku na odpočet představuje část
NA ODPOČET DPH z uskutečněných nákupů, které si Česká
televize nemůže nárokovat zpět, protože dle
160 170 zákona o DPH nemá nárok na odpočet daně
na vstupu v plné výši. Konkrétní výše DPH bez
V MIL. KČ nároku na odpočet je dána objemem všech
uskutečněných nákupů (tedy výrobních,
provozních a investičních) v daném roce.
Na rok 2019 je DPH bez nároku na odpočet
plánováno ve výši 160 mil. Kč.
Rozpočet 2019 Rozpočet 2018
INVESTICE 92 mil. Kč 374 mil. Kč
111 mil. Kč
101 mil. Kč
70 mil. Kč
televizní technologie informační rekonstrukce areálu správa areálu INVESTICE
technologie a digitální
archiv
V investicích jsou v roce 2019 plánovány Ve shodě s dlouhodobým plánem jsou
akce spojené s postupnou obměnou na rok 2019 plánovány další etapy
zařízení, tak aby Česká televize byla rekonstrukce areálu České televize
schopna uspokojit potřeby výroby v Praze. Rekonstrukce se týká televizní
a vysílání v moderních technologiích. technologie, rozvodných sítí elektrické
energie, systému topení a chlazení, které
V tomto roce se také uskuteční další je po 30 a více letech již na konci své
plánovaná etapa modernizace krajských životnosti a je potřeba je vyměnit.
redakcí, kdy proběhne kompletní
rekonstrukce redakcí v Plzni a v Ústí nad
Labem.
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 7
3. TELEVIZNÍ POPLATKY
Systém výběru televizních poplatků se řídí zákonem č. 348/2005 Sb., o rozhlasových a televizních
poplatcích, který mimo jiné upravuje i výši televizního poplatku na 135 Kč měsíčně, platnou
od 1. 1. 2008. Zákon umožňuje České televizi pracovat s evidencí poplatníků, dále řeší problematiku
upomínání dlužníků a soudního vymáhání dlužných televizních poplatků.
Televizní poplatky představují hlavní zdroj financování České televize a tvoří více než 90 % jejich příjmů.
Pro fungování televize a financování služeb poskytovaných veřejnosti je tedy důležité, aby všichni plnili
svou zákonnou povinnost platit pravidelně televizní poplatek. Na financování České televize má
negativní dopad skutečnost, že od roku 2010 se počet evidovaných poplatníků snižuje a tím dochází
k úbytku finančních prostředků, které má Česká televize k dispozici.
ZMĚNA STAVU PŘIJÍMAČŮ V ROCE
2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 ODHAD
2018
5 174
3 000
-3 681
-7 349
V KS -14 055
-17 946
-22 057
-27 448
-38 451
Česká televize na tento vývoj reaguje tím, že v co největší míře využívá možnosti dané legislativou
k tomu, aby identifikovala fyzické a právnické osoby, které nejsou k placení televizního poplatku
přihlášeny. Česká televize se bude i v roce 2019 aktivně věnovat upomínání a vymáhání dlužných
poplatků a dále vyhledávání poplatníků, kteří neplní svou povinnost platit televizní poplatek daný
zákonem.
Odhad evidovaných televizních přijímačů pro rok 2019 vychází z trendu posledních let a plánovaných
oslovovacích akcí. Předpokládá se, že se bude nacházet okolo úrovně 3 515 tis. přijímačů. Plánovaný
příjem z televizních poplatků vychází z očekávané skutečnosti roku 2018 a naplánovaných upomínacích
a vyhledávacích akcí v roce 2019.
(v tis. Kč) Rozpočet Rozpočet Rozdíl %
příjem z televizních poplatků -20 000 -0,4 %
2019 2018
5 640 000 5 660 000
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 8
VLIV INFLACE NA PŘÍJEM Z TELEVIZNÍCH POPLATKŮ
Televizní poplatek ve výši 135 Kč měsíčně zůstává nezměněn od roku 2008. Mezi roky 2008 až 2019 však
docházelo k postupnému růstu cenové hladiny (inflaci), a tedy nárůstu cen služeb a zboží, které jsou
potřebné k výrobě pořadů a provozu areálu ČT. Vzhledem k tomu, že výše poplatku není navázaná na
změny makroekonomických parametrů, jeho reálná kupní síla se postupně snižuje. Při zohlednění inflace
bude reálná hodnota příjmů z televizních poplatků v roce 2019 o 1,26 mld. Kč nižší, než byla v roce 2008.
Reálná výše měsíčního televizního poplatku v roce 2019 pak bude činit pouze 108,40 Kč.
Následující grafy ukazují, jak se od roku 2008 zvětšuje rozdíl mezi nominální a reálnou hodnotou příjmů
z televizních poplatků.
V MLD. NOMINÁLNÍ A REÁLNÁ HODNOTA PŘÍJMU TV POPLATKŮ
5,79 5,83 5,79 5,77 5,76 5,72 5,68 5,62 5,69 5,66 5,66 5,64
5,79
5,46 5,37 5,27
5,16
4,96
4,85 4,78 4,83 4,77
4,65
4,53
2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Odhad Rozpočet
nominální hodnota příjmu reálná hodnota příjmu 2018 2019
NOMINÁLNÍ A REÁLNÁ HODNOTA TELEVIZNÍHO POPLATKU
135 135 135 135 135 135 135 135 135 135 135 135
126 125
-6 % 123
-7 % 121
-9 % 117 115,4 114,9 114,6 114
-10 % -15 % -16 %
pokles oproti -13 % -14,5 % -14,9 % 111 108,4
roku 2008 -18 % -20 %
2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Odhad Rozpočet
2018 2019
poplatek za měsíc reálná hodnota měsíčního poplatku
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 9
4. ROZPOČET VÝNOSŮ
VÝNOSY Z PODNIKATELSKÉ ČINNOSTI
(v tis. Kč) Rozpočet Rozpočet Rozdíl %
2019 2018
reklama (1) -27 000 -26 %
sponzoring a PP (mimo bartery) (1) 76 000 103 000 -4 000 -2 %
barterové operace 174 000 178 000 -88 000 -27 %
(sponzoring, PP, vklady do výroby) (2) -1 000 -1 %
prodej práv (3) 233 000 321 000 22 000 92 %
výnosy ze stravování (4) -0 %
ostatní (5) 81 000 82 000 0
46 000 24 000 -13 %
VÝNOSY Z PODNIKATELSKÉ ČINNOSTI 60 000 60 000
celkem
670 000 768 000 -98 000
Česká televize si zajišťuje prodej reklamy a dalších obchodních sdělení vlastními silami bez využití
zprostředkovatelské agentury. To umožňuje navázání přímého vztahu s reklamními zadavateli a také
účinnější řízení disponibility reklamního prostoru. Na druhou stranu tento způsob prodeje klade
na Českou televizi vyšší požadavky v podobě vyjednávání obchodních podmínek a administrace celého
procesu prodeje.
(1) Česká televize je omezena v možnostech získání výnosů z prodeje reklamy a jejich následného
použití zákonem o České televizi následovně:
o na ČT2 a ČT sport nesmí reklamní čas přesáhnout 0,5 % denního vysílacího času na každém
z těchto programů (tj. max. 7 min a 12 sec za den), přičemž vysílání reklam nesmí v době
od 19 do 22 hodin překročit 6 minut v průběhu jedné vysílací hodiny na každém z těchto
programů.
o na programech ČT1 a ČT24 nesmí být reklama zařazena do vysílání vůbec s výjimkou reklamy
zařazené do vysílání programu, který je v přímém spojení s vysíláním kulturní či sportovní
události, je-li vysílání takové reklamy nezbytnou podmínkou získání práv k televiznímu vysílání
kulturní či sportovní události. Pokud k zařazení reklamy dojde, je reklamní čas omezen stejně
jako na programech ČT2 a ČT sport (tj. na 7 min a 12 sec za den).
Vybrané prostředky z reklamy musí Česká televize použít přesně a účelově rovněž dle zákona
č. 302/2011 Sb.:
o Česká televize čtvrtletně převádí výnos z reklamy vysílané na programu ČT2 Státnímu fondu
kultury České republiky. Z výnosu na tomto programu si Česká televize odečte prokázané
účelně vynaložené náklady spojené s prodejem reklamy.
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 10
o Výnosy z reklamy vysílané na programu ČT sport použije Česká televize na výrobu a vysílání
pořadů se sportovní tématikou.
(2) Barterové transakce představují výnosy, které přímo kryjí stejný objem nákladů ve výrobě
a režijních nákladech. Výnosy z vkladů do výroby představují převážně vklady partnerů do výroby
pořadů vyráběných Českou televizí. Výše těchto výnosů závisí na konkrétních typech pořadů
vyráběných a vysílaných v daném roce, a proto se rok od roku liší. O stejnou částku se pak liší
i na straně nákladů. V roce 2019 je předpokládáno nižší využití barterových transakcí zejména
u výroby sportovních pořadů.
(3) Prodej práv zahrnuje prodej práv k televizním pořadům a dalším produktům ČT, jako jsou DVD
nosiče, knihy a merchandisingové produkty, ale i poskytnutí oprávnění k vysílání programů České
televize na kabelových a satelitních televizích.
(4) V listopadu 2018 došlo ke změně ve způsobu poskytování stravování zaměstnancům ČT v Praze.
Změna přinesla větší kontrolu nad kvalitou poskytovaných služeb i cenou jídel a prodávaného zboží.
Česká televize nese celkové náklady na nákup surovin a poskytování služby, zároveň ale realizuje
výnosy za prodaná jídla a zboží. V roce 2019 bude již tato služba poskytována celoročně, proto jsou
i plánovány vyšší výnosy, než v předchozím roce.
(5) Do položky ostatní výnosy z podnikatelských činností jsou zahrnuty především výnosy z prodeje
produkčních služeb, pronájmů, vysílání loterijních pořadů, výnosy z internetu, tržby z vydavatelské
činnosti (Edice ČT) a prodeje zboží (prodejna ČT).
OSTATNÍ VÝNOSY Rozpočet Rozpočet Rozdíl %
(v tis. Kč) 2019 2018 0 0%
vymáhání televizních poplatků (1) -13 000 -72 %
úroky (2) 35 000 35 000 -5 000 -42 %
jiné (3) -18 000 -28 %
OSTATNÍ VÝNOSY celkem 5 000 18 000
7 000 12 000
47 000 65 000
(1) Výnosy z vymáhání televizních poplatků tvoří náhrady právního zastupování při soudním vymáhání
dlužných televizních poplatků, vymožené soudní poplatky, přijaté úroky z výzev a žalob a přirážky
k televizním přijímačům. Výše výnosů v roce 2019 je dána odhadovaným objemem ukončených
soudních žalob v daném roce bez ohledu na to, kdy byly podány.
(2) U výnosových úroků dochází k postupnému snižování plánovaného objemu zejména v důsledku
nižších výnosů ze státních dluhopisů, protože postupně končí jednotlivé tranše pořízené Českou
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 11
televizí. V roce 2019 jsou plánované úroky tvořeny z uložených volných finančních prostředků ve
státních spořicích dluhopisech a na bankovních účtech.
(3) Jiné výnosy představují zejména tržby z prodeje dlouhodobého majetku a materiálu, výnosy
související s poskytovanými sociálními benefity a další drobné výnosy.
ČERPÁNÍ FONDU TELEVIZNÍCH POPLATKŮ
Tvorba a čerpání fondu televizních poplatků jsou účetní operace, které nepředstavují změnu finančních
prostředků. Mezi čerpáním fondu a použitím finančních prostředků je časový nesoulad, který může
dosahovat až několika let v závislosti na vývoji dokončování a odvysílání vlastní výroby a pořizování
investic. Zatímco k úbytku finančních prostředků dochází v okamžiku pořízení služby, zboží nebo
dlouhodobého majetku, k čerpání fondu dochází až v roce, kdy se pořízená položka dostane do nákladů,
což u vlastní výroby je při odvysílání a u dlouhodobého majetku v podobě odpisů během let, kdy je
majetek používán.
Stav fondu televizních poplatků ani jeho čerpání nevypovídají o finanční situaci a hospodaření České
televize. Finanční stabilitu a hospodaření lze hodnotit pouze na základě příjmů, výdajů, stavu
pohledávek, závazků a především pak stavu finančních prostředků. Proto také v dlouhodobých plánech
i ročních rozpočtech je jako finanční cíl používán právě stav finančních prostředků a finančních
ekvivalentů na účtech České televize a nikoliv stav fondu televizních poplatků.
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 12
5. ROZPOČET BĚŽNÝCH NÁKLADŮ
MZDY ZAMĚSTNANCŮ A ZÁKONNÉ POJIŠTĚNÍ KE MZDÁM
Výše mzdových nákladů se odvíjí od počtu zaměstnanců České televize, který se pohybuje dlouhodobě
kolem 2 900, z toho 500 je v televizních studiích v Brně a Ostravě. Většina pozic souvisí přímo s výrobou
a vysíláním pořadů, zpravodajství a sportu. Počet zaměstnanců vychází z potřeby zajistit činnosti nutné
k vlastní televizní tvorbě, která tvoří 65 % odvysílaných pořadů na programech ČT (u komerčních televizí
tvoří vlastní tvorba obvykle asi 15 % vysílání). Vedle velkého objemu vlastní televizní tvorby ovlivňuje
počet zaměstnanců také rozsáhlý komplex studií a dalšího televizního zázemí, které se k výrobě pořadů
využívá.
Mzdy v České republice v posledních letech výrazně rostou. Průměrná mzda v České republice se v roce
2017 zvýšila o více jak 6 %. V průběhu roku 2018 dochází k dalšímu nárůstu mezd v soukromé i státní
sféře. Česká národní banka předpokládá, že průměrná mzda v ČR během roku 2018 naroste o téměř
9 % a další růst očekává i v letech následujících. Česká televize musí na tyto měnící se ekonomické
podmínky reagovat, aby si udržela zkušené a kvalitní zaměstnance. V průběhu roku 2018 došlo na
základě analýzy a porovnání dle profesí s průměrem na trhu k úpravě smluvních mezd v ČT. Rozpočet
mzdových nákladů na rok 2019 zahrnuje celoroční dopad úprav mezd z roku 2018.
VÝVOJ MEZIROČNÍHO RŮSTU PRŮMĚRNÉ MZDY V ČR
ZDROJ: ČESKÝ STATISTICKÝ ÚŘAD, ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA
10,0
9,0 8,6
8,0 6,8
6,2
7,0
6,0 5,4
V% 5,0 4,4
4,0 2,9 3,2
3,0
2,0
1,0
0,0 2015 2016 2017 PROGNÓZA PROGNÓZA PROGNÓZA
2014
2018 2019 2020
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 13
VÝROBNÍ ÚKOL
Výrobní úkol představuje objem finančních prostředků, které Česká televize používá k nákupu
specifických produktů a služeb souvisejících s výrobou pořadů. Jedná se o činnosti, které ČT nezajišťuje
svými interními kapacitami. Příjemci jsou tedy autoři, scénáristé, herci, režiséři, majitelé práv i jednotlivé
speciální štábní profese, či nezávislé producentské firmy v případě koprodukční nebo zakázkové výroby.
Česká televize dále vynakládá na výrobu pořadů prostředky v podobě mezd zaměstnanců
(dramaturgové, produkční, redaktoři, editoři, technické profese a další) a nákupu a provozu výrobních
a technických kapacit. Tyto prostředky nejsou součástí výrobního úkolu, ale jsou vykazovány v rámci
jiných kapitol rozpočtu (mzdové náklady, provozní a režijní náklady a investice).
Rozpočet výrobního úkolu na rok 2019 zabezpečuje plnění úkolů uložených zákonem o České televizi
včetně předvýroby pořadů pro následující období a rozpracování dlouhodobých projektů, především pak
původních českých seriálů. Prostředky jsou vynakládány hlavně na původní dramatickou tvorbu,
zpravodajství, publicistiku, pořady podporující vzdělávání a kulturu, dokumentární tvorbu, sportovní
pořady a zábavu. Rozdělení prostředků mezi jednotlivé programy a žánry závisí na požadavcích
a povinnostech programu v daném roce, na pořadech vyrobených v minulých letech, na objemu
rozpracovaných projektů, na práci s archivem a akvizicí, a rovněž na tom, zda se v daném roce uskuteční
velké nebo mimořádné události (jako je například konání voleb nebo velkých sportovních akcí).
Česká televize bude i nadále podporovat českou kinematografii a v rámci rozpočtu jsou plánovány
prostředky pro koprodukční distribuční projekty.
Část plánovaných prostředků není alokována na žádný program ani žánr. O využití těchto prostředků
na konkrétní účel se bude rozhodovat během roku, podle toho jak budou schvalovány projekty v daných
žánrech na Programových radách. Část projektů bude pak financována v rámci barterových dohod.
Z plánovaných výrobních nákladů připadne v roce 2019 na nákup licencí 485 mil. Kč. Z toho nejvíce bude
vynaloženo na sportovní práva a práva k nakoupeným filmům, seriálům, dokumentům a dalším
pořadům.
V roce 2019 plánuje Česká televize provozovat 6 programů: ČT1, ČT2, ČT24, ČT sport, ČT :D a ČT art
a to v celodenním režimu vysílání u ČT1, ČT2, ČT24 a ČT sport. U programů ČT :D a ČT art je počítáno
s 14 hodinovou, resp. s 10 hodinovou vysílací dobou. V úhrnu vysílací doba všech programů České
televize dosáhne 43 800 hodin.
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 14
STRUKTURA VÝROBNÍHO ÚKOLU PODLE PROGRAMOVÝCH OKRUHŮ
(v tis. Kč) Rozpočet Rozpočet Rozdíl %
2019 2018
ČT1, ČT2, ČT :D a ČT art 1 039 467 1 053 891 -14 424 -1 %
ČT24 323 009 324 446 -1 437 0%
ČT sport (1) 361 558 555 988 -35 %
akvizice (nákup filmů, seriálů, dokumentů atd.) 233 529 240 337 -194 430 -3 %
distribuční filmy 70 030 108 556 -6 808 -35 %
vývoj 13 670 13 600 1%
ostatní 43 737 39 292 -38 526 11 %
nealokované barterové rezervy (2) 140 000 140 000 70 0%
nealokované prostředky (3) 60 000 113 890 -47 %
4 445 -12 %
VÝROBNÍ ÚKOL celkem 2 285 000 2 590 000 0
-53 890
-305 000
STRUKTURA VÝROBNÍHO ÚKOLU PODLE ŽÁNRŮ
(v tis. Kč) Rozpočet Rozpočet Rozdíl %
2019 2018
dramatická tvorba (4) 506 884 574 521 -67 637 -12 %
zpravodajství 348 539 346 029 2 510 1%
sportovní přenos, záznam (1) 330 918 527 010
publicistika 182 261 182 502 -196 092 -37 %
tvorba pro děti (všechny žánry) 151 331 156 982 -241 0%
zábava (5) 120 668 105 401 -4 %
dokument 114 251 111 337 -5 651 14 %
divadlo, hudba, event 38 762 38 183 15 267 3%
vývoj 13 670 13 600 2 914 2%
akvizice (nakoupené filmy, seriály a další) 189 875 196 434 1%
akvizice tvorba pro děti (nakoupené pořady) 43 654 43 903 579 -3 %
ostatní 44 187 40 208 70 -1 %
nealokované barterové rezervy (2) 140 000 140 000 -6 559 10 %
nealokované prostředky (3) 60 000 113 890 -249 0%
3 979
VÝROBNÍ ÚKOL celkem 2 285 000 2 590 000 -47 %
0
-53 890 -12 %
-305 000
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 15
(1) Nižší objem nákladů na sportovní pořady je dán tím, že v roce 2019 se neuskuteční tolik velkých
sportovních akcí, jako tomu bylo v roce 2018 (ZOH v Jižní Koreji a fotbalové MS v Rusku).
(2) Barterové transakce, kdy jsou náklady kryté stejnou částkou ve výnosech, umožňují České televizi
získat dodatečné zdroje k financování výroby pořadů. Objem těchto transakcí závisí na konkrétních
typech pořadů vyráběných a vysílaných v daném roce, a proto se rok od roku liší. O stejnou částku
se pak liší i na straně výnosů. Alokace barterových rezerv na konkrétní pořad bude provedena, až
bude znám konkrétní obchodní partner. V rámci rozpočtu jsou prostředky kalkulovány na základě
zkušenosti z předchozích let, podle vývoje trhu a předběžných diskusí s potencionálními partnery.
(3) Nealokované prostředky budou mezi jednotlivé programy a žánry rozděleny během roku podle
toho, jaké projekty budou schváleny do výroby.
(4) Původní dramatická tvorba je i v roce 2019 pilířem tvorby České televize. Cyklus vývoje a výroby
dramatických pořadů přesahuje obvykle 12 měsíců. Rozpočet na daný rok tedy závisí na objemu
předvýroby a rozpracovanosti jednotlivých pořadů. I v roce 2019 se počítá s výrobou původních
vánočních pohádek z produkce České televize, které již neodmyslitelně patří k tradici vánočního
vysílání.
(5) Objem zábavné tvorby v roce 2019 je ovlivněn především předvýrobou nového soutěžního pořadu
pro amatérské kuchaře „Peče celá země“ dle licence od britské veřejnoprávní BBC. Pořad bude
vysílán v roce 2020.
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 16
PROVOZNÍ A REŽIJNÍ NÁKLADY
Provozní a režijní náklady zahrnují zejména náklady spojené s distribucí signálu (náklady na vysílací síť
a přenosy), s programem (kolektivní správa autorů, provozovací honoráře, honoráře autorů a práva)
a s výběrem televizních poplatků, které tvoří dohromady téměř 40 % provozních nákladů. Významnými
položkami jsou dále ostatní osobní a sociální náklady, energie, stravovací služby a prodej výrobků a
opravy a udržování. V následující tabulce jsou uvedeny jednotlivé druhy provozních a režijních nákladů.
(v tis. Kč) Rozpočet Rozpočet Rozdíl %
2019 2018
322 000 -39 800 -12 %
náklady na vysílací síť a přenosy (1) 282 200
232 900 -400 -0 %
kolektivní správa autorů, provozovací honoráře a 232 500
honoráře autorů, práva (vysílání) (2) 128 200 133 300 -5 100 -4 %
125 200
náklady spojené se správou a výběrem TV 122 571 2 629 2%
poplatků (3) 90 000 8 000 9%
39 000 25 900 66 %
ostatní osobní náklady a sociální náklady (4) 54 200 1%
57 829 500 -13 %
energie (5) 98 000 46 200 -7 363 6%
44 000 2 800 -4 %
stravovací služby a prodej výrobků (6) 64 900 27 500 -1 700 51 %
30 600 14 100 11 %
opravy a udržování (7) 54 700 33 000 3 400 0%
32 000 -3 %
bartery – propagace, reklama pořadů ČT a jiné (8) 50 466 30 000 0 0%
29 100 -1 000 3%
podpora technických systémů (9) 49 000
32 500 0 -12 %
správa budov, ostraha, úklid, vodné a stočné 42 300 800
26 400 -19 %
i-vysílání, streaming a nové platformy (10) 41 600 -4 000 -3 %
20 600 2%
nájemné a půjčovné (11) 34 000 19 300 -5 000 10 %
15 500 -600 -5 %
odvody Státnímu fondu kultury ČR (12) 33 000 17 500 400 0%
16 300 1 500 -5 %
podpora a rozvoj počítačových systémů (13) 31 000 14 000 -900 -0 %
11 900 0
odpis nevymožených TVP a ostatních pohledávek(14) 30 000 12 000 -700 -10 %
12 300 -16 -20 %
drobný majetek a civilní kostýmy (15) 29 900 172 500
-1 200 2%
výzkum sledovanosti a hodnocení veřejné 28 500 -2 500 -0 %
služby (16) 4 250
kolektivní správa autorů, provozovací honoráře a 21 400 -6 000
honoráře autorů, práva (prodej práv) (17) 20 000
právní činnost při vymáhání TVP (18) 19 700
materiál (19) 17 000
leasing osobních automobilů (20)
videonosiče, audionosiče a zálohové nosiče 16 600
pojistné (úrazové, majetku a odpovědnosti) 16 300
poplatky ČTÚ za kmitočty 13 300
náklady na činnost Rady ČT 11 884
právní a poradenská činnost 10 800
členské příspěvky (EBU, Euronews atd.) 9 800
jiné náklady (21) 176 750
PROVOZNÍ A REŽIJNÍ NÁKLADY celkem 1 689 000 1 695 000
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 17
(1) Náklady na vysílací síť a přenosy představují náklady spojené se satelitním a terestrickým šířením
všech programů České televize. V souvislosti s přechodem na DVB-T2 došlo k ukončení vysílání
v multiplexu MUX1a. A v návaznosti na novou smlouvu spojenou se službami nového
přechodového multiplexu 11 došlo k poklesu nákladů na distribuci a vysílání DVB-T.
(2) Náklady na kolektivní správu autorů, provozovací honoráře, honoráře autorů a práva (vysílání)
zahrnují především odměny autorům a výkonným umělcům spravované organizacemi
pro kolektivní správu (OSA, Intergram a DILIA) a odměny za odvysílání pořadů vyplácené přímo
Českou televizí (tzv. reprízné).
(3) Náklady spojené se správou a výběrem televizních poplatků zahrnují především odměnu České
poště za inkaso televizních poplatků od poplatníků platících přes SIPO a vedení evidence kmenu
poplatníků televizních poplatků, náklady na mimosoudní vymáhání dlužných televizních poplatků
a soudní poplatky. Nižší náklady jsou plánovány u odměny České poště za inkaso televizních
poplatků v důsledku úbytku poplatníků využívajících službu SIPO a v oblasti vymáhání televizních
poplatků.
(4) Ostatní osobní a sociální náklady představují především zaměstnanecké benefity (příspěvek
zaměstnancům na penzijní připojištění, osobní konta), náklady na vzdělávání, odstupné
uvolňovaným zaměstnancům a dohody o provedení práce a činnosti. Posílení nákladů v roce 2019
se týká zejména oblasti sociálních nákladů. Rozpočet sociálních nákladů je tvořen 2 % ze mzdových
nákladů předchozího roku, což má souvislost s úpravou smluvních mezd provedenou v roce 2018.
(5) Náklady na spotřebu energie zahrnují elektrickou energii, teplo a plyn. Plánované zvýšení rozpočtu
je v souladu s novou vysoutěženou cenou za elektrickou energii, ve které se odráží aktuální
výrazný nárůst cen energií oproti minulým obdobím.
(6) V listopadu 2018 došlo ke změně ve způsobu poskytování stravování zaměstnancům ČT v Praze.
Změna přinesla větší kontrolu nad kvalitou poskytovaných služeb i cenou jídel a prodávaného
zboží. Česká televize nese celkové náklady na nákup surovin a poskytování služby, zároveň ale
přijímá výnosy za prodaná jídla a zboží. V roce 2019 bude již tato služba poskytována celoročně,
proto jsou i plánovány vyšší náklady, než v předchozím roce.
(7) Náklady na opravy a udržování zahrnují běžnou údržbu jednotlivých objektů, opravy podlahových
krytin, opravy podhledů a osvětlení, revize a servis výtahů, opravy vodovodního řadu a další. Výše
nákladů se odvíjí od plánu oprav v daném roce.
(8) Barterové náklady na propagaci a reklamu pořadů České televize jsou položkou rozpočtově
neutrální, tj. ve stejné výši jsou plánovány i na výnosové straně rozpočtu.
(9) Podpora technických systémů představuje servisní podporu na zajištění provozu technických
zařízení. Servisní podpora je povinná platba dodavateli technologie, v rámci které dodavatel
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 18
zajišťuje pravidelnou podporu používaným systémům (jak HW, tak SW). Zvýšení nákladů je
očekáváno v souvislosti s přípravou nové smlouvy na servisní zajištění serverové technologie
DNPS II.
(10) Náklady na i-vysílání, streaming a nové platformy zahrnují především technické zajištění veřejné
služby i-vysílání, internetové a webové služby, podporu mobilních aplikací, hybridní televize
(HbbTV), teletextu a další rozvoj těchto platforem. Navýšení prostředků v roce 2019 podporuje
cílený rozvoj těchto technologií a služeb, který je strategický pro samotný rozvoj České televize
v dnešním multi-mediálním prostoru.
(11) Nájemné a půjčovné zahrnuje především náklady spojené s nájmy bytů a jiných prostor
v souvislosti s činností zahraničních zpravodajů a nájmy prostor využívaných regionálními
zpravodaji. Navýšení plánovaných prostředků v roce 2019 souvisí s obsazením nového postu
v Istanbulu, spolu s rozšířením krajských redakcí v Plzni a Ústí nad Labem.
(12) Česká televize má podle zákona povinnost odvádět výnosy z reklamy vysílané na programu ČT2
(po odečtení účelně vynaložených nákladů) do Státního fondu kultury ČR. Plánovaný odvod se
odvíjí od očekávaných výnosů z prodeje reklamy v daném roce.
(13) Podpora a rozvoj počítačových systémů představuje servisní podporu na zajištění provozu
informačních technologií a digitalizaci archivu a programových fondů. Servisní podpora je povinná
platba dodavateli technologie, v rámci které dodavatel zajišťuje pravidelnou podporu používaným
systémům (jak HW, tak SW).
(14) Česká televize neúčtuje pouze o úhradě televizních poplatků, ale i o jejich předpisu. V případě
neuhrazení jsou poplatky následně vymáhány. Nevymožitelné dluhy po uplynutí promlčecí lhůty
jsou následně odepisovány.
(15) Náklady na drobný majetek a civilní kostýmy zahrnují výpočetní techniku, oblečení
pro moderátory, pracovní oděvy, telefony, kancelářský nábytek, obnovu technologického zařízení
techniky a jiné. Zvýšení v roce 2019 souvisí s plánovanou vyšší obnovou výpočetní techniky
(počítače, monitory a notebooky). Dále pak se širším dovybavením technologickými zařízeními
pro centrální oset.
(16) Výsledky výzkumů sledovanosti a spokojenosti jsou využívány pro hodnocení úrovně a míry
naplňování veřejné služby, pro hodnocení pořadů, jejich zařazování do vysílání, k prodeji
reklamního času a k dalším činnostem. Na snížení nákladů v roce 2019 má vliv, že rok 2018 byl
rokem volebním (volba prezidenta ČR, volby do třetiny Senátu Parlamentu ČR a volby do
zastupitelstva jednotlivých obcí) a tudíž objem výzkumů prováděných pro pořady související
s volbami, byl výrazně vyšší. V roce 2019 proběhnou pouze volby do Evropského parlamentu.
(17) Náklady na kolektivní správu autorů, provozovací honoráře, honoráře autorů a práva (prodej práv)
zahrnují potřebná oprávnění k realizaci prodeje práv, produktů ČT a merchandisingu. Tyto náklady
tedy přímo souvisí s realizovanými prodeji, tedy dodatečnými výnosy České televize.
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 19
(18) Právní činnost při vymáhání TVP představuje náklady na právní zastoupení při soudním vymáhání
dlužných televizních poplatků. Tyto náklady jsou kompenzovány na straně výnosů v podobě
přiznaných náhrad.
(19) Položka materiál reprezentuje především náklady na ochranné pomůcky a spotřební materiál pro
technické útvary České televize, dále pak náklady na odborný tisk a knihy a kancelářské potřeby.
(20) Česká televize využívá leasing osobních aut místo jejich nákupu, jelikož na základě provedené
analýzy bylo vyhodnoceno, že tato varianta bude efektivnější pro řízení a provozování rozsáhlého
vozového parku. Naproti tomu nedochází k výdajům na straně investic. V roce 2019 je již počítáno
s kompletní obnovou vozového parku.
(21) Položka jiné náklady v sobě zahrnuje náklady na telefonní služby, zahraniční a tuzemské cestovné,
náklady na reprezentaci, náklady na činnosti informačních technologií, útvarů techniky,
korporátních vztahů a komunikaci, marketingu, personálního, finančního, právního,
programového, vývojového, obchodního, projektového a dalších útvarů.
DPH BEZ NÁROKU NA ODPOČET
DPH bez nároku na odpočet představuje náklad v podobě DPH, které musí Česká televize zaplatit svým
dodavatelům, ale nemůže si ho nárokovat zpět v plné výši. DPH bez nároku na odpočet tak zdražuje
České televizi nákupy služeb, materiálu, zboží i dlouhodobého majetku. Výše DPH bez nároku na odpočet
je dána objemem všech uskutečněných nákupů (tedy výrobních, provozních a investičních) v daném
roce.
V červenci 2017 vstoupila v platnost novela zákona o DPH, která umožnila České televizi nárokovat si
zpět DPH ve vyšším objemu, než tomu bylo v předchozích letech. Stále však platí, že ČT nemá nárok
na 100 % DPH a bude tak nadále v tomto směru znevýhodněna oproti komerčním subjektům působícím
v oblasti audiovize. Díky novele zákona o DPH z července 2017 získala Česká televize jasná pravidla,
jakým způsobem krátit nárok na odpočet DPH a díky tomu může spolehlivě předvídat výši budoucích
disponibilních prostředků, což je zásadní v okamžiku, kdy v České republice probíhá přechod na nový
vysílací standard DVB-T2 a Česká televize se má podílet na jeho financování.
ODPISY DLOUHODOBÉHO MAJETKU, ODPISY OCENITELNÝCH PRÁV, ZMĚNA
STAVU ZÁSOB A AKTIVACE
Účetní odpisy dlouhodobého hmotného a nehmotného majetku jsou propočteny pro stávající stav
odepisovaného majetku České televize se zohledněním doodepsání majetku a plánovaného pořízení
nového majetku. Výše odpisů pak bude ovlivněna skutečným zařazováním majetku do užívání. Vzhledem
k tomu, že dlouhodobý majetek je nakupován přes veřejné zakázky, u kterých může docházet k posunům
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 20
v realizaci, může se skutečná výše odpisů od plánované lišit, tato skutečnost však nemá vliv na finanční
situaci České televize, protože odpisy nepředstavují výdaj finančních prostředků.
Odpisy ocenitelných práv, změna stavu zásob a aktivace nákladů na pořízení a výrobu krátkodobého
a dlouhodobého nehmotného majetku byly propočítány ve vazbě na výrobní úkol a plánované vysílací
schéma. V případě změn v postupu výroby a odvysílání pořadů se může objem odpisů a aktivací lišit.
Stejně jako u dlouhodobého majetku tato skutečnost nemá vliv na finanční situaci České televize,
protože se nejedná o výdaj finančních prostředků.
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 21
6. INVESTIČNÍ ROZPOČET
Plán investic na rok 2019 je sestaven tak, aby Česká televize byla schopná poskytovat veřejnosti služby
dané zákonem, a aby docházelo k obměně televizní techniky a dalšího dlouhodobého majetku. Zároveň
je při plánování nových nákupů zvažována využitelnost a potřebnost pro činnosti České televize. Součástí
investic jsou i licence a vývoj vztahující se k informačním systémům využívaných pro činnosti České
televize.
(v tis. Kč) Rozpočet
2019
informační technologie a digitální archiv 101 200
televizní technika a technologie 70 100
správa areálu, elektro, vzduchotechnika 68 700
generační obměna televizní techniky 65 600
generační obměna infrastruktury 45 600
ostatní 22 800
INVESTICE celkem 374 000
GENERAČNÍ OBMĚNA TELEVIZNÍ TECHNIKY A INFRASTRUKTURY
V souladu s dlouhodobými plány jsou i pro rok 2019 plánovány významné prostředky na realizaci
investičních akcí související s nutnou generační obměnou televizní techniky a infrastruktury areálu České
televize na Kavčích horách v Praze. Tento areál byl postaven v 60. a 70. letech 20. století a některé
technologie a výrobní kapacity jsou stále původní a mnohdy již za hranicí životnosti. Generační obměna
se dále týká areálu ČT v Ostravě. Česká televize tedy postupně v rámci svých finančních možností
investuje do výrobního areálu, aby mohl být využíván pro výrobu pořadů i v budoucnu.
Několikaletý plán obnovy areálu ČT na Kavčích horách a v Ostravě byl sestaven v roce 2016. Plán
předpokládá, že v letech 2016 až 2022 bude do generační obměny investováno téměř 900 mil. Kč.
(v mil. Kč) 2016 - 2018 2019 2020 - 2022 CELKEM
359 111 400 870
investice do generační obměny
techniky a infrastruktury
Pro rok 2019 jsou do plánu zařazeny tyto nejvýznamnější položky:
o Další etapa postupné rekonstrukce v současné době již nevyhovujících střešních konstrukcí
(nevyhovující krytina a izolace)
o Náhrada agregátu pro potřeby osvětlovací techniky
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 22
o Rekonstrukce výměníkové stanice v objektu OPC (zabezpečuje topení a chlazení)
o Třetí etapa obnovy mixážních pultů a náhrada pracovních stanic zvukové postprodukce
PŘEVODY Z ROKU 2018
Do roku 2019 jsou také převáděny prostředky původně plánované na rok 2018 ve výši 100 mil. Kč. Jedná
se o investice, u kterých byly započaty činnosti související s výběrem dodavatele v roce 2018, ale nedošlo
ještě k úplnému plnění. Odhad převáděných investic vychází z očekávání v době sestavování rozpočtu.
Do konce roku 2018 se může situace ještě změnit a v případě neplánovaného zpoždění v realizaci, dojde
k převedení i dalších investic. Stále se ale bude jednat o investice již schválené v rámci rozpočtu
na rok 2018 a peněžní prostředky na tyto investice nebyly použity za jiným účelem.
Všechny investice jsou pořizovány v souladu se Zákonem o zadávání veřejných zakázek a s vnitřními
předpisy České televize.
Dlouhodobý majetek je odepisován v souladu se zákonem o účetnictví a zákonem o dani z příjmů.
Pro jednotlivé položky majetku je v okamžiku zařazení do užívání odhadována doba použitelnosti, po
kterou je pak majetek odepisován do nákladů. Pro rok 2019 jsou celkové odpisy dlouhodobého majetku
plánovány na obdobné úrovni jako v roce 2018. Přesná výše odpisů bude záviset také na okamžiku
zařazení pořizovaného majetku do užívání. Vzhledem k době potřebné k přípravě investic a provedení
nákupu v souladu se zákonnými požadavky, lze předpokládat, že plánované investice budou zařazovány
do užívání hlavně ve 2. polovině roku.
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 23
7. ROZPOČET VÝDAJŮ SPOJENÝCH S PŘECHODEM
NA DVB-T2 (1080p)
DRUHÁ VLNA DIGITALIZACE
Projekt DVB-T2 patří mezi největší projekty České televize pro období 2018 až 2021. Celkové výdaje jsou
odhadovány na 900 mil. Kč až 1,3 mld. Kč. Zahrnuje nejen vlastní přechod na vysílací standard DVB-
T2/HEVC, ale také nutný přechod formátu záznamu obrazu ve vysokém rozlišení z 1080i na 1080p.
Z hlediska dlouhodobé strategie bylo do projektu nutné zařadit i vypracování koncepce udržitelného
rozvoje nových platforem a s tím související strategii vývoje distribučního mixu. Projekt je realizován
v souladu se základními zákonnými normami, legislativními úpravami a vládními dokumenty (Strategii
rozvoje zemského digitálního televizního vysílání, Diginovela - změna zákona o elektronických
komunikacích a změna zákona o České televizi a Technický plán přechodu).
Vlastní přechod na standard DVB-T2: nejviditelnější částí projektu a také částí, která má bezprostřední
dopad na diváky je vlastní přechod z vysílacího standardu DVB-T/HEVC a DVB-T/MPEG4 na standard
DVB-T2/HEVC. Zahrnuje v sobě několik etap, přičemž přípravná fáze a spuštění přechodové sítě již byly
realizovány. Na realizaci čeká finální fáze spojená s vypínáním multiplexu veřejné služby.
Přechod na 1080p: přechod na standard 1080p je sice pro běžné diváky prakticky neviditelný proces, ale
pro televizi představuje zcela zásadní technologickou změnu. Důvodem přechodu je nekompatibilita
formátu 1080i s přenosovým standardem DVB-T2/HEVC. Výsledkem jsou zcela jiné nároky na celý
postprodukční řetězec zahrnující jak systémový záznam, tak i kamery. Jedná se také o datová pole
s dvojnásobně propustnými datovými sběrnicemi a konečně o zcela jiný systém odbavení televizních
programů a tím větší nároky na přenos signálu. Přechod si vyžádá postupnou obměnu všech produkčních
řetězců ČT a představuje zásadní investiční projekt spojený s vysokými náklady. Pro úplnost je třeba
zmínit i veškerou přenosovou techniku, která bude touto postupnou obměnou také dotčena.
Nové platformy – perspektivní distribuční mix ČT: při tak razantní změně ve vysílání ČT a v celém
mediálním prostředí ČR se nelze vyhnout i ostatním distribučním platformám. Ačkoli je zákonem určeno,
jako hlavní distribuční platforma terestrické vysílání nelze ignorovat rozvoj ostatních distribučních sítí,
protože jejich služby stále více využívají i diváci ČT. Pojem distribuční mix není platný pouze pro vysílatele
jako je ČT, ale každý individuální divák si podle svých zájmů a možností definuje svůj vlastní distribuční
mix, v jehož rámci „konzumuje“ televizní vysílání. V rámci projektu je třeba definovat budoucí vztah
České televize k satelitnímu a kabelovému vysílání včetně IPTV a v neposlední řadě redefinovat cíle
oblasti nových platforem. V rámci projektu DVB-T2 musí proběhnout hloubková analýza současného
stavu iVysílání. Součástí projektu je i nalezení optimální míry integrace s vysíláním ve standardu DVB-T2,
jehož nedílnou součástí je rovněž HbbTV. Rovněž je nutné odpovědět na otázku, jaké činnosti a v jakém
objemu si bude Česká televize zajišťovat vlastními silami a které činnosti bude naopak třeba v zájmu
udržitelného rozvoje zajišťovat externími službami.
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 24
Plánované výdaje související s přechodem na DVB-T2 na rok 2019 zahrnují především náklady spojené
se službami nového přechodového multiplexu 11, vlastní informační kampaň k přechodu, projekt nové
vysílací platformy a investiční výdaje spojené s technologickou změnou přechodu na standard 1080p.
(v tis. Kč) Rozpočet Rozpočet Rozdíl %
72 000 24 %
výdaje související s přechodem na DVB-T2 2019 2018
(standard 1080p)
366 000 294 000
V roce 2019 budou probíhat tři základní fáze celého projektu:
(1) Dokrývání: do konce roku 2018 bude realizována a zprovozněna první vlna dokrývačů. V roce 2019
bude pokračovat výstavba dalších dokrývačů v místech, kde se měřením ověří nutnost jejich
nasazení a vyloučí se možnost vzniku nežádoucího rušení.
(2) Příprava ostré fáze přechodu: příprava na zahájení vlastního přechodu zahrnuje změnu existujících
smluv zajišťujících vysílání, aby bylo podle nich možno jednak ukončit vysílání ve standardu
DVB-T a následně i přechod na finální síť ve standardu DVB-T2/HEVC. Dále bude třeba zajistit
informační kampaň o změnách ve vysílání České televize a zejména o postupu vypínání sítě DVB-T.
Oproti první vlně digitalizace nebude naštěstí docházet tak často ke změnám kmitočtů, protože
přechodová síť je z velké části identická se sítí finální. To například usnadní první vlnu vypnuti
v listopadu 2019.
(3) Zahájení vypínání vysílání ve standardu DVB-T v listopadu 2019.
Česká televize je schopná vynaložit prostředky spojené s přechodem na nový vysílací standard DVB-T2
(1080p) díky novele zákona o DPH z července 2017, která stanovila pro ČT a ČRo jasná pravidla pro
odpočet DPH na vstupu. Česká televize tak může předvídat budoucí disponibilní prostředky a plánovat
jejich využití, včetně alokace prostředků na financování přechodu na DVB-T2 (standard 1080p).
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 25
8. PŘEHLED O PENĚŽNÍCH TOCÍCH (CASH FLOW)
Kromě výnosů a nákladů je pro finanční řízení České televize důležité sledovat finanční toky, tedy příjmy
a výdaje peněžních prostředků a změny v zůstatku finančních prostředků.
(v tis. Kč) Rozpočet Očekávaná Rozpočet
Výnosy celkem 2018 skutečnost 2019
2018
6 960 000 6 800 000 6 674 000
Náklady celkem před DPH bez nároku na odpočet 6 790 000 6 640 000 6 514 000
Výsledek hospodaření před DPH bez nároku na odpočet 170 000 160 000 160 000
Úpravy o nepeněžní a mimořádné položky 463 000 641 336 613 000
Čistý peněžní tok před změnami pracovního kapitálu 633 000 801 336 773 000
Změna stavu pracovního kapitálu 100 000 100 000 -10 000
Výdaje spojené s nabytím práv k pořadům -348 000 -364 000 -304 000
Čistý peněžní tok před úroky a investicemi 385 000 537 336 459 000
Přijaté úroky 37 000 37 600 5 000
Investice -416 000 -316 000 -374 000
ČISTÁ ZMĚNA PENĚŽNÍCH PROSTŘEDKŮ ZA OBDOBÍ 6 000 258 936 90 000
Počáteční stav peněžních prostředků 2 200 000 2 236 564 1 925 000
Čistá změna peněžních prostředků za období 6 000 258 936 90 000
Převedené investice a činnosti
Výdaje související s přechodem na DVB-T2 (1080p) -160 000 -193 500 -232 000
DPH bez nároku na odpočet
Doplatek DPH - platba Finančnímu úřadu dle rozhodnutí -294 000 -200 000 -366 000
o snížení nároku odpočtu DPH v minulých letech
KONEČNÝ STAV PENĚŽNÍCH PROSTŘEDKŮ -170 000 -160 000 -160 000
-92 000 -17 000 -40 000
1 490 000 1 925 000 1 217 000
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 26
POROVNÁNÍ S DLOUHODOBÝMI PLÁNY
Dlouhodobé plány programového, technického, personálního a ekonomického rozvoje České televize
na léta 2017 – 2021 byly vypracovány ve 2. a 3. čtvrtletí 2016. Od té doby došlo ke změně ekonomických
a legislativních podmínek, které mají vliv na parametry a předpoklady použité při sestavování finančního
výhledu.
Hlavní události z let 2017 až 2018 s dopadem na ČT:
1. Přechod na DVBT-T2 (1080p): Uvolnění pásma 700 MHz a s tím související přechod na DVB-
T2/HEVC je vynuceným krokem souvisejícím s rozhodnutím Evropského parlamentu a Rady (EU)
2017/899 ze dne 17. května 2017 o využívání kmitočtového pásma 470–790 MHz v Evropské
unii. Následně byl nastavován legislativní rámec procesu přechodu v ČR a v září 2017 začala
platit tzv. Diginovela. Finanční a organizační nároky přechodu na nový vysílací standard dopadají
významně na Českou televizi a představují výdaje neplánované v dlouhodobých plánech.
2. Novela zákona o DPH: V červenci 2017 vstoupila v platnost novela zákona o DPH, která mění
způsob, jakým si může Česká televize nárokovat DPH na vstupu. Tato změna má významný
dopad na nákladovou položku DPH bez nároku na odpočet, která je součástí rozpočtu ČT.
3. Výrazný růst průměrné mzdy v ČR: V rozpočtu na rok 2017 bylo počítáno s 2% růstem mezd,
což vycházelo z reality na trhu práce v té době. Během roku 2017 však došlo v České republice
k vyššímu zvyšování mezd v soukromém i veřejném sektoru a průměrná mzda v ČR se meziročně
zvýšila o více jak 6 %. Růst mezd pokračuje i v roce 2018, a za celý rok se předpokládá nárůst
průměrné mzdy v ČR o téměř 9 %. Česká televize musela na daný vývoj reagovat zvýšením mezd
a tím došlo k nárůstu mzdových nákladů v roce 2019 oproti předpokladům v dlouhodobých
plánech o 200 mil. Kč.
4. Změna přístupu finanční správy ke způsobu krácení DPH v letech 2011 až 2015: Doplatky DPH
vznikly změnou přístupu finanční správy k metodice stanovení krácení DPH na vstupu a byl
Finančním úřadem pro hlavní město Prahu a následně i Odvolacím finančním ředitelstvím
aplikován zpětně na předchozí roky (2011 až 2015). Novou metodikou finanční správa snížila
České televizi nárok na odpočet DPH na vstupu. Česká televize spolu s daňovými poradci
s postupem finanční správy nesouhlasí a proti rozhodnutí podala žalobu o neplatnost. Žaloba
však nemá odkladný účinek na rozhodnutí. Z pohledu cash flow tato částka představuje
neplánovaný výdaj, který snižuje stav finančních prostředků oproti rozpočtu i dlouhodobým
plánům.
Vzhledem k tomu, že po schválení dlouhodobých plánů došlo k objektivním změnám s dopadem
na výdaje České televize, má význam se při porovnání rozpočtu a dlouhodobých plánů soustředit
především na hlavní finanční kritérium, kterým je zůstatek finančních prostředků na konci období.
Z důvodu srovnatelnosti je pak nutné tento stav očistit o neplánované výdaje v podobě doplatků DPH
za roky 2011 až 2015 zaplacené v letech 2017 až 2019. Dopad ostatních externích vlivů dokáže Česká
televize pro rok 2019 pokrýt z vnitřních úspor.
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 27
(v mil. Kč) Rozpočet Dlouhodobý
2019 plán 2019
POČÁTEČNÍ STAV PENĚŽNÍCH PROSTŘEDKŮ
čistá změna peněžních prostředků za období 1 925 1 607
DPH bez nároku na odpočet
výdaje související s přechodem na DVB-T2 (1080p) +90 +252
převody projektů a investic z roku 2018
neplánované výdaje - doplatek DPH -160 -550
-366 0
-232 0
-40 0
KONEČNÝ STAV PENĚŽNÍCH PROSTŘEDKŮ 1 217 1 309
zohlednění doplatků DPH zaplacených v roce 2017, 2018 a 2019 +98
(výdaje neplánované v dlouhodobých plánech)
STAV FINANČNÍCH PROSTŘEDKŮ PŘED PLATBOU DOPLATKŮ DPH 1 315 1 309
Stav finančních prostředků k 31. 12. 2019 před zaplacením doplatků DPH by byl 1 315 mil. Kč,
tedy o +6 mil. Kč nad úrovní předpokládané v dlouhodobých plánech.
Přehled o peněžních tocích na roky 2018 až 2019 vychází z informací známých v okamžiku jeho
sestavování (listopad 2018). Skutečná podoba peněžních toků bude ovlivněna přesným dokončováním
výroby pořadů, investic a jiných dlouhodobějších projektů, dohodnutými splátkami dodavatelům
(zejména sportovních práv placených dopředu), skutečně přijatými platbami od odběratelů atd. Tyto
faktory mají vliv na posun příjmů a výdajů v čase a skutečná výše stavu finančních prostředků
v jednotlivých letech se tedy může lišit. Peněžní prostředky zahrnují také peněžní ekvivalenty, zejména
státní spořicí dluhopisy.
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 28
PŘÍLOHA 1: ROZVAHA
(v tis. Kč) 2016 2017 Odhad Rozpočet
dlouhodobý hmotný a nehmotný majetek 2018 2019
licence k pořadům
zásoby 2 783 046 2 745 544 2 747 044 2 889 044
pohledávky
finanční majetek 448 834 540 273 530 273 520 273
ostatní krátkodobá aktiva
AKTIVA celkem 947 871 903 675 903 675 903 675
fond TVP
vlastní jmění a sociální fond 743 674 809 716 860 050 820 050
závazky
ostatní krátkodobé závazky 2 341 404 2 236 564 1 925 000 1 217 000
PASIVA celkem
289 649 443 274 443 274 443 274
7 554 478 7 679 046 7 409 316 6 793 316
4 003 067 3 990 812 3 721 082 3 105 082
2 629 678 2 623 137 2 623 137 2 623 137
913 500 1 061 331 1 061 331 1 061 331
8 233 3 766 3 766 3 766
7 554 478 7 679 046 7 409 316 6 793 316
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 29
PŘÍLOHA 2: VÝVOJ UKAZATELŮ HOSPODAŘENÍ
V LETECH 2016 - 2019
(v tis. Kč) Skutečnost Skutečnost Rozpočet Odhad Rozpočet
2016 2017 2019
výnosy z podnikatelské 707 893 639 410 2018 2018 670 000
činnosti 287 171 113 593 47 000
ostatní výnosy 5 835 725 5 704 527 768 000 768 000 5 957 000
čerpání fondu televizních
poplatků 6 830 789 6 457 530 65 000 67 000 6 674 000
VÝNOSY celkem 1 801 563 1 850 355 2 040 000
mzdy zaměstnanců a zákonné 2 248 188 2 203 735 6 127 000 5 965 000 2 285 000
pojištění ke mzdám 1 712 912 1 652 325 1 689 000
výrobní úkol 6 960 000 6 800 000
590 829 342 878 160 000
provozní a režijní náklady 449 029 461 358 1 995 000 1 985 000 490 000
-53 121
DPH bez nároku na odpočet 28 268 2 590 000 2 505 000 10 000
6 457 530 1 695 000 1 640 000
odpisy dlouhodobého majetku 6 830 789 0 6 674 000
odpisy ocenitelných práv, 0 170 000 160 000 0
změna stavu zásob, aktivace 500 000 500 000
NÁKLADY celkem
10 000 10 000
HOSPODÁŘSKÝ VÝSLEDEK
6 960 000 6 800 000
0 0
(v tis. Kč) Skutečnost Skutečnost Rozpočet Odhad Rozpočet
2016 2017 2018 2018* 2019
investice 552 177 415 884 416 000 449 500 374 000
*roční odhad včetně přesunů z roku 2017
(v tis. Kč) Skutečnost Skutečnost Rozpočet Odhad Rozpočet
příjem z televizních poplatků 2018 2018 2019
2016 2017
5 660 000 5 660 000 5 640 000
5 690 429 5 664 548
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 30
NÁKLADY A VÝNOSY
6 830 789 6 960 000 6 800 000 6 674 000
6 457 530
V TIS. KČ
SKUTEČNOST 2016 SKUTEČNOST 2017 ROZPOČET 2018 ODHAD 2018 ROZPOČET 2019
VÝNOSY Z PODNIKATELSKÉ ČINNOSTI
768 000 768 000
707 893 670 000
639 410
V TIS. KČ
SKUTEČNOST 2016 SKUTEČNOST 2017 ROZPOČET 2018 ODHAD 2018 ROZPOČET 2019
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 31
VÝROBNÍ ÚKOL
2 590 000 2 505 000
2 248 188 2 203 735 2 285 000
V TIS. KČ
SKUTEČNOST 2016 SKUTEČNOST 2017 ROZPOČET 2018 ODHAD 2018 ROZPOČET 2019
MZDY ZAMĚSTNANCŮ A ZÁKONNÉ POJIŠTĚNÍ KE MZDÁM
1 995 000 1 985 000 2 040 000
1 801 563 1 850 355
V TIS. KČ
SKUTEČNOST 2016 SKUTEČNOST 2017 ROZPOČET 2018 ODHAD 2018 ROZPOČET 2019
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 32
INVESTICE
552 177
415 884 416 000 449 500
374 000
V TIS. KČ
SKUTEČNOST 2016 SKUTEČNOST 2017 ROZPOČET 2018 ODHAD 2018 ROZPOČET 2019
PŘÍJEM Z TELEVIZNÍCH POPLATKŮ
5 690 429 5 664 548 5 660 000 5 660 000 5 640 000
V TIS. KČ
SKUTEČNOST 2016 SKUTEČNOST 2017 ROZPOČET 2018 ODHAD 2018 ROZPOČET 2019
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 33
ODVYSÍLANÉ POŘADY A VÝROBA POŘADŮ
odvysílané pořady výroba pořadů
44 142 44 258 44 076 44 258
V HOD. 18 035 17 772 18 300 18 000
SKUTEČNOST 2016 SKUTEČNOST 2017 ROZPOČET 2018 ROZPOČET 2019
NÁKLADY NA 1 HOD. ODVYSÍLANÝCH POŘADŮ A NA 1 HOD.
VÝROBY POŘADŮ
náklady / odvysílané pořady náklady / výroba pořadů
378,8 363,4 380,3 370,8
V TIS. KČ / HOD. 154,7 145,9 157,9 150,8
SKUTEČNOST 2016 SKUTEČNOST 2017 ROZPOČET 2018 ROZPOČET 2019
ROZPOČET ČESKÉ TELEVIZE | na rok 2019 34