Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Hlídač Smluv: Hledání

Hlídání nových smluv
Máme pro vás denné sledovat nové smlouvy odpovídající tomuto dotazu a upozornit vás emailem, že se objevily nové?
Hlídat nové smlouvy pro hledání 'ico:47720981'

Nalezené smlouvy 2 výsledky

Celková cena nalezených smluv 193 088 Kč

  Smlouva podepsána Smlouva zveřejněna Plátce Dodavatel/é Maximální hodnota
smlouvy s DPH
  3872852 13.02.2017 27.11.2017 Státní pozemkový úřad Myslivecký spolek Vackov - Skalná 105 718 Kč
Pronájem honitby Vackov.  | Obor smlouvy: Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) / Zemědělství
  24722523 08.06.2023 08.06.2023 Státní pozemkový úřad Myslivecký spolek Vackov - Skalná 87 370 Kč
Nájemní smlouva na pronájem honitby SPU Vackov - ukončení.  | Obor smlouvy: Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)

Formální problém

Formální nedostatek či malá nepřenost.

Malý nedostatek

Malý nedostatek bez podstatného vlivu na přesnost dat, malý chyba.

Vážný nedostatek

Závažná chyba v informacích o smlouvě anebo chybějící důležitý údaj.

Zásadní nedostatek s vlivem na platnost smlouvy

Zásadní chyba či chybějící údaj v rozporu se zákonem anebo ohrožující platnost smlouvy.