Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0102 odpovídá 1,02 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 48 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0039 odpovídá 0,39 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 1902 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1532 odpovídá 15,32 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0102 odpovídá 1,02 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 2 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0002 odpovídá 0,02 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
1 340 |
790 112 387 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
768 |
495 496 944 Kč |
|
|
CARDION s.r.o. |
469 |
494 148 691 Kč |
|
|
IMOS Brno, a.s. |
10 |
457 151 408 Kč |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
505 |
423 607 552 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
706 |
364 451 046 Kč |
|
|
SaJ a.s. |
6 |
343 759 608 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
104 |
260 669 367 Kč |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
116 |
235 124 074 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
623 |
212 897 213 Kč |
|
|
Merck Sharp & Dohme s.r.o. |
83 |
199 247 617 Kč |
|
|
Omnimedics s.r.o. |
92 |
160 624 034 Kč |
|
|
Cardiomedical, s.r.o. |
257 |
121 400 859 Kč |
|
|
Janssen-Cilag s.r.o. |
102 |
117 406 771 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
252 |
108 356 002 Kč |
|
|
Boston Scientific Česká republika s.r.o. |
204 |
100 761 037 Kč |
|
|
A.IMPORT.CZ spol. s r.o. |
73 |
100 145 989 Kč |
|
|
MEDEON s.r.o. |
27 |
89 165 948 Kč |
|
|
Reg- Pharm, s.r.o. |
126 |
84 403 965 Kč |
|
|
CSL BEHRING s.r.o. |
148 |
82 056 561 Kč |
|
|
Komtur Pharmaceuticals Czech s.r.o. |
26 |
73 758 219 Kč |
|
|
Avenier a.s. |
59 |
65 315 336 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
80 |
62 540 751 Kč |
|
|
IMMOMEDICAL CZ s.r.o. |
6 |
57 671 774 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
83 |
54 280 928 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. |
4 |
50 752 716 Kč |
|
|
Bristol-Myers Squibb spol. s r.o. |
59 |
49 253 054 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
10 |
47 715 422 Kč |
|
|
AbbVie s.r.o. |
64 |
41 662 063 Kč |
|
|
Konstruktis Praha, spol. s r.o. |
5 |
41 251 324 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
81 |
40 990 411 Kč |
|
|
Future Analyticz s.r.o. |
2 |
40 503 027 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
155 |
39 734 680 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
116 |
38 996 408 Kč |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
78 |
38 702 302 Kč |
|
|
INOVA SURGICAL s.r.o. |
59 |
38 644 881 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
139 |
38 396 204 Kč |
|
|
SALESIANER MIETTEX CHEMUNG s.r.o. |
2 |
38 102 900 Kč |
|
|
Innova Medical s.r.o. |
153 |
35 561 675 Kč |
|
|
ADYTON s.r.o., (angl. Ltd, něm. GmbH, franc. S.R.L.A.) |
76 |
34 504 079 Kč |
|
|
Corpus Solutions a.s. |
2 |
30 875 435 Kč |
|
|
J3AG, s.r.o. |
2 |
29 019 658 Kč |
|
|
Edwards Lifesciences Czech Republic s.r.o. |
34 |
27 559 222 Kč |
|
|
S. A. B. Medical, s.r.o. |
40 |
27 006 788 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
53 |
25 401 412 Kč |
|
|
A care a.s. |
51 |
24 269 903 Kč |
|
|
Rexonix s.r.o. |
1 |
22 706 084 Kč |
|
|
ELI LILLY ČR, s.r.o. |
18 |
22 302 938 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
14 |
22 236 059 Kč |
|
|
VarioMedical Plus s.r.o. |
14 |
22 177 334 Kč |
|
|
Maso Brejcha s.r.o. |
5 |
21 245 935 Kč |
|
|
ViaPharma s.r.o. |
43 |
21 202 296 Kč |
|
|
maso – uzeniny Gaube Miloslav s.r.o. |
2 |
20 673 662 Kč |
|
|
Stimcare, s.r.o. |
52 |
20 122 380 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
95 |
18 237 929 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
50 |
17 754 445 Kč |
|
|
Axon Lab spol. s r.o. |
12 |
17 548 341 Kč |
|
|
BRYVECASTA s.r.o. |
34 |
17 355 437 Kč |
|
|
P-PLAST Lom s.r.o. |
3 |
16 847 765 Kč |
|
|
RAYMEDICA s.r.o. |
6 |
16 783 831 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
57 |
16 763 716 Kč |
|
|
KSP Computer & Services, s.r.o. |
5 |
16 763 582 Kč |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
16 |
16 597 566 Kč |
|
|
EndoTech s.r.o. |
56 |
15 846 870 Kč |
|
|
SK-50618989 |
3 |
15 758 058 Kč |
|
|
Performa Medical, s.r.o. |
75 |
13 992 892 Kč |
|
|
INDUS PRAHA, spol. s r.o. |
1 |
13 915 000 Kč |
|
|
INLAB Medical, s.r.o. |
57 |
13 302 068 Kč |
|
|
SIAD Czech spol. s r.o. |
33 |
13 230 698 Kč |
|
|
Suppmed s.r.o. |
7 |
12 818 885 Kč |
|
|
Prádelny Škodák, s.r.o. |
30 |
12 456 634 Kč |
|
|
Becton Dickinson Czechia, s.r.o. |
3 |
12 436 538 Kč |
|
|
Stichting Amsterdam UMC |
1 |
12 227 500 Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
8 |
12 085 106 Kč |
|
|
BioTech a.s. |
37 |
11 847 234 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
21 |
11 534 778 Kč |
|
|
T-bro CZ s.r.o. |
6 |
11 132 718 Kč |
|
|
Vantive s.r.o. |
138 |
10 940 145 Kč |
|
|
DM Color, s.r.o. |
21 |
10 824 209 Kč |
|
|
AstraZeneca Czech Republic s.r.o. |
10 |
10 340 679 Kč |
|
|
OMS - MEDI s.r.o. |
4 |
10 197 074 Kč |
|
|
TRANE ČR spol. s r.o. |
14 |
10 129 020 Kč |
|
|
Active Colour s.r.o. |
35 |
9 915 459 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
6 |
9 861 859 Kč |
|
|
Teleflex Medical s.r.o. |
67 |
9 854 068 Kč |
|
|
MEDISTA spol.s r.o. |
26 |
9 775 567 Kč |
|
|
The Binding Site s.r.o. |
14 |
9 637 751 Kč |
|
|
Life Technologies Czech Republic s.r.o. |
30 |
9 596 502 Kč |
|
|
Atelier 99 s.r.o. |
1 |
9 486 400 Kč |
|
|
Granimex CZ s.r.o. |
11 |
9 213 261 Kč |
|
|
KONSIT a.s. |
9 |
8 391 203 Kč |
|
|
DATOR3 Services, a.s. |
3 |
8 271 802 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
45 |
8 087 836 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
21 |
8 049 955 Kč |
|
|
EXRAY s.r.o. |
2 |
7 817 326 Kč |
|
|
MEDATRON, spol. s r.o. |
64 |
7 487 099 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
12 |
7 342 090 Kč |
|
|
Ing. Albert Weber |
9 |
7 262 856 Kč |
|
|
ATS Praha s.r.o. |
1 |
7 260 000 Kč |
|
|
ARID obchodní společnost, s.r.o. |
38 |
7 138 531 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Institut klinické a experimentální medicíny v 2025 ve výši 693 558 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
CARDION s.r.o. |
13 |
|
|
Cardiomedical, s.r.o. |
8 |
|
|
AbbVie s.r.o. |
8 |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
7 |
|
|
medisap,s.r.o. |
7 |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
6 |
|
|
Chiesi CZ s.r.o. |
6 |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
4 |
|
|
Boston Scientific Česká republika s.r.o. |
4 |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
4 |
|
|
Konstruktis Praha, spol. s r.o. |
3 |
|
|
AstraZeneca Czech Republic s.r.o. |
3 |
|
|
EdMed Institut s.r.o. |
3 |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
3 |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
3 |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
3 |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
3 |
|
|
SEBIA Czech republic s.r.o. |
2 |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
2 |
|
|
Bindworks s.r.o. |
2 |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
2 |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
2 |
|
|
Omnimedics s.r.o. |
2 |
|
|
STAPRO s. r. o. |
2 |
|
|
ViaPharma s.r.o. |
2 |
|
|
Edwards Lifesciences Czech Republic s.r.o. |
2 |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
2 |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
2 |
|
|
IQVIA RDS Czech Republic s.r.o. |
2 |
|
|
ABIVAX SA |
2 |
|
|
Mgr. Lubor Šída, advokát |
2 |
|
|
J3AG, s.r.o. |
1 |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
1 |
|
|
St. Jude Medical Coordination Center BVBA, společnost Abbott |
1 |
|
|
TROX KS Filter s.r.o. |
1 |
|
|
ALTRON, a.s. |
1 |
|
|
PHARMOS, a.s. |
1 |
|
|
AMBOSELI International s.r.o. |
1 |
|
|
Valtronix s.r.o. |
1 |
|
|
ALFASIGMA CZECH s.r.o. |
1 |
|
|
INLAB s.r.o. |
1 |
|
|
Stargen EU s.r.o. |
1 |
|
|
STORAGE ONE, a.s. |
1 |
|
|
Agdata s.r.o. |
1 |
|
|
SK-50618989 |
1 |
|
|
FOMEI s.r.o. |
1 |
|
|
Schubert CZ spol. s r.o. |
1 |
|
|
Energy Benefit Centre a.s. |
1 |
|
|
SaJ a.s. |
1 |
|
|
EUC Klinika Zlín a.s. |
1 |
|
|
BLOCK CRS a.s. |
1 |
|
|
Argá Medtech USA, Inc |
1 |
|
|
AGROFERT, a.s. |
1 |
|
|
BRYVECASTA s.r.o. |
1 |
|
|
Janssen-Cilag s.r.o. |
1 |
|
|
KC SOLID, spol. s r. o. |
1 |
|
|
High Tech Med Consult s.r.o. |
1 |
|
|
Field Medical. Inc |
1 |
|
|
Natera International, Inc. |
1 |
|
|
BAYER s.r.o. |
1 |
|
|
ICON Clinical Research Limited |
1 |
|
|
ReguCon, s.r.o. |
1 |
|
|
ZK BLINDS s.r.o. |
1 |
|
|
OMNICON s.r.o. |
1 |
|
|
Boehringer Ingelheim RCV GmbH & Co KG |
1 |
|
|
Hamilton Health Sciences Corporation |
1 |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
|
|
Octapharma CZ s.r.o. |
1 |
|
|
G - REALITY s.r.o. |
1 |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
1 |
|
|
AnLab, s.r.o. |
1 |
|
|
Corpus Solutions a.s. |
1 |
|
|
Syneos Health UK Limited |
1 |
|
|
GlaxoSmithKline, s.r.o. |
1 |
|
|
Green Center s.r.o. |
1 |
|
|
SOLEN, s.r.o. |
1 |
|
|
bamed s.r.o. |
1 |
|
|
00606707 |
1 |
|
|
CODAN MEDITECH s.r.o. |
1 |
|
|
KONE, a.s. |
1 |
|
|
MAPO gastro s.r.o. |
1 |
|
|
IMOS Brno, a.s. |
1 |
|
|
PPD Investigator Services LLC |
1 |
|
|
Ipsen Pharma s.r.o. |
1 |
|
|
ADYTON s.r.o., (angl. Ltd, něm. GmbH, franc. S.R.L.A.) |
1 |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
1 |
|
|
Ing. Albert Weber |
1 |
|
|
Bechtle direct s.r.o. |
1 |
|
|
4TEEN4 Pharmaceuticals GmbH |
1 |
|
|
Advanced Medical Solutions s.r.o. |
1 |
|
|
Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Innova Medical s.r.o. |
1 |
|
|
INVIN s.r.o. |
1 |
|
|
Bohemik s.r.o. |
1 |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
|
|
Dostupné bydlení České spořitelny, a.s. |
1 |
|
|
COPY GENERAL TECHNOLOGY, s.r.o. |
1 |
|
|
SIAD Czech spol. s r.o. |
1 |
|
|
FN v Motole |
1 |
|
|
AOP Orphan Pharmaceuticals GmbH - organizační složka |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Institut klinické a experimentální medicíny v 2025 ve výši 693 558 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
8 |
202 554 294 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
5 |
192 096 110 Kč |
|
|
Omnimedics s.r.o. |
23 |
53 439 994 Kč |
|
|
A.IMPORT.CZ spol. s r.o. |
7 |
37 755 406 Kč |
|
|
MEDEON s.r.o. |
8 |
35 326 704 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
5 |
25 911 631 Kč |
|
|
CARDION s.r.o. |
6 |
21 547 503 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
2 |
18 150 000 Kč |
|
|
Boston Scientific Česká republika s.r.o. |
2 |
15 851 000 Kč |
|
|
Komtur Pharmaceuticals Czech s.r.o. |
4 |
15 288 776 Kč |
|
|
A care a.s. |
2 |
13 915 000 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
1 |
13 068 000 Kč |
|
|
Future Analyticz s.r.o. |
1 |
12 413 990 Kč |
|
|
Becton Dickinson Czechia, s.r.o. |
1 |
12 304 103 Kč |
|
|
Stichting Amsterdam UMC |
1 |
12 227 500 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
1 |
11 559 856 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
1 |
10 648 000 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
2 |
10 644 878 Kč |
|
|
Stimcare, s.r.o. |
1 |
10 406 000 Kč |
|
|
Janssen-Cilag s.r.o. |
1 |
10 131 330 Kč |
|
|
P-PLAST Lom s.r.o. |
1 |
9 921 176 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
1 |
7 901 300 Kč |
|
|
TRANE ČR spol. s r.o. |
1 |
7 865 000 Kč |
|
|
BRYVECASTA s.r.o. |
1 |
7 865 000 Kč |
|
|
ATS Praha s.r.o. |
1 |
7 260 000 Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
1 |
7 257 454 Kč |
|
|
EXRAY s.r.o. |
1 |
7 246 206 Kč |
|
|
Merck Sharp & Dohme s.r.o. |
1 |
7 207 244 Kč |
|
|
Maso Brejcha s.r.o. |
1 |
7 062 898 Kč |
|
|
maso – uzeniny Gaube Miloslav s.r.o. |
1 |
7 062 898 Kč |
|
|
Bristol-Myers Squibb spol. s r.o. |
1 |
6 720 340 Kč |
|
|
The Binding Site s.r.o. |
1 |
6 262 960 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
1 |
5 929 000 Kč |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
1 |
5 929 000 Kč |
|
|
S. A. B. Medical, s.r.o. |
1 |
5 929 000 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
1 |
4 155 140 Kč |
|
|
KSP Computer & Services, s.r.o. |
1 |
4 138 200 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
1 |
4 053 500 Kč |
|
|
KA-EM Gastrotechnik s.r.o. |
1 |
3 751 000 Kč |
|
|
Ing. Albert Weber |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Prádelny Škodák, s.r.o. |
1 |
3 570 910 Kč |
|
|
AJAX CZ s.r.o. |
1 |
3 509 000 Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
1 |
3 499 320 Kč |
|
|
Ing. Aleš Závorka |
1 |
3 431 560 Kč |
|
|
KODYS, spol. s r.o. |
1 |
3 388 000 Kč |
|
|
OFFICEO s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Avenier a.s. |
1 |
2 345 835 Kč |
|
|
Agdata s.r.o. |
1 |
2 294 826 Kč |
|
|
SK-50618989 |
1 |
2 286 900 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
1 |
2 178 000 Kč |
|
|
Reg- Pharm, s.r.o. |
1 |
2 175 718 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Institut klinické a experimentální medicíny v 2025 ve výši 693 558 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 15, tj. 11,97 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Future Analyticz s.r.o. |
2 |
40 503 027 Kč |
|
|
Corpus Solutions a.s. |
2 |
30 875 435 Kč |
|
|
J3AG, s.r.o. |
1 |
28 326 100 Kč |
|
|
Rexonix s.r.o. |
1 |
22 706 084 Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
8 |
12 085 106 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
6 |
9 210 596 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
6 |
8 723 758 Kč |
|
|
DATOR3 Services, a.s. |
3 |
8 271 802 Kč |
|
|
EXRAY s.r.o. |
1 |
7 246 206 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
1 |
5 376 820 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
5 116 422 Kč |
|
|
Bindworks s.r.o. |
3 |
4 412 116 Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
3 |
4 329 003 Kč |
|
|
IT.CS Czech s.r.o. |
1 |
3 185 325 Kč |
|
|
COPYMAT spol. s r.o. |
5 |
2 524 834 Kč |
|
|
Caleum a.s. |
2 |
2 018 716 Kč |
|
|
Data Protection Delivery Center, s.r.o. |
1 |
1 943 357 Kč |
|
|
SUMA spol. s r.o. |
2 |
1 631 037 Kč |
|
|
Notes CS a.s. |
1 |
1 607 945 Kč |
|
|
Stargen EU s.r.o. |
2 |
1 586 974 Kč |
|
|
EFA Services, s.r.o. |
4 |
1 090 065 Kč |
|
|
OR-CZ spol. s r.o. |
1 |
989 878 Kč |
|
|
SkyCom online s.r.o. |
2 |
897 820 Kč |
|
|
Bechtle direct s.r.o. |
2 |
830 661 Kč |
|
|
Green Center s.r.o. |
1 |
795 129 Kč |
|
|
DTS-Praha a.s. |
1 |
759 907 Kč |
|
|
Full-EL s.r.o. |
8 |
733 986 Kč |
|
|
Netfox s.r.o. |
1 |
705 696 Kč |
|
|
SK-50618989 |
1 |
693 558 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
1 |
693 558 Kč |
|
|
Callida, s.r.o. |
2 |
660 660 Kč |
|
|
Valtronix s.r.o. |
1 |
603 790 Kč |
|
|
MSBF, veřejná obchodní společnost |
1 |
592 900 Kč |
|
|
Asite Solutions Limited |
1 |
549 340 Kč |
|
|
SANT0 QUÉBEC |
1 |
525 567 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
1 |
473 352 Kč |
|
|
Lekis s.r.o. |
2 |
450 876 Kč |
|
|
Grada Publishing, a.s. |
1 |
442 259 Kč |
|
|
Thein Systems a.s. |
1 |
417 995 Kč |
|
|
Smarty CZ a.s. |
1 |
416 167 Kč |
|
|
Fysicon B.V. |
1 |
413 656 Kč |
|
|
TESKALABS LTD, odštěpný závod |
5 |
405 734 Kč |
|
|
ADMASYS CZ s.r.o. |
1 |
371 236 Kč |
|
|
MeVis Medical Solutions AG |
1 |
363 150 Kč |
|
|
CANON CZ s.r.o. |
2 |
344 014 Kč |
|
|
Materialise HQ |
1 |
342 843 Kč |
|
|
DERS s. r. o. |
2 |
332 155 Kč |
|
|
Alcaserv Czech, a.s. |
1 |
326 216 Kč |
|
|
Oracle Czech s.r.o. |
2 |
312 799 Kč |
|
|
S E T O S spol. s r.o. |
1 |
288 827 Kč |
|
|
TeamViewer Germany GmbH |
1 |
240 045 Kč |
|
|
ZPT Vigantice spol. s r.o. |
1 |
235 278 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
1 |
229 507 Kč |
|
|
MiCoS SOFTWARE s.r.o. |
1 |
181 046 Kč |
|
|
Carl Zeiss spol. s r.o. |
1 |
177 545 Kč |
|
|
3D Manufaktura s.r.o. |
2 |
148 277 Kč |
|
|
ICZ.HEA a.s. |
1 |
143 748 Kč |
|
|
GraphPad Software, LLC |
1 |
135 226 Kč |
|
|
SoftwareONE Czech Republic s.r.o. |
1 |
127 033 Kč |
|
|
JMP Statistical Discovery LLC. |
1 |
90 496 Kč |
|
|
Jan Tomášek |
1 |
77 440 Kč |
|
|
ÚRS CZ a.s. |
1 |
65 050 Kč |
|
|
Grammarly, Inc. |
1 |
56 572 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Institut klinické a experimentální medicíny v 2025 ve výši 693 558 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 7,46 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
IMOS Brno, a.s. |
9 |
456 933 608 Kč |
|
|
Konstruktis Praha, spol. s r.o. |
4 |
40 752 822 Kč |
|
|
T-bro CZ s.r.o. |
1 |
10 769 000 Kč |
|
|
Atelier 99 s.r.o. |
1 |
9 486 400 Kč |
|
|
KONSIT a.s. |
9 |
8 391 203 Kč |
|
|
DM Color, s.r.o. |
1 |
7 865 000 Kč |
|
|
P-PLAST Lom s.r.o. |
2 |
6 926 588 Kč |
|
|
Energy Benefit Centre a.s. |
2 |
5 884 458 Kč |
|
|
NEKO KLIMA, s.r.o. |
1 |
5 653 155 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
1 |
4 614 456 Kč |
|
|
JIKA - CZ s.r.o. |
2 |
1 894 860 Kč |
|
|
PROFITUBE PROTECH s.r.o. |
1 |
935 233 Kč |
|
|
BLOCK CRS a.s. |
9 |
872 886 Kč |
|
|
INVIN s.r.o. |
1 |
772 105 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
1 |
737 139 Kč |
|
|
MATEP s.r.o. |
1 |
665 500 Kč |
|
|
3 R v.o.s. |
1 |
603 944 Kč |
|
|
DOPAS s.r.o. |
1 |
450 362 Kč |
|
|
PREPO - TEAM s.r.o. |
1 |
411 400 Kč |
|
|
PKV BUILD s.r.o. |
1 |
397 896 Kč |
|
|
OBERMEYER a.s. |
1 |
360 580 Kč |
|
|
PROFI KLIMA solution s.r.o. |
1 |
319 192 Kč |
|
|
PENTA PROJEKT s.r.o. |
3 |
251 135 Kč |
|
|
Pražská plynárenská Distribuce, a.s. |
1 |
246 017 Kč |
|
|
JPS J. Hradec s.r.o. |
1 |
189 970 Kč |
|
|
PHAR SERVICE, a.s. |
1 |
188 760 Kč |
|
|
ID Stavby Bohemia s.r.o. |
2 |
152 971 Kč |
|
|
ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o. |
1 |
146 035 Kč |
|
|
Martin Rovenský |
1 |
127 050 Kč |
|
|
MgA. Kocourek Petr |
1 |
111 441 Kč |
|
|
HW PROJEKT, s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Iveta Novotná |
1 |
75 450 Kč |
|
|
SK-51900921 |
1 |
72 600 Kč |
|
|
KOBERCE BRENO, spol. s r.o. |
1 |
61 705 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Institut klinické a experimentální medicíny v 2025 ve výši 693 558 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 106, tj. 1,05 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
1 313 |
783 531 679 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
752 |
489 557 217 Kč |
|
|
CARDION s.r.o. |
444 |
483 182 333 Kč |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
486 |
416 328 482 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
687 |
318 010 404 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
93 |
248 993 555 Kč |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
112 |
232 528 368 Kč |
|
|
Merck Sharp & Dohme s.r.o. |
82 |
199 009 013 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
611 |
197 794 136 Kč |
|
|
Omnimedics s.r.o. |
75 |
143 714 880 Kč |
|
|
Janssen-Cilag s.r.o. |
100 |
116 634 320 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
241 |
104 934 368 Kč |
|
|
Boston Scientific Česká republika s.r.o. |
198 |
99 453 879 Kč |
|
|
A.IMPORT.CZ spol. s r.o. |
72 |
99 310 913 Kč |
|
|
MEDEON s.r.o. |
27 |
89 165 948 Kč |
|
|
Reg- Pharm, s.r.o. |
122 |
83 145 501 Kč |
|
|
CSL BEHRING s.r.o. |
143 |
80 180 853 Kč |
|
|
Komtur Pharmaceuticals Czech s.r.o. |
26 |
73 758 219 Kč |
|
|
Avenier a.s. |
59 |
65 315 336 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
77 |
61 083 742 Kč |
|
|
Cardiomedical, s.r.o. |
248 |
59 698 017 Kč |
|
|
IMMOMEDICAL CZ s.r.o. |
6 |
57 671 774 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
74 |
51 485 095 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. |
3 |
50 743 998 Kč |
|
|
Bristol-Myers Squibb spol. s r.o. |
58 |
48 979 444 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
6 |
44 728 871 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
81 |
40 990 411 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
116 |
38 996 408 Kč |
|
|
INOVA SURGICAL s.r.o. |
54 |
37 641 419 Kč |
|
|
AbbVie s.r.o. |
55 |
37 459 457 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
131 |
36 609 783 Kč |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
73 |
36 574 328 Kč |
|
|
Innova Medical s.r.o. |
146 |
34 829 625 Kč |
|
|
ADYTON s.r.o., (angl. Ltd, něm. GmbH, franc. S.R.L.A.) |
75 |
34 397 426 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
148 |
32 963 549 Kč |
|
|
Edwards Lifesciences Czech Republic s.r.o. |
34 |
27 559 222 Kč |
|
|
S. A. B. Medical, s.r.o. |
37 |
26 175 862 Kč |
|
|
A care a.s. |
50 |
24 120 002 Kč |
|
|
ELI LILLY ČR, s.r.o. |
18 |
22 302 938 Kč |
|
|
VarioMedical Plus s.r.o. |
14 |
22 177 334 Kč |
|
|
ViaPharma s.r.o. |
42 |
21 137 948 Kč |
|
|
Maso Brejcha s.r.o. |
2 |
20 673 662 Kč |
|
|
maso – uzeniny Gaube Miloslav s.r.o. |
2 |
20 673 662 Kč |
|
|
Stimcare, s.r.o. |
51 |
20 011 500 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
93 |
17 878 565 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
48 |
16 940 768 Kč |
|
|
RAYMEDICA s.r.o. |
6 |
16 783 831 Kč |
|
|
EndoTech s.r.o. |
55 |
15 775 273 Kč |
|
|
SK-50618989 |
2 |
15 064 500 Kč |
|
|
INDUS PRAHA, spol. s r.o. |
1 |
13 915 000 Kč |
|
|
Performa Medical, s.r.o. |
73 |
13 618 366 Kč |
|
|
Suppmed s.r.o. |
6 |
12 737 203 Kč |
|
|
INLAB Medical, s.r.o. |
54 |
12 721 348 Kč |
|
|
Becton Dickinson Czechia, s.r.o. |
3 |
12 436 538 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
49 |
12 306 037 Kč |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
11 |
12 229 458 Kč |
|
|
Axon Lab spol. s r.o. |
9 |
11 651 670 Kč |
|
|
BioTech a.s. |
35 |
11 526 100 Kč |
|
|
Prádelny Škodák, s.r.o. |
29 |
11 367 634 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
47 |
11 022 969 Kč |
|
|
Vantive s.r.o. |
137 |
10 867 545 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
6 |
9 861 859 Kč |
|
|
Teleflex Medical s.r.o. |
66 |
9 795 061 Kč |
|
|
The Binding Site s.r.o. |
13 |
9 482 627 Kč |
|
|
Life Technologies Czech Republic s.r.o. |
29 |
9 478 524 Kč |
|
|
MEDISTA spol.s r.o. |
25 |
9 352 067 Kč |
|
|
AstraZeneca Czech Republic s.r.o. |
8 |
8 953 563 Kč |
|
|
KSP Computer & Services, s.r.o. |
4 |
8 487 182 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
45 |
8 087 836 Kč |
|
|
OMS - MEDI s.r.o. |
3 |
7 656 582 Kč |
|
|
Active Colour s.r.o. |
19 |
7 368 184 Kč |
|
|
Ing. Albert Weber |
9 |
7 262 856 Kč |
|
|
MEDATRON, spol. s r.o. |
62 |
7 128 728 Kč |
|
|
ARID obchodní společnost, s.r.o. |
37 |
6 816 139 Kč |
|
|
SIAD Czech spol. s r.o. |
28 |
5 728 812 Kč |
|
|
MALKOL CZO, spol. s r.o. |
47 |
5 561 873 Kč |
|
|
VELAZ, s.r.o. |
18 |
5 560 839 Kč |
|
|
Scintila, s.r.o. |
9 |
5 440 153 Kč |
|
|
EP SERVICES s.r.o. |
46 |
5 430 933 Kč |
|
|
twibbit spol. s r.o. |
5 |
5 304 054 Kč |
|
|
WEST MEDICAL s.r.o. |
18 |
5 120 250 Kč |
|
|
MEDITRADE spol. s r. o. |
17 |
4 997 824 Kč |
|
|
Lohmann & Rauscher, s.r.o. |
52 |
4 963 738 Kč |
|
|
IMEDEX s.r.o. |
16 |
4 782 472 Kč |
|
|
Werfen Czech s.r.o. |
29 |
4 690 794 Kč |
|
|
RADIOMETER s.r.o. |
19 |
4 666 707 Kč |
|
|
Intersol spol. s r.o. |
8 |
4 630 210 Kč |
|
|
Chiesi CZ s.r.o. |
7 |
4 242 298 Kč |
|
|
BRYVECASTA s.r.o. |
1 |
4 235 000 Kč |
|
|
Schubert CZ spol. s r.o. |
28 |
4 111 564 Kč |
|
|
Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. |
1 |
4 077 700 Kč |
|
|
Merck Life Science spol. s r.o. |
7 |
4 037 949 Kč |
|
|
TERUMO BCT Europe N.V. |
30 |
3 912 100 Kč |
|
|
Prague Medical s.r.o. |
23 |
3 832 430 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
38 |
3 705 702 Kč |
|
|
INLAB s.r.o. |
28 |
3 692 957 Kč |
|
|
DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o. |
3 |
3 653 595 Kč |
|
|
Histogenetics, LLC. |
1 |
3 617 900 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
20 |
3 612 184 Kč |
|
|
BARIA s.r.o. |
15 |
3 591 384 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Institut klinické a experimentální medicíny v 2025 ve výši 693 558 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 19, tj. 18,18 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BRYVECASTA s.r.o. |
31 |
12 923 706 Kč |
|
|
OFFICEO s.r.o. |
6 |
6 839 280 Kč |
|
|
KODYS, spol. s r.o. |
1 |
3 388 000 Kč |
|
|
KANONA a.s. |
8 |
2 738 278 Kč |
|
|
Active Colour s.r.o. |
15 |
2 441 714 Kč |
|
|
ACTIVA spol. s r.o. |
1 |
2 178 000 Kč |
|
|
EdMed Institut s.r.o. |
3 |
2 080 674 Kč |
|
|
AbbVie s.r.o. |
3 |
2 080 674 Kč |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
2 |
1 387 116 Kč |
|
|
CARDION s.r.o. |
2 |
1 387 116 Kč |
|
|
Prádelny Škodák, s.r.o. |
1 |
1 089 000 Kč |
|
|
Z + M Partner, spol. s r.o. |
1 |
907 500 Kč |
|
|
AMBOSELI International s.r.o. |
1 |
693 558 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
1 |
693 558 Kč |
|
|
INLAB s.r.o. |
1 |
693 558 Kč |
|
|
Janssen-Cilag s.r.o. |
1 |
693 558 Kč |
|
|
Octapharma CZ s.r.o. |
1 |
693 558 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
1 |
693 558 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
1 |
693 558 Kč |
|
|
KLARO, spol. s r.o. |
1 |
604 879 Kč |
|
|
PLASTIMEX Prostějov,spol.s r.o. |
1 |
603 790 Kč |
|
|
Print Paper s.r.o. |
1 |
603 790 Kč |
|
|
AJAX CZ s.r.o. |
1 |
528 227 Kč |
|
|
MATEP s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
DEHAU TRÁVNÍK s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
IN SPACE s.r.o. |
1 |
300 559 Kč |
|
|
JP-KONTAKT, s.r.o. |
1 |
299 971 Kč |
|
|
ZDRAVTEX s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Bracco Imaging Czech s.r.o. |
2 |
136 852 Kč |
|
|
KODEX, a.s. |
1 |
120 879 Kč |
|
|
MoroStav s.r.o. |
1 |
120 782 Kč |
|
|
Libor Jandera |
1 |
106 964 Kč |
|
|
Zdeněk Ustohal |
1 |
90 077 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
75 141 Kč |
|
|
KLIMA RAPID, spol. s r.o. |
1 |
64 710 Kč |
|
|
SANICARE s.r.o. |
1 |
6 050 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Institut klinické a experimentální medicíny v 2025 ve výši 693 558 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 83,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AbbVie s.r.o. |
2 |
1 387 116 Kč |
|
|
ALFASIGMA CZECH s.r.o. |
1 |
693 558 Kč |
|
|
AstraZeneca Czech Republic s.r.o. |
1 |
693 558 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
1 |
693 558 Kč |
|
|
Basiková Bára |
1 |
102 850 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Institut klinické a experimentální medicíny v 2025 ve výši 693 558 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 12, tj. 37,93 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Jaromíra Kloudová, daňový poradce |
1 |
2 904 000 Kč |
|
|
Zábrodská Klára, Mgr., advokát |
1 |
2 178 000 Kč |
|
|
SaJ a.s. |
2 |
1 533 138 Kč |
|
|
Mgr. Lubor Šída, advokát |
2 |
1 387 116 Kč |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
1 |
1 143 939 Kč |
|
|
Chrenek, Toman, Kotrba advokátní kancelář spol. s r. o. |
4 |
970 965 Kč |
|
|
CARDION s.r.o. |
2 |
819 558 Kč |
|
|
INDUS, spol. s r.o. |
1 |
800 623 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
1 |
693 558 Kč |
|
|
KC SOLID, spol. s r. o. |
1 |
693 558 Kč |
|
|
G - REALITY s.r.o. |
1 |
693 558 Kč |
|
|
Omnimedics s.r.o. |
1 |
693 558 Kč |
|
|
Advanced Medical Solutions s.r.o. |
1 |
693 558 Kč |
|
|
INVIN s.r.o. |
1 |
693 558 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
1 |
693 558 Kč |
|
|
Dostupné bydlení České spořitelny, a.s. |
1 |
693 558 Kč |
|
|
s-boost s.r.o. |
2 |
242 000 Kč |
|
|
Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 |
1 |
72 600 Kč |
|
|
DEYMED Diagnostic s.r.o. |
1 |
49 005 Kč |
|
|
artpatent, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
30 105 Kč |
|
|
ÚKLIDOVÝ SERVIS ATAK & ORSETO s.r.o. |
1 |
18 362 Kč |
|
|
PREdistribuce, a.s. |
1 |
12 100 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Institut klinické a experimentální medicíny v 2025 ve výši 693 558 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 10, tj. 5,59 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
5 |
14 306 936 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
5 |
10 195 750 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
4 |
9 078 069 Kč |
|
|
TRANE ČR spol. s r.o. |
2 |
7 977 950 Kč |
|
|
Axon Lab spol. s r.o. |
2 |
5 838 250 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
3 |
5 440 202 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
1 |
4 437 772 Kč |
|
|
KA-EM Gastrotechnik s.r.o. |
1 |
3 751 000 Kč |
|
|
SiJaMo s.r.o. |
1 |
3 751 000 Kč |
|
|
Gating Services, a.s. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
3 |
3 575 550 Kč |
|
|
KRD-obchodní společnost s.r.o. |
6 |
3 405 944 Kč |
|
|
LaparoTech Instruments s.r.o. |
1 |
3 022 580 Kč |
|
|
MDT-Medical Data Transfer s.r.o. |
2 |
2 739 440 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
2 |
2 705 697 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
3 |
2 674 524 Kč |
|
|
MIMO BOHEMIA, a.s. |
2 |
2 650 747 Kč |
|
|
OMS - MEDI s.r.o. |
1 |
2 540 492 Kč |
|
|
CODAN MEDITECH s.r.o. |
3 |
2 510 434 Kč |
|
|
VWR International s.r.o. |
4 |
2 360 826 Kč |
|
|
SEBIA Czech republic s.r.o. |
4 |
2 251 117 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
1 |
2 050 950 Kč |
|
|
Česká voda - MEMSEP, a.s. |
1 |
1 694 000 Kč |
|
|
M.G.P. spol. s r.o. |
1 |
1 529 440 Kč |
|
|
Green Center s.r.o. |
2 |
1 480 058 Kč |
|
|
CARDION s.r.o. |
3 |
1 471 810 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
1 |
1 427 800 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
1 |
1 254 528 Kč |
|
|
AQUA PLUS s.r.o. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
ATC energo a.s. |
2 |
1 187 010 Kč |
|
|
BTL zdravotnická technika, a.s. |
2 |
839 571 Kč |
|
|
Bidfood Czech Republic s.r.o. |
11 |
806 866 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
2 |
757 043 Kč |
|
|
FASS, s.r.o. |
3 |
700 194 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
1 |
693 558 Kč |
|
|
SOLEN, s.r.o. |
1 |
693 558 Kč |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
2 |
683 033 Kč |
|
|
INOVA SURGICAL s.r.o. |
3 |
610 078 Kč |
|
|
M B - S V I N G s.r.o. |
1 |
604 879 Kč |
|
|
ALTRON, a.s. |
1 |
602 333 Kč |
|
|
ZK BLINDS s.r.o. |
1 |
591 321 Kč |
|
|
HQnet s.r.o. |
1 |
584 357 Kč |
|
|
Agdata s.r.o. |
1 |
579 747 Kč |
|
|
Maso Brejcha s.r.o. |
3 |
572 272 Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
1 |
568 700 Kč |
|
|
ALIMPEX FOOD a.s. |
9 |
542 913 Kč |
|
|
PRONIX s.r.o. |
1 |
535 904 Kč |
|
|
T.C.B. - CZ s.r.o. |
1 |
448 184 Kč |
|
|
Tegistic s.r.o. |
6 |
441 937 Kč |
|
|
MEDISTA spol.s r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
ABS - Steding s.r.o. |
1 |
415 562 Kč |
|
|
GALÉN - SYMPOSION s.r.o. |
1 |
381 557 Kč |
|
|
ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o. |
2 |
372 120 Kč |
|
|
SCHOELLER INSTRUMENTS, s.r.o. |
2 |
364 682 Kč |
|
|
BioTech a.s. |
2 |
321 134 Kč |
|
|
ESCIMEDA s.r.o. |
1 |
308 825 Kč |
|
|
RUBILIS, s.r.o. |
1 |
307 074 Kč |
|
|
RESI Třeboň spol. s r.o. |
4 |
300 047 Kč |
|
|
Fénix Brno, spol. s r.o. |
1 |
299 983 Kč |
|
|
TRIGON PLUS s.r.o. |
1 |
299 295 Kč |
|
|
Blue Panther s.r.o. |
1 |
250 906 Kč |
|
|
DN FORMED Brno s.r.o. |
2 |
202 074 Kč |
|
|
MEDESA s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
JP-KONTAKT, s.r.o. |
1 |
181 440 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
1 |
160 348 Kč |
|
|
Merck Life Science spol. s r.o. |
1 |
147 590 Kč |
|
|
KLARO, spol. s r.o. |
1 |
132 638 Kč |
|
|
accela s.r.o. |
1 |
126 445 Kč |
|
|
SCHAFFEROVÁ spol. s r.o. |
1 |
120 996 Kč |
|
|
ASQA a.s. |
1 |
117 128 Kč |
|
|
Unimed Praha, s.r.o. |
1 |
87 830 Kč |
|
|
Comedeq s.r.o. |
1 |
87 093 Kč |
|
|
AKC konstrukce, s.r.o. |
1 |
79 981 Kč |
|
|
MEDISTYL-PHARMA a.s. |
1 |
79 860 Kč |
|
|
COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o. |
1 |
77 499 Kč |
|
|
READ s.r.o. |
1 |
76 384 Kč |
|
|
MERCI, s.r.o. |
1 |
72 540 Kč |
|
|
Pewa, spol. s r.o. |
1 |
65 991 Kč |
|
|
AGRO DISTRIBUCE s.r.o. |
1 |
60 283 Kč |
|
|
LABOSERV s.r.o. |
1 |
59 646 Kč |
|
|
PROMA REHA, s.r.o. |
1 |
58 695 Kč |
|
|
Fisher Scientific, spol. s r.o. |
1 |
43 288 Kč |
|
|
Petr Bílek |
1 |
42 108 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Institut klinické a experimentální medicíny v 2025 ve výši 693 558 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 3,92
|
|
Počet bodů 3,92 znamená pro Institut klinické a experimentální medicíny celkově
329. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0102 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0039 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0369 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0074 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0102 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,1005 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0002 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1532 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,0691 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,392
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
3,92
|
|
Výsledný K-Index
|
3,915 |
|