| Smlouva podepsána | Plátce | Dodavatel/é | Maximální hodnota smlouvy s DPH |
||
|---|---|---|---|---|---|
| 12506816 | 20.06.2011 |
|
Ladislav Dvořák | 534 699 Kč | |
| Žďár nad Sázavou, nám. Republiky 1785/49 | Obor: Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | |||||
| 14762273 | 19.11.2020 |
|
Ladislav Dvořák | 20 051 Kč | |
| snížení nájemného o 25ˇza 3.čtvrtletí 2020, dodatek číslo 4 | Obor: Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | |||||
| 16156335 | 16.03.2021 |
|
Ladislav Dvořák | 13 367 Kč | |
| sleva 50% na nájem za 4.čtvrtletí 2020, dodatek číslo 5 | Obor: Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | |||||
| 16248787 | 07.04.2021 |
|
Ladislav Dvořák | 13 367 Kč | |
| sleva 50% na nájemném za 1.čtvrtletí 2021, dodatek číslo 6 | Obor: Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | |||||
| 13878804 | 21.09.2020 |
|
Ladislav Dvořák | 18 714 Kč | |
| na slevu 30% na nájemném za 2. čtvrtletí, dodatek číslo 3 | Obor: Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | |||||
| 18538351 | 23.11.2021 |
|
534 699 Kč | ||
| změna na společný nájem, dodatek číslo 8 | Obor: Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | |||||
| 17084891 | 29.06.2021 |
|
Ladislav Dvořák | 21 006 Kč | |
| sleva 50% na nájemném za 2.čtvrtletí 2021, dodatek číslo 7 | Obor: Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | |||||