Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0385 odpovídá 3,85 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0004 odpovídá 0,04 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 353 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1460 odpovídá 14,60 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0219 odpovídá 2,19 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 43 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0178 odpovídá 1,78 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
RM FOREST lesní společnost s.r.o. |
26 |
162 191 784 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
22 |
125 786 320 Kč |
|
|
OMV Česká republika, s.r.o. |
160 |
110 208 113 Kč |
|
|
KODIAK Timber s.r.o. |
4 |
93 395 000 Kč |
|
|
Lestales s.r.o. |
60 |
70 122 626 Kč |
|
|
ŠTOLKA - STAVKO s.r.o. |
9 |
47 518 024 Kč |
|
|
CompuNet s.r.o. |
5 |
47 281 114 Kč |
|
|
BLEK s.r.o. |
1 |
44 405 395 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
10 |
41 737 479 Kč |
|
|
VIALIT SOBĚSLAV spol. s r. o. |
8 |
40 015 934 Kč |
|
|
EDMA s.r.o. |
6 |
38 136 691 Kč |
|
|
TUkas a.s. |
4 |
33 237 336 Kč |
|
|
Piešťanský X-Force a.s. |
7 |
32 805 614 Kč |
|
|
Lesnická firma s.r.o. |
19 |
32 216 062 Kč |
|
|
Burn mill s.r.o. |
42 |
31 897 780 Kč |
|
|
SU - servis s. r. o. |
54 |
31 600 465 Kč |
|
|
Ing. Eduard Sýkora - ESAKO |
5 |
29 594 532 Kč |
|
|
Hanko CZ s.r.o. |
20 |
29 380 048 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
7 |
28 057 105 Kč |
|
|
Filut stav, s.r.o. |
3 |
27 346 423 Kč |
|
|
DAJBYCH plus s.r.o. |
4 |
25 832 738 Kč |
|
|
ŠUDOMA STROJE s.r.o. |
6 |
24 816 266 Kč |
|
|
STROJÍRNA NOVOTNÝ s.r.o. |
10 |
23 503 322 Kč |
|
|
Pazdera s.r.o. |
1 |
23 492 953 Kč |
|
|
SILKOM, spol. s r.o. |
2 |
23 130 299 Kč |
|
|
Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. |
8 |
21 567 345 Kč |
|
|
HAGEMANN a.s. |
4 |
20 524 976 Kč |
|
|
WayWood s.r.o. |
6 |
19 817 968 Kč |
|
|
Reno Šumava a.s. |
4 |
19 754 849 Kč |
|
|
Jihozápadní dřevařská a.s. |
5 |
18 924 824 Kč |
|
|
CITOVSKÁ LESNÍ s.r.o. |
11 |
18 188 183 Kč |
|
|
AURINKO - DV s.r.o. |
4 |
17 742 322 Kč |
|
|
ALMEA s.r.o. |
27 |
16 851 775 Kč |
|
|
NAVOS FARM TECHNIC s.r.o. |
10 |
16 012 960 Kč |
|
|
Miroslav Mondek |
15 |
15 766 187 Kč |
|
|
Pokrývka spol. s r.o. |
3 |
15 170 746 Kč |
|
|
Inženýrské stavby Brno, spol. s r.o. |
2 |
14 939 184 Kč |
|
|
Auto Kora top s.r.o. |
4 |
14 330 112 Kč |
|
|
KUHN - BOHEMIA a.s. |
2 |
14 005 750 Kč |
|
|
Jan Štolka - STAVKO |
2 |
13 564 498 Kč |
|
|
SiO Forst s.r.o. |
15 |
13 160 671 Kč |
|
|
Silnice Topolany a.s. |
2 |
13 007 365 Kč |
|
|
Stanislav Jankulár |
5 |
12 893 760 Kč |
|
|
ENEVA s.r.o. |
3 |
12 727 117 Kč |
|
|
Jan Papež |
11 |
12 396 840 Kč |
|
|
H.B. Les - správa a údržba s.r.o. |
14 |
12 063 743 Kč |
|
|
Ladislav Bartoš |
5 |
11 852 132 Kč |
|
|
Auto Trutnov s.r.o. |
4 |
11 845 997 Kč |
|
|
EUROVIA Silba, a.s. |
4 |
11 771 388 Kč |
|
|
Jaroslav Herzig |
9 |
11 437 481 Kč |
|
|
TOPAZ TOUR company s.r.o. |
25 |
11 435 917 Kč |
|
|
Grep energie s.r.o. |
2 |
10 901 288 Kč |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
1 |
10 266 971 Kč |
|
|
Oldřich Lundák |
8 |
10 230 650 Kč |
|
|
L.E.S. CR spol. s r.o. |
4 |
10 187 826 Kč |
|
|
SMARTEV CDS s.r.o. |
2 |
10 137 557 Kč |
|
|
Kloboucká lesní s.r.o. |
5 |
9 873 880 Kč |
|
|
BeKa CZ, s.r.o. |
1 |
9 768 562 Kč |
|
|
ESKA-Device s.r.o. |
1 |
9 768 562 Kč |
|
|
Radek Nečas |
7 |
9 630 016 Kč |
|
|
EKO Agrostav a.s. |
6 |
9 347 561 Kč |
|
|
Kámen a písek, spol. s r.o. |
2 |
8 826 817 Kč |
|
|
TIRAST s.r.o. |
4 |
8 390 286 Kč |
|
|
WINART s.r.o. |
3 |
8 299 330 Kč |
|
|
KAMENOLOMY ČR s.r.o. |
3 |
8 094 537 Kč |
|
|
Jindřich Švásta |
7 |
8 045 593 Kč |
|
|
Škoda Auto a.s. |
3 |
7 778 146 Kč |
|
|
OFFICE-CENTRUM s.r.o. |
5 |
7 736 340 Kč |
|
|
ING-FOREST s.r.o. |
5 |
7 721 570 Kč |
|
|
SABIA spol. s r.o. |
1 |
7 650 065 Kč |
|
|
Brdská lesní s.r.o. |
5 |
7 543 927 Kč |
|
|
LES DRÁPALÍK s.r.o. |
7 |
7 514 210 Kč |
|
|
ADH-PLOTY s.r.o. |
3 |
7 505 399 Kč |
|
|
JK - KLIMEŠ s.r.o. |
6 |
7 372 619 Kč |
|
|
WOODMAN s.r.o. |
1 |
7 232 448 Kč |
|
|
František Píštěk |
3 |
7 228 771 Kč |
|
|
Richard Machula s.r.o. |
5 |
7 127 333 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
1 |
7 069 165 Kč |
|
|
Lesostavby Frýdek-Místek a. s. |
1 |
7 069 165 Kč |
|
|
ICT NWT s.r.o. |
1 |
6 992 832 Kč |
|
|
AGADOS, spol. s r.o. |
15 |
6 775 011 Kč |
|
|
Y-CZ s.r.o. |
10 |
6 532 448 Kč |
|
|
Petr Nejedlý |
5 |
6 499 213 Kč |
|
|
Kovářovská lesní s.r.o. |
5 |
6 482 483 Kč |
|
|
PRO100LES s.r.o. |
3 |
6 215 407 Kč |
|
|
Libor Jára |
7 |
6 184 420 Kč |
|
|
Bohumil Tejml |
4 |
6 120 180 Kč |
|
|
Miloš Musil |
4 |
5 937 096 Kč |
|
|
ČNES dopravní stavby, a.s. |
1 |
5 866 665 Kč |
|
|
Petr Lískovec |
1 |
5 751 130 Kč |
|
|
Miloslav Mrázek |
5 |
5 313 341 Kč |
|
|
Lesní společnost silva s.r.o. |
4 |
5 282 860 Kč |
|
|
Petr Thon |
5 |
5 111 004 Kč |
|
|
TRIOMAX s.r.o. |
4 |
5 025 448 Kč |
|
|
Numida moravia s.r.o. |
5 |
4 987 487 Kč |
|
|
Mineralservis s.r.o. |
2 |
4 858 537 Kč |
|
|
Polarbee s.r.o. |
2 |
4 816 478 Kč |
|
|
WELATECH s.r.o. |
5 |
4 745 874 Kč |
|
|
APLOMB company s.r.o. |
2 |
4 721 725 Kč |
|
|
Josef Rambousek |
3 |
4 599 452 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vojenské lesy a statky ČR, s.p. v 2025 ve výši 1 209 021 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
12 |
|
|
Burn mill s.r.o. |
10 |
|
|
Lestales s.r.o. |
9 |
|
|
RM FOREST lesní společnost s.r.o. |
8 |
|
|
Jaroslav Herzig |
7 |
|
|
CITOVSKÁ LESNÍ s.r.o. |
5 |
|
|
Miroslav Mondek |
5 |
|
|
Hanko CZ s.r.o. |
5 |
|
|
H.B. Les - správa a údržba s.r.o. |
4 |
|
|
ALMEA s.r.o. |
4 |
|
|
SiO Forst s.r.o. |
3 |
|
|
Kovářovská lesní s.r.o. |
3 |
|
|
JK - KLIMEŠ s.r.o. |
3 |
|
|
Lesnická firma s.r.o. |
3 |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
2 |
|
|
FCC České Budějovice, s.r.o. |
2 |
|
|
Y-CZ s.r.o. |
2 |
|
|
OFFICE-CENTRUM s.r.o. |
2 |
|
|
MALESA les a zvěřina s.r.o. |
2 |
|
|
Oldřich Lundák |
2 |
|
|
Bohuslav Kolář |
2 |
|
|
OLMED - MEDICAL s.r.o. |
2 |
|
|
Josef Troják |
2 |
|
|
Kofola a.s. |
2 |
|
|
TRIOMAX s.r.o. |
2 |
|
|
OPREKO, s.r.o. |
2 |
|
|
TOPAZ TOUR company s.r.o. |
2 |
|
|
Jakub Zavadil |
2 |
|
|
Jan Papež |
2 |
|
|
Vantage Towers s.r.o. |
1 |
|
|
Vlastimil Vláčil |
1 |
|
|
ViA Les s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Eduard Sýkora - ESAKO |
1 |
|
|
Petr Kubička |
1 |
|
|
PHYSTER TECHNOLOGY, a.s. |
1 |
|
|
SU - servis s. r. o. |
1 |
|
|
Jakub Passinger |
1 |
|
|
WayWood s.r.o. |
1 |
|
|
Libor Jára |
1 |
|
|
Agrowald Rožmberk s.r.o. |
1 |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
|
|
Evelína Bauerová |
1 |
|
|
Tomáš Trmač |
1 |
|
|
ASAVET a.s. |
1 |
|
|
COMPAG CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Jiří Macek |
1 |
|
|
ASANA spol. s r.o. |
1 |
|
|
ŠUDOMA STROJE s.r.o. |
1 |
|
|
Pavel Svoboda |
1 |
|
|
Jiří Kočtář |
1 |
|
|
Roman Pelak |
1 |
|
|
Miloslav Mrázek |
1 |
|
|
LES DRÁPALÍK s.r.o. |
1 |
|
|
Mediaperta s.r.o. |
1 |
|
|
Radek Nečas |
1 |
|
|
Jan Fišer |
1 |
|
|
Tomáš Trubela |
1 |
|
|
Inženýrské stavby Brno, spol. s r.o. |
1 |
|
|
EDMA s.r.o. |
1 |
|
|
VIALIT SOBĚSLAV spol. s r. o. |
1 |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
1 |
|
|
PHmedic s.r.o. |
1 |
|
|
Pavel Cicko |
1 |
|
|
Miloš Musil |
1 |
|
|
Tomáš Slováček |
1 |
|
|
Pavel Stejskalík |
1 |
|
|
Grep energie s.r.o. |
1 |
|
|
Elateridae s.r.o. |
1 |
|
|
Martin Vítámvás |
1 |
|
|
Elektromontáže BLESK, s. r. o. |
1 |
|
|
Josef Szarka |
1 |
|
|
HENIG - security servis, s.r.o. |
1 |
|
|
VAPO, spol. s r.o. |
1 |
|
|
UNILES, a.s. |
1 |
|
|
Hybernia, a.s. |
1 |
|
|
Tomáš Řezník |
1 |
|
|
PRO100LES s.r.o. |
1 |
|
|
Petr Spáčil |
1 |
|
|
BERGER BETON spol. s r.o. |
1 |
|
|
Jiří Zezulka |
1 |
|
|
Kloboucká lesní s.r.o. |
1 |
|
|
praktikpribram s.r.o. |
1 |
|
|
NAVOS FARM TECHNIC s.r.o. |
1 |
|
|
MedicaLine s.r.o. |
1 |
|
|
Silnice Topolany a.s. |
1 |
|
|
SMARTEV CDS s.r.o. |
1 |
|
|
Kouba - autodoprava s.r.o. |
1 |
|
|
Zhasil Vladimír |
1 |
|
|
Plzeňský Prazdroj, a. s. |
1 |
|
|
WOODEZA s.r.o. |
1 |
|
|
František Píštěk |
1 |
|
|
Jaroslav Vandas |
1 |
|
|
TAXLES, s.r.o. |
1 |
|
|
D.I.T. s.r.o. |
1 |
|
|
Milan Prenner |
1 |
|
|
Jednota družstvo spotřebitelů v Kaplici |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vojenské lesy a statky ČR, s.p. v 2025 ve výši 1 209 021 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HAGEMANN a.s. |
1 |
11 418 136 Kč |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
1 |
10 266 971 Kč |
|
|
Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. |
2 |
10 264 410 Kč |
|
|
OMV Česká republika, s.r.o. |
1 |
10 104 323 Kč |
|
|
ŠTOLKA - STAVKO s.r.o. |
1 |
7 675 564 Kč |
|
|
EUROVIA Silba, a.s. |
2 |
7 655 890 Kč |
|
|
SABIA spol. s r.o. |
1 |
7 650 065 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
7 559 169 Kč |
|
|
WOODMAN s.r.o. |
1 |
7 232 448 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
7 223 100 Kč |
|
|
DAJBYCH plus s.r.o. |
1 |
7 200 432 Kč |
|
|
Ing. Eduard Sýkora - ESAKO |
2 |
7 096 378 Kč |
|
|
ICT NWT s.r.o. |
1 |
6 992 832 Kč |
|
|
Lestales s.r.o. |
2 |
6 668 613 Kč |
|
|
WayWood s.r.o. |
1 |
6 137 725 Kč |
|
|
ADH-PLOTY s.r.o. |
1 |
5 980 779 Kč |
|
|
Hanko CZ s.r.o. |
1 |
4 121 260 Kč |
|
|
ŠUDOMA STROJE s.r.o. |
1 |
4 105 607 Kč |
|
|
Auto Trutnov s.r.o. |
1 |
3 989 593 Kč |
|
|
TIRAST s.r.o. |
1 |
3 805 250 Kč |
|
|
OFFICE-CENTRUM s.r.o. |
1 |
3 629 999 Kč |
|
|
Lesnická firma s.r.o. |
1 |
3 492 060 Kč |
|
|
KODIAK Timber s.r.o. |
1 |
3 429 140 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
1 |
2 419 999 Kč |
|
|
ENEVA s.r.o. |
1 |
2 347 859 Kč |
|
|
Kovářovská lesní s.r.o. |
1 |
2 295 007 Kč |
|
|
NAVOS FARM TECHNIC s.r.o. |
1 |
2 250 116 Kč |
|
|
HP WOOD s.r.o. |
1 |
2 232 450 Kč |
|
|
Miloš Musil |
1 |
2 207 040 Kč |
|
|
PRO100LES s.r.o. |
1 |
2 202 538 Kč |
|
|
Oldřich Lundák |
1 |
2 184 050 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vojenské lesy a statky ČR, s.p. v 2025 ve výši 1 209 021 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 40,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HENIG - security servis, s.r.o. |
1 |
1 209 021 Kč |
|
|
Hybernia, a.s. |
1 |
1 209 021 Kč |
|
|
Bc. František Štolfa |
2 |
1 154 340 Kč |
|
|
WiLAN Technologies s.r.o. |
1 |
64 711 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vojenské lesy a statky ČR, s.p. v 2025 ve výši 1 209 021 Kč
|
Obor Energie
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
OMV Česká republika, s.r.o. |
149 |
106 175 570 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vojenské lesy a statky ČR, s.p. v 2025 ve výši 1 209 021 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 3,55 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ŠTOLKA - STAVKO s.r.o. |
8 |
47 412 028 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
9 |
40 884 262 Kč |
|
|
VIALIT SOBĚSLAV spol. s r. o. |
8 |
40 015 934 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
7 |
28 057 105 Kč |
|
|
EDMA s.r.o. |
3 |
24 707 746 Kč |
|
|
SILKOM, spol. s r.o. |
2 |
23 130 299 Kč |
|
|
AURINKO - DV s.r.o. |
3 |
17 652 644 Kč |
|
|
Pokrývka spol. s r.o. |
3 |
15 170 746 Kč |
|
|
Inženýrské stavby Brno, spol. s r.o. |
2 |
14 939 184 Kč |
|
|
Jan Štolka - STAVKO |
2 |
13 564 498 Kč |
|
|
Silnice Topolany a.s. |
2 |
13 007 365 Kč |
|
|
EUROVIA Silba, a.s. |
3 |
11 685 962 Kč |
|
|
Reno Šumava a.s. |
1 |
10 383 571 Kč |
|
|
ENEVA s.r.o. |
2 |
10 379 258 Kč |
|
|
BeKa CZ, s.r.o. |
1 |
9 768 562 Kč |
|
|
ESKA-Device s.r.o. |
1 |
9 768 562 Kč |
|
|
Grep energie s.r.o. |
1 |
9 692 267 Kč |
|
|
EKO Agrostav a.s. |
6 |
9 347 561 Kč |
|
|
SMARTEV CDS s.r.o. |
1 |
8 928 535 Kč |
|
|
TIRAST s.r.o. |
4 |
8 390 286 Kč |
|
|
ADH-PLOTY s.r.o. |
3 |
7 505 399 Kč |
|
|
WOODMAN s.r.o. |
1 |
7 232 448 Kč |
|
|
Richard Machula s.r.o. |
5 |
7 127 333 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
1 |
7 069 165 Kč |
|
|
Lesostavby Frýdek-Místek a. s. |
1 |
7 069 165 Kč |
|
|
ČNES dopravní stavby, a.s. |
1 |
5 866 665 Kč |
|
|
Mineralservis s.r.o. |
1 |
4 616 900 Kč |
|
|
Martin Kolenec |
1 |
4 571 691 Kč |
|
|
APLOMB company s.r.o. |
1 |
4 452 810 Kč |
|
|
Filut stav, s.r.o. |
2 |
3 853 470 Kč |
|
|
KÁMENBAU s.r.o. |
1 |
3 518 058 Kč |
|
|
KARETA s.r.o. |
1 |
3 518 058 Kč |
|
|
SILNICE MP, s. r. o. |
1 |
3 180 927 Kč |
|
|
ZEMTECHNIK CB s.r.o. |
1 |
3 180 927 Kč |
|
|
VECTORAMA s.r.o. |
2 |
2 696 869 Kč |
|
|
HLAVA - STAVBY s.r.o. |
1 |
2 602 203 Kč |
|
|
OTISTAV HOLDING s.r.o. |
3 |
2 209 274 Kč |
|
|
Froněk, spol. s r.o. |
1 |
2 164 509 Kč |
|
|
J|M Dynamic Project s.r.o. |
2 |
1 902 933 Kč |
|
|
Lestales s.r.o. |
1 |
1 813 645 Kč |
|
|
Studio Perspektiv, s.r.o. |
1 |
1 752 032 Kč |
|
|
Petr Číšecký |
3 |
1 746 525 Kč |
|
|
SaM silnice a mosty a.s. |
1 |
1 705 490 Kč |
|
|
OTISTAV s.r.o. |
3 |
1 368 383 Kč |
|
|
BARDZÁK s.r.o. |
1 |
1 337 809 Kč |
|
|
Jiří Trnka |
1 |
1 209 200 Kč |
|
|
KOHOUT COMPANY, spol. s r.o. |
1 |
1 206 921 Kč |
|
|
SAS 4 FINISH s.r.o. |
1 |
1 173 589 Kč |
|
|
ISSO - Inženýrské stavby Sokolov, s. r. o. |
1 |
1 143 714 Kč |
|
|
Richard Václavík |
1 |
1 118 275 Kč |
|
|
Josef Šimon |
3 |
1 050 703 Kč |
|
|
ZEPRIS s.r.o. |
1 |
1 032 554 Kč |
|
|
STRABAG SIS a.s. |
3 |
1 030 524 Kč |
|
|
LAMAL s.r.o. |
2 |
937 901 Kč |
|
|
Václav Hegr |
2 |
905 201 Kč |
|
|
Treemen s.r.o. |
1 |
892 509 Kč |
|
|
Jaroslav Bíba |
1 |
847 000 Kč |
|
|
Atelier architektury a urbanismu, s.r.o. |
1 |
840 950 Kč |
|
|
TIGA s.r.o. |
2 |
769 417 Kč |
|
|
ROADMEDIC s.r.o. |
6 |
768 398 Kč |
|
|
REFA CZ s.r.o. |
1 |
762 472 Kč |
|
|
Pavel Titěra |
1 |
656 546 Kč |
|
|
SPEDOS Vrata a.s. |
1 |
599 400 Kč |
|
|
ADORN s.r.o. |
1 |
584 430 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
1 |
477 398 Kč |
|
|
Polarbee s.r.o. |
1 |
445 437 Kč |
|
|
RD Rýmařov s. r. o. |
2 |
430 974 Kč |
|
|
ATERAENT s.r.o. |
1 |
399 534 Kč |
|
|
RECYS-MACH s.r.o. |
1 |
395 560 Kč |
|
|
INCO 2000, s.r.o. |
2 |
371 026 Kč |
|
|
Petr Chomický |
1 |
304 920 Kč |
|
|
Václav Svoboda |
1 |
266 200 Kč |
|
|
UNITHERM - KV, spol. s r.o. |
1 |
214 170 Kč |
|
|
STENO s.r.o. |
1 |
198 348 Kč |
|
|
DSD - SUKY s.r.o. |
2 |
195 452 Kč |
|
|
Martin Trakal |
1 |
194 810 Kč |
|
|
Rostislav Hrnčíř |
1 |
192 305 Kč |
|
|
Pecival engineering s.r.o. |
1 |
179 685 Kč |
|
|
TREGAPS s.r.o. |
1 |
169 344 Kč |
|
|
CONT s.r.o. |
1 |
163 471 Kč |
|
|
IRO stavební s.r.o. |
1 |
158 813 Kč |
|
|
Ing. Jindřich Kába |
1 |
154 880 Kč |
|
|
LB, spol. s r.o. |
1 |
133 100 Kč |
|
|
Pavel Hovorka |
1 |
117 618 Kč |
|
|
Pavel Jeníček |
1 |
105 948 Kč |
|
|
Tomáš Foros |
1 |
95 336 Kč |
|
|
Dušan Schmidt |
1 |
92 868 Kč |
|
|
TOMSTA Praha s. r. o. |
1 |
92 444 Kč |
|
|
AVELS s.r.o. |
1 |
78 650 Kč |
|
|
Bc. Jan Hříbek |
1 |
66 550 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vojenské lesy a statky ČR, s.p. v 2025 ve výši 1 209 021 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 83,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Mediaperta s.r.o. |
1 |
1 209 021 Kč |
|
|
PHmedic s.r.o. |
1 |
1 209 021 Kč |
|
|
OLMED - MEDICAL s.r.o. |
1 |
1 209 021 Kč |
|
|
praktikpribram s.r.o. |
1 |
1 209 021 Kč |
|
|
MedicaLine s.r.o. |
1 |
1 209 021 Kč |
|
|
MUDr.Ivana Folková |
1 |
121 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vojenské lesy a statky ČR, s.p. v 2025 ve výši 1 209 021 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 12, tj. 42,31 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
21 |
124 577 298 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
3 |
1 594 736 Kč |
|
|
HALALI, všeobecná pojišťovna, a.s. |
1 |
1 072 060 Kč |
|
|
CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. |
1 |
726 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vojenské lesy a statky ČR, s.p. v 2025 ve výši 1 209 021 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 42,86 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FCC České Budějovice, s.r.o. |
2 |
2 418 043 Kč |
|
|
COMPAG CZ s.r.o. |
1 |
1 209 021 Kč |
|
|
Recovera Využití zdrojů a.s. |
1 |
833 690 Kč |
|
|
Jiří Zukal |
1 |
484 000 Kč |
|
|
STAMAL SERVIS s.r.o. |
1 |
459 800 Kč |
|
|
SaNo CB s.r.o. |
1 |
98 978 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vojenské lesy a statky ČR, s.p. v 2025 ve výši 1 209 021 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 18,75 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
STROJÍRNA NOVOTNÝ s.r.o. |
3 |
15 377 890 Kč |
|
|
NAVOS FARM TECHNIC s.r.o. |
3 |
10 610 940 Kč |
|
|
KUHN - BOHEMIA a.s. |
1 |
8 403 450 Kč |
|
|
SiO Forst s.r.o. |
1 |
1 209 021 Kč |
|
|
Petr Kubička |
1 |
1 209 021 Kč |
|
|
WayWood s.r.o. |
1 |
1 209 021 Kč |
|
|
TOPAZ TOUR company s.r.o. |
1 |
1 209 021 Kč |
|
|
OPREKO, s.r.o. |
1 |
1 209 021 Kč |
|
|
PRO100LES s.r.o. |
1 |
1 209 021 Kč |
|
|
Agroobchod-sever, s.r.o. |
1 |
1 185 800 Kč |
|
|
AGRAFA s.r.o. |
1 |
1 087 427 Kč |
|
|
Y-CZ s.r.o. |
4 |
1 047 133 Kč |
|
|
Martin Bryscejn |
1 |
866 535 Kč |
|
|
P & L, spol. s r.o. |
1 |
758 670 Kč |
|
|
DYRŠMÍD s. r. o. |
1 |
483 001 Kč |
|
|
PANLEX FOOD s. r. o. |
1 |
403 981 Kč |
|
|
Perfect Chefs s.r.o. |
1 |
337 638 Kč |
|
|
Martin Babocký |
1 |
275 880 Kč |
|
|
Upravená voda.cz s.r.o. |
1 |
165 286 Kč |
|
|
Kubant s.r.o. |
1 |
134 092 Kč |
|
|
MANATECH CZ s.r.o. |
1 |
129 309 Kč |
|
|
NEVA Group s.r.o. |
1 |
120 512 Kč |
|
|
PARMA servis s.r.o. |
1 |
97 357 Kč |
|
|
Jiří Wasylyszyn |
1 |
91 556 Kč |
|
|
REPAROSERVIS spol. s r.o. |
1 |
62 313 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vojenské lesy a statky ČR, s.p. v 2025 ve výši 1 209 021 Kč
|
Obor Zemědělství
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 126, tj. 9,90 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
RM FOREST lesní společnost s.r.o. |
25 |
160 982 763 Kč |
|
|
KODIAK Timber s.r.o. |
4 |
93 395 000 Kč |
|
|
Lestales s.r.o. |
54 |
63 794 987 Kč |
|
|
Burn mill s.r.o. |
40 |
30 018 237 Kč |
|
|
Lesnická firma s.r.o. |
18 |
29 635 495 Kč |
|
|
Hanko CZ s.r.o. |
20 |
29 380 048 Kč |
|
|
Jihozápadní dřevařská a.s. |
5 |
18 924 824 Kč |
|
|
WayWood s.r.o. |
5 |
18 608 946 Kč |
|
|
CITOVSKÁ LESNÍ s.r.o. |
10 |
16 979 162 Kč |
|
|
Miroslav Mondek |
15 |
15 766 187 Kč |
|
|
ALMEA s.r.o. |
26 |
15 642 754 Kč |
|
|
Ing. Eduard Sýkora - ESAKO |
4 |
12 563 226 Kč |
|
|
Jan Papež |
11 |
12 396 840 Kč |
|
|
H.B. Les - správa a údržba s.r.o. |
14 |
12 063 743 Kč |
|
|
Ladislav Bartoš |
5 |
11 852 132 Kč |
|
|
SiO Forst s.r.o. |
13 |
11 720 114 Kč |
|
|
Jaroslav Herzig |
9 |
11 437 481 Kč |
|
|
Oldřich Lundák |
8 |
10 230 650 Kč |
|
|
TOPAZ TOUR company s.r.o. |
23 |
10 140 998 Kč |
|
|
Kloboucká lesní s.r.o. |
5 |
9 873 880 Kč |
|
|
Radek Nečas |
7 |
9 630 016 Kč |
|
|
TUkas a.s. |
3 |
9 496 380 Kč |
|
|
WINART s.r.o. |
3 |
8 299 330 Kč |
|
|
STROJÍRNA NOVOTNÝ s.r.o. |
7 |
8 125 432 Kč |
|
|
Brdská lesní s.r.o. |
5 |
7 543 927 Kč |
|
|
LES DRÁPALÍK s.r.o. |
7 |
7 514 210 Kč |
|
|
František Píštěk |
3 |
7 228 771 Kč |
|
|
Jindřich Švásta |
6 |
7 216 259 Kč |
|
|
Petr Nejedlý |
5 |
6 499 213 Kč |
|
|
Stanislav Jankulár |
3 |
6 492 255 Kč |
|
|
Kovářovská lesní s.r.o. |
5 |
6 482 483 Kč |
|
|
JK - KLIMEŠ s.r.o. |
5 |
6 163 598 Kč |
|
|
Miloš Musil |
4 |
5 937 096 Kč |
|
|
Petr Lískovec |
1 |
5 751 130 Kč |
|
|
KUHN - BOHEMIA a.s. |
1 |
5 602 300 Kč |
|
|
ING-FOREST s.r.o. |
3 |
5 523 078 Kč |
|
|
Y-CZ s.r.o. |
5 |
5 415 131 Kč |
|
|
DAJBYCH plus s.r.o. |
2 |
5 323 516 Kč |
|
|
Miloslav Mrázek |
5 |
5 313 341 Kč |
|
|
Lesní společnost silva s.r.o. |
4 |
5 282 860 Kč |
|
|
Libor Jára |
6 |
5 241 588 Kč |
|
|
Petr Thon |
5 |
5 111 004 Kč |
|
|
TRIOMAX s.r.o. |
4 |
5 025 448 Kč |
|
|
PRO100LES s.r.o. |
2 |
5 006 386 Kč |
|
|
Numida moravia s.r.o. |
5 |
4 987 487 Kč |
|
|
WELATECH s.r.o. |
5 |
4 745 874 Kč |
|
|
Bohumil Tejml |
3 |
4 614 335 Kč |
|
|
Josef Rambousek |
3 |
4 599 452 Kč |
|
|
Polarbee s.r.o. |
1 |
4 371 041 Kč |
|
|
Ladislav Mykytin |
3 |
4 280 073 Kč |
|
|
MALESA les a zvěřina s.r.o. |
5 |
4 238 246 Kč |
|
|
NAVOS FARM TECHNIC s.r.o. |
6 |
4 192 998 Kč |
|
|
HAGEMANN a.s. |
2 |
4 104 995 Kč |
|
|
MIKROP ČEBÍN a.s. |
3 |
4 035 380 Kč |
|
|
Lesgeo s.r.o. |
3 |
3 999 359 Kč |
|
|
Robert Koritar |
3 |
3 942 180 Kč |
|
|
INDUSTRIALICON s.r.o. v likvidaci |
5 |
3 702 491 Kč |
|
|
František Čmolík |
2 |
3 581 358 Kč |
|
|
Jiří Zezulka |
2 |
3 576 386 Kč |
|
|
ViA Les s.r.o. |
4 |
3 570 881 Kč |
|
|
František Drbálek |
3 |
3 570 105 Kč |
|
|
TAXLES, s.r.o. |
4 |
3 393 999 Kč |
|
|
Josef Troják |
7 |
3 220 888 Kč |
|
|
DEBLICE - lesy s.r.o. |
2 |
3 202 065 Kč |
|
|
Roman Pelak |
4 |
3 175 646 Kč |
|
|
WOODEZA s.r.o. |
5 |
3 125 661 Kč |
|
|
Martin Bryčka |
2 |
3 109 095 Kč |
|
|
OFFICE-CENTRUM s.r.o. |
3 |
3 017 341 Kč |
|
|
Pavel Stejskalík |
2 |
2 988 326 Kč |
|
|
68/203/10394 |
1 |
2 962 665 Kč |
|
|
Jaroslav Vandas |
4 |
2 873 376 Kč |
|
|
Pavel Cicko |
7 |
2 850 155 Kč |
|
|
DAFNÉ profi, s.r.o. |
26 |
2 848 201 Kč |
|
|
Michal Holúbek |
1 |
2 804 780 Kč |
|
|
Kouba - autodoprava s.r.o. |
2 |
2 766 896 Kč |
|
|
Forestinvest s.r.o. |
2 |
2 627 515 Kč |
|
|
Go Digital! a.s. |
2 |
2 568 225 Kč |
|
|
Silvie Danisová |
2 |
2 556 004 Kč |
|
|
Ondřej Ambros |
6 |
2 462 385 Kč |
|
|
Milan Prenner |
4 |
2 422 908 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
2 |
2 418 043 Kč |
|
|
Kofola a.s. |
2 |
2 418 043 Kč |
|
|
Tomáš Řezník |
2 |
2 405 106 Kč |
|
|
Šárka Jurášová |
3 |
2 393 622 Kč |
|
|
Jiří Macek |
3 |
2 360 941 Kč |
|
|
UNILES, a.s. |
2 |
2 348 841 Kč |
|
|
Jan Žák |
3 |
2 276 373 Kč |
|
|
Jakub Zavadil |
5 |
2 269 163 Kč |
|
|
FOREST SYSTEM s.r.o. |
1 |
2 246 970 Kč |
|
|
ŠUDOMA STROJE s.r.o. |
2 |
2 235 423 Kč |
|
|
HP WOOD s.r.o. |
1 |
2 232 450 Kč |
|
|
Jan Fišer |
3 |
2 228 930 Kč |
|
|
Kopf Václav & Jiří, s.r.o. |
2 |
2 215 268 Kč |
|
|
Jiří Kadlčák |
7 |
2 171 259 Kč |
|
|
Zhasil Vladimír |
2 |
2 165 526 Kč |
|
|
Libavská lesní s.r.o. |
1 |
2 140 188 Kč |
|
|
Josef Zavadil |
2 |
2 097 372 Kč |
|
|
K&I Forest s.r.o. |
1 |
2 094 571 Kč |
|
|
Robert Pleštil |
4 |
2 077 389 Kč |
|
|
Petr Spáčil |
2 |
2 052 694 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vojenské lesy a statky ČR, s.p. v 2025 ve výši 1 209 021 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 3,48
|
|
Počet bodů 3,48 znamená pro Vojenské lesy a statky ČR, s.p. celkově
227. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0385 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0004 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0165 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0084 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0219 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0118 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0178 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1460 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,0868 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,348
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
3,48
|
|
Výsledný K-Index
|
3,482 |
|