Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 45 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0523 odpovídá 5,23 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 96 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1116 odpovídá 11,16 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0244 odpovídá 2,44 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 1 smlouvu s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0012 odpovídá 0,12 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
S u b t e r r a a.s. |
1 |
501 543 185 Kč |
|
|
AVT Group a.s. |
11 |
51 433 219 Kč |
|
|
Powertica Energie a.s. |
1 |
49 802 800 Kč |
|
|
Nüssli (CZ) spol. s r.o. |
8 |
24 150 432 Kč |
|
|
Nadace Karel Komárek Family Foundation |
1 |
21 780 000 Kč |
|
|
KUNSTTRANS PRAHA, spol. s r.o. |
6 |
16 457 408 Kč |
|
|
Loom on the Moon s.r.o. |
2 |
14 801 366 Kč |
|
|
Philip Morris ČR a.s. |
2 |
13 620 406 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
10 |
12 564 241 Kč |
|
|
Atelier design MM s.r.o. |
5 |
10 317 304 Kč |
|
|
Pragolab s.r.o. |
1 |
9 999 440 Kč |
|
|
SPECION, s.r.o. |
1 |
9 818 061 Kč |
|
|
RMI, s.r.o. |
1 |
9 678 730 Kč |
|
|
CompuNet s.r.o. |
10 |
9 417 519 Kč |
|
|
UNIQA pojišťovna, a.s. |
8 |
6 509 644 Kč |
|
|
INSTALACE Praha, spol. s r.o. |
10 |
6 293 429 Kč |
|
|
Kmošek & Kmošek s.r.o. |
4 |
6 169 042 Kč |
|
|
Trade FIDES, a.s. |
6 |
6 092 135 Kč |
|
|
HrubyMOVING TRANSPORT, a.s. |
1 |
6 050 000 Kč |
|
|
Filmové laboratoře Zlín, a.s. |
5 |
5 905 268 Kč |
|
|
ARYKA IN-WEST a.s. |
8 |
5 841 877 Kč |
|
|
Měřící technika Morava s.r.o. |
1 |
5 835 515 Kč |
|
|
EXON s.r.o. |
4 |
5 215 752 Kč |
|
|
Ing. arch. Tomáš BÍLEK |
4 |
4 968 987 Kč |
|
|
AiP Beroun s.r.o. |
5 |
4 911 444 Kč |
|
|
CoolPass spol. s r.o. |
1 |
4 840 000 Kč |
|
|
ZENOVA services s.r.o. |
3 |
4 561 217 Kč |
|
|
Jan Jovbak |
2 |
4 529 677 Kč |
|
|
ADJUST ART, spol. s r.o. |
2 |
4 477 000 Kč |
|
|
Af Office, s.r.o. |
12 |
4 387 118 Kč |
|
|
0826207990 |
1 |
4 273 024 Kč |
|
|
Milan Škoda |
4 |
4 195 820 Kč |
|
|
Nicolet CZ s.r.o. |
1 |
4 107 950 Kč |
|
|
36042234 |
2 |
4 096 066 Kč |
|
|
Studio Marvil, s.r.o. |
4 |
3 970 240 Kč |
|
|
Zátiší Catering a.s. |
2 |
3 913 140 Kč |
|
|
DKset s.r.o. |
3 |
3 911 288 Kč |
|
|
akad.arch. Daniel Dvořák |
3 |
3 843 606 Kč |
|
|
CULTURALGLASS s.r.o. |
5 |
3 663 084 Kč |
|
|
STIS stavební a inženýrská společnost, s.r.o. |
4 |
3 547 802 Kč |
|
|
Pavel Škubník |
1 |
3 509 000 Kč |
|
|
LN - Design, s.r.o. |
2 |
3 387 781 Kč |
|
|
Royal Catering s.r.o. |
11 |
3 324 213 Kč |
|
|
PERFEKTUM Group, s.r.o. |
1 |
3 208 747 Kč |
|
|
Label Up s.r.o. |
3 |
3 115 289 Kč |
|
|
Projekční atelier pro dokumentaci, průzkum a obnovu historických staveb s.r.o. |
2 |
3 040 812 Kč |
|
|
Protecton Service, s.r.o. |
2 |
3 040 812 Kč |
|
|
SKYCLEAN s.r.o. |
2 |
3 040 812 Kč |
|
|
Peritas s.r.o. |
2 |
2 993 540 Kč |
|
|
PRACOM s.r.o. |
6 |
2 933 893 Kč |
|
|
ASIANA, spol. s r.o. |
19 |
2 842 676 Kč |
|
|
Ing. arch. Ondřej Busta |
4 |
2 752 750 Kč |
|
|
DAJBYCH plus s.r.o. |
2 |
2 657 327 Kč |
|
|
EBIS, spol. s r.o. |
4 |
2 546 028 Kč |
|
|
ADERA s.r.o. |
2 |
2 488 406 Kč |
|
|
bone republic s.r.o. |
5 |
2 473 240 Kč |
|
|
FASS, s.r.o. |
5 |
2 468 485 Kč |
|
|
T-Mobile Infra CZ s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
SIGNAGELAB s.r.o. |
1 |
2 418 790 Kč |
|
|
Futured apps s.r.o. |
2 |
2 395 800 Kč |
|
|
0826.207.990 |
1 |
2 383 628 Kč |
|
|
Petr Ott |
1 |
2 359 500 Kč |
|
|
Tiskárna Helbich, a.s. |
1 |
2 359 500 Kč |
|
|
Polarbee s.r.o. |
3 |
2 306 959 Kč |
|
|
GEFOS a.s. |
1 |
2 250 600 Kč |
|
|
KYOCERA Document Solutions Czech, s.r.o. |
2 |
2 214 554 Kč |
|
|
Dřevocel s.r.o. |
1 |
2 194 350 Kč |
|
|
Axiell s.r.o. |
1 |
2 178 000 Kč |
|
|
Jan Stuchlík |
1 |
2 178 000 Kč |
|
|
GC System a.s. |
1 |
2 150 170 Kč |
|
|
Deratizace Růžička s.r.o. |
1 |
2 102 750 Kč |
|
|
ARCO INTERIER, s.r.o. |
2 |
2 076 788 Kč |
|
|
Mgr. Lukáš Kohout, advokát |
1 |
2 050 950 Kč |
|
|
Rigsters Aps |
1 |
2 005 575 Kč |
|
|
Pavel Višňák |
2 |
1 996 500 Kč |
|
|
KP-SYS spol. s r.o. |
1 |
1 955 103 Kč |
|
|
ALEF NULA,a.s. |
1 |
1 951 722 Kč |
|
|
IMA PRODUCTION s.r.o. |
1 |
1 911 800 Kč |
|
|
MIBA Interior s.r.o. |
2 |
1 890 020 Kč |
|
|
TR instruments spol. s r.o. |
2 |
1 865 263 Kč |
|
|
DIGIS, spol. s r.o. |
1 |
1 846 460 Kč |
|
|
Cognito.CZ, s.r.o. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
Ethiopian airlines Group |
1 |
1 807 426 Kč |
|
|
Agentura M spol. s r.o. |
1 |
1 800 000 Kč |
|
|
NOSTA-HERTZ spol. s r.o. |
3 |
1 754 500 Kč |
|
|
Mgr. Martina Frouz |
2 |
1 629 306 Kč |
|
|
ARTELO s.r.o. |
2 |
1 612 615 Kč |
|
|
Direct auto Praha, s.r.o. |
1 |
1 553 431 Kč |
|
|
SIMBA, spol. s r.o. |
5 |
1 549 198 Kč |
|
|
Fox Hunter s.r.o. |
1 |
1 536 700 Kč |
|
|
Paleontologický ústav |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
FILMFEST, s.r.o. |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
Ministry of Tourism-Ethiopia |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
Stěhování Ježko s.r.o. |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
Etiopský úřad pro kulturní dědictví/Ethiopian Heritage Authority |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
Jarmila Šebková |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
Chinggis Khaan National Museum |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
Nadace UDI Group |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
SP spol. s r.o. |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
DERS Group s.r.o. |
1 |
1 520 406 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní muzeum v 2025 ve výši 1 520 406 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
ZENOVA services s.r.o. |
3 |
|
|
Ing. arch. Tomáš BÍLEK |
3 |
|
|
Nüssli (CZ) spol. s r.o. |
3 |
|
|
Kmošek & Kmošek s.r.o. |
2 |
|
|
Label Up s.r.o. |
2 |
|
|
STIS stavební a inženýrská společnost, s.r.o. |
2 |
|
|
Projekční atelier pro dokumentaci, průzkum a obnovu historických staveb s.r.o. |
2 |
|
|
AVT Group a.s. |
2 |
|
|
Protecton Service, s.r.o. |
2 |
|
|
SKYCLEAN s.r.o. |
2 |
|
|
Atelier design MM s.r.o. |
2 |
|
|
Paleontologický ústav |
1 |
|
|
FILMFEST, s.r.o. |
1 |
|
|
Ministry of Tourism-Ethiopia |
1 |
|
|
Stěhování Ježko s.r.o. |
1 |
|
|
CULTURALGLASS s.r.o. |
1 |
|
|
AiP Beroun s.r.o. |
1 |
|
|
Etiopský úřad pro kulturní dědictví/Ethiopian Heritage Authority |
1 |
|
|
ADERA s.r.o. |
1 |
|
|
Jarmila Šebková |
1 |
|
|
CompuNet s.r.o. |
1 |
|
|
Chinggis Khaan National Museum |
1 |
|
|
Nadace UDI Group |
1 |
|
|
Philip Morris ČR a.s. |
1 |
|
|
SP spol. s r.o. |
1 |
|
|
KYOCERA Document Solutions Czech, s.r.o. |
1 |
|
|
DERS Group s.r.o. |
1 |
|
|
Loom on the Moon s.r.o. |
1 |
|
|
A A A radiotaxi s.r.o. |
1 |
|
|
Royal Catering s.r.o. |
1 |
|
|
Studio Marvil, s.r.o. |
1 |
|
|
Nadační fond Soni Červené |
1 |
|
|
Jan Jovbak |
1 |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
|
|
Tomáš Jedlička |
1 |
|
|
EBIS, spol. s r.o. |
1 |
|
|
29904809 |
1 |
|
|
DKset s.r.o. |
1 |
|
|
akad.arch. Daniel Dvořák |
1 |
|
|
Capacity Expo s.r.o. |
1 |
|
|
Ing.arch. Květ Radko |
1 |
|
|
powerprint s.r.o. |
1 |
|
|
PREdistribuce, a.s. |
1 |
|
|
36042234 |
1 |
|
|
Mgr. Martina Frouz |
1 |
|
|
CZECH PHOTO o.p.s. |
1 |
|
|
ZO ČSOP Vlašim |
1 |
|
|
ANeT-Advanced Network Technology, s.r.o. |
1 |
|
|
ARCO INTERIER, s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní muzeum v 2025 ve výši 1 520 406 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KUNSTTRANS PRAHA, spol. s r.o. |
1 |
12 738 115 Kč |
|
|
Pragolab s.r.o. |
1 |
9 999 440 Kč |
|
|
SPECION, s.r.o. |
1 |
9 818 061 Kč |
|
|
Atelier design MM s.r.o. |
2 |
7 040 542 Kč |
|
|
Měřící technika Morava s.r.o. |
1 |
5 835 515 Kč |
|
|
0826207990 |
1 |
4 273 024 Kč |
|
|
Nicolet CZ s.r.o. |
1 |
4 107 950 Kč |
|
|
Pavel Škubník |
1 |
3 509 000 Kč |
|
|
LN - Design, s.r.o. |
1 |
3 260 731 Kč |
|
|
T-Mobile Infra CZ s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
akad.arch. Daniel Dvořák |
1 |
2 299 000 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
1 |
2 286 078 Kč |
|
|
DKset s.r.o. |
1 |
2 284 787 Kč |
|
|
GEFOS a.s. |
1 |
2 250 600 Kč |
|
|
Futured apps s.r.o. |
1 |
2 178 000 Kč |
|
|
Axiell s.r.o. |
1 |
2 178 000 Kč |
|
|
Jan Stuchlík |
1 |
2 178 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní muzeum v 2025 ve výši 1 520 406 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AVT Group a.s. |
2 |
23 257 809 Kč |
|
|
ANeT-Advanced Network Technology, s.r.o. |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
SETERM CB a.s. |
1 |
4 787 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní muzeum v 2025 ve výši 1 520 406 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 10,26 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Nüssli (CZ) spol. s r.o. |
3 |
18 313 690 Kč |
|
|
LN - Design, s.r.o. |
1 |
3 260 731 Kč |
|
|
Kmošek & Kmošek s.r.o. |
1 |
3 071 355 Kč |
|
|
Peritas s.r.o. |
1 |
2 897 950 Kč |
|
|
Ing. arch. Ondřej Busta |
4 |
2 752 750 Kč |
|
|
Dřevocel s.r.o. |
1 |
2 194 350 Kč |
|
|
STIS stavební a inženýrská společnost, s.r.o. |
3 |
2 027 396 Kč |
|
|
MIBA Interior s.r.o. |
1 |
1 808 950 Kč |
|
|
PRACOM s.r.o. |
1 |
1 583 176 Kč |
|
|
SP spol. s r.o. |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
Loom on the Moon s.r.o. |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
Ing.arch. Květ Radko |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
Polarbee s.r.o. |
1 |
1 471 291 Kč |
|
|
Alois Čundrla |
1 |
786 500 Kč |
|
|
AB Clima s.r.o. |
1 |
742 438 Kč |
|
|
Industrial Cooling System s.r.o. |
2 |
552 849 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
1 |
478 676 Kč |
|
|
INSTALACE Praha, spol. s r.o. |
1 |
470 437 Kč |
|
|
INTEBO s.r.o. |
1 |
455 093 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Voskovcova 934 a 935, Praha 5 |
1 |
424 308 Kč |
|
|
Tomáš Svoboda |
1 |
423 500 Kč |
|
|
Ing. arch. Tomáš BÍLEK |
1 |
407 770 Kč |
|
|
Jan Albrecht |
1 |
381 150 Kč |
|
|
Monteador s.r.o. |
3 |
342 716 Kč |
|
|
HANSA 2, s.r.o. |
1 |
289 892 Kč |
|
|
Atelier design MM s.r.o. |
1 |
235 950 Kč |
|
|
Ing. arch. MgA. JANDA PETR |
1 |
151 250 Kč |
|
|
Miroslav Večera |
1 |
108 646 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
1 |
107 530 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní muzeum v 2025 ve výši 1 520 406 Kč
|
Obor Stroje a zařízení
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 7,14 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Pragolab s.r.o. |
1 |
9 999 440 Kč |
|
|
SPECION, s.r.o. |
1 |
9 818 061 Kč |
|
|
RMI, s.r.o. |
1 |
9 678 730 Kč |
|
|
AVT Group a.s. |
1 |
9 219 462 Kč |
|
|
Měřící technika Morava s.r.o. |
1 |
5 835 515 Kč |
|
|
0826207990 |
1 |
4 273 024 Kč |
|
|
Nicolet CZ s.r.o. |
1 |
4 107 950 Kč |
|
|
PREdistribuce, a.s. |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
ABBAS, a.s. |
1 |
951 267 Kč |
|
|
Industrial Cooling System s.r.o. |
1 |
707 850 Kč |
|
|
N-mont, spol. s r.o. |
1 |
273 875 Kč |
|
|
Isolab Scientific Ltd |
1 |
209 858 Kč |
|
|
INTRACO MICRO, spol. s r.o. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
UNIQA pojišťovna, a.s. |
1 |
137 152 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní muzeum v 2025 ve výši 1 520 406 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 4,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
7 |
10 718 698 Kč |
|
|
CompuNet s.r.o. |
6 |
7 875 701 Kč |
|
|
EXON s.r.o. |
2 |
4 904 055 Kč |
|
|
AiP Beroun s.r.o. |
4 |
4 825 923 Kč |
|
|
Af Office, s.r.o. |
6 |
3 106 265 Kč |
|
|
SIGNAGELAB s.r.o. |
1 |
2 418 790 Kč |
|
|
Futured apps s.r.o. |
2 |
2 395 800 Kč |
|
|
0826.207.990 |
1 |
2 383 628 Kč |
|
|
Petr Ott |
1 |
2 359 500 Kč |
|
|
GC System a.s. |
1 |
2 150 170 Kč |
|
|
KP-SYS spol. s r.o. |
1 |
1 955 103 Kč |
|
|
ALEF NULA,a.s. |
1 |
1 951 722 Kč |
|
|
Tomáš Jedlička |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
Siemens, s.r.o. |
1 |
1 260 956 Kč |
|
|
Petr Kabátek |
2 |
1 125 118 Kč |
|
|
INOVATIKA s.r.o. |
1 |
849 420 Kč |
|
|
Marek Kulkovský |
1 |
847 000 Kč |
|
|
Jáchym Suchomel |
1 |
847 000 Kč |
|
|
Mgr. Eva Máchová |
1 |
847 000 Kč |
|
|
MasterDC s.r.o. |
2 |
790 687 Kč |
|
|
Milan Škoda |
1 |
763 510 Kč |
|
|
Applifting s.r.o. |
1 |
720 555 Kč |
|
|
AB&C, s.r.o. |
1 |
710 270 Kč |
|
|
Pavel Kašelják |
1 |
605 000 Kč |
|
|
EBIS, spol. s r.o. |
1 |
560 203 Kč |
|
|
TKVintegration s.r.o. |
1 |
535 982 Kč |
|
|
Netfox s.r.o. |
2 |
506 262 Kč |
|
|
AVT Group a.s. |
1 |
502 513 Kč |
|
|
Back net CZ s.r.o. |
1 |
480 000 Kč |
|
|
Hahn a syn s.r.o. |
1 |
457 252 Kč |
|
|
GEOTRONICS Praha, s.r.o. |
1 |
398 090 Kč |
|
|
Endpoint Audio Labs, Inc. |
1 |
372 114 Kč |
|
|
Karolína Kavan |
1 |
296 450 Kč |
|
|
CESNET, zájmové sdružení právnických osob |
1 |
271 040 Kč |
|
|
Ludmila Barčáková, DiS. |
1 |
266 200 Kč |
|
|
Claude Johann Čierny |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Bc. Diana Gall |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Agáta Trlidová |
1 |
242 000 Kč |
|
|
INTAC, spol. s r.o. |
1 |
223 785 Kč |
|
|
3dsense s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Adéla Manns |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Institut National de I'Audiovisuel |
1 |
134 035 Kč |
|
|
CharMLing, s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
OCC s.r.o. |
1 |
96 582 Kč |
|
|
INSTALACE Praha, spol. s r.o. |
1 |
96 461 Kč |
|
|
13ka s.r.o. |
1 |
56 870 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní muzeum v 2025 ve výši 1 520 406 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 4,55 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Tiskárna Helbich, a.s. |
1 |
2 359 500 Kč |
|
|
Jan Stuchlík |
1 |
2 178 000 Kč |
|
|
DIGIS, spol. s r.o. |
1 |
1 846 460 Kč |
|
|
Agentura M spol. s r.o. |
1 |
1 800 000 Kč |
|
|
powerprint s.r.o. |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
Milan Škoda |
2 |
1 481 645 Kč |
|
|
LEONARDO, spol.s r.o. |
1 |
1 452 000 Kč |
|
|
Martin Malý |
1 |
969 694 Kč |
|
|
ARTELO s.r.o. |
1 |
944 090 Kč |
|
|
SUWECO CZ, s.r.o. |
1 |
782 592 Kč |
|
|
KYOCERA Document Solutions Czech, s.r.o. |
1 |
694 149 Kč |
|
|
ABALON s.r.o. |
1 |
342 382 Kč |
|
|
Neuron Collective s.r.o. |
1 |
338 800 Kč |
|
|
Českobratrská církev evangelická |
1 |
308 550 Kč |
|
|
S E T O S spol. s r.o. |
1 |
307 171 Kč |
|
|
EXON s.r.o. |
1 |
184 763 Kč |
|
|
Otoupal Tomáš, MgA. |
1 |
119 911 Kč |
|
|
DKset s.r.o. |
1 |
106 095 Kč |
|
|
Af Office, s.r.o. |
1 |
100 067 Kč |
|
|
Společnost Národního muzea, z.s. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Kmošek & Kmošek s.r.o. |
1 |
56 876 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní muzeum v 2025 ve výši 1 520 406 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 11,76 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KUNSTTRANS PRAHA, spol. s r.o. |
2 |
16 180 389 Kč |
|
|
Atelier design MM s.r.o. |
2 |
5 056 546 Kč |
|
|
Label Up s.r.o. |
3 |
3 115 289 Kč |
|
|
Axiell s.r.o. |
1 |
2 178 000 Kč |
|
|
Pavel Višňák |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
NOSTA-HERTZ spol. s r.o. |
2 |
1 548 800 Kč |
|
|
Kmošek & Kmošek s.r.o. |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
Chinggis Khaan National Museum |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
Nüssli (CZ) spol. s r.o. |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
Katarína Musil Ťažárová, DiS |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
Filmové laboratoře Zlín, a.s. |
2 |
1 036 000 Kč |
|
|
ADERA s.r.o. |
1 |
968 000 Kč |
|
|
Geoffrey Tyson |
1 |
653 400 Kč |
|
|
ARCO INTERIER, s.r.o. |
1 |
556 382 Kč |
|
|
Kracík Jan, MgA. |
1 |
387 200 Kč |
|
|
Ing. arch. MgA. JANDA PETR |
1 |
326 700 Kč |
|
|
Náprstková Jana |
1 |
296 329 Kč |
|
|
MgA. Bronislava Bakule Malá |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Colsys s.r.o. |
1 |
239 747 Kč |
|
|
EMBA, spol. s r. o. |
1 |
220 968 Kč |
|
|
Tereza Vaňková |
1 |
192 995 Kč |
|
|
Kadavý Milan, Ak. mal. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Josef Lebeda |
1 |
178 475 Kč |
|
|
Zetek Michal |
1 |
164 560 Kč |
|
|
Březinová Vítová Kamila, MgA. |
1 |
157 300 Kč |
|
|
Studio Marvil, s.r.o. |
1 |
150 835 Kč |
|
|
Minneapolis Institute of Art |
1 |
133 294 Kč |
|
|
MgA. Lukáš Hrinda |
1 |
125 235 Kč |
|
|
48394674500062 |
1 |
124 670 Kč |
|
|
CORELI, s.r.o. |
1 |
121 502 Kč |
|
|
Kadavá Grendysová Alena |
1 |
114 950 Kč |
|
|
Kateřina Figarová |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Mgr. Martina Frouz |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Petra Mišáková |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Matěj Kotouček |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Bc. Nela Lahodová |
1 |
99 825 Kč |
|
|
Mgr. Tereza Cíglerová |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Opatová Kateřina |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Široký Miroslav, RNDr, CSc. |
1 |
87 120 Kč |
|
|
Julie Pokorná |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Mgr. Marie Jeřábková |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Mgr. Bc. Michaela Závadská |
1 |
77 440 Kč |
|
|
Petr Tíkal |
1 |
66 550 Kč |
|
|
Musica Florea, z. s. |
1 |
65 340 Kč |
|
|
Michal Menšík |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní muzeum v 2025 ve výši 1 520 406 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 13,04 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HrubyMOVING TRANSPORT, a.s. |
1 |
6 050 000 Kč |
|
|
Atelier design MM s.r.o. |
1 |
3 504 402 Kč |
|
|
Jan Jovbak |
1 |
3 009 271 Kč |
|
|
UNIQA pojišťovna, a.s. |
4 |
2 593 061 Kč |
|
|
Ministry of Tourism-Ethiopia |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
Etiopský úřad pro kulturní dědictví/Ethiopian Heritage Authority |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
29904809 |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
AVT Group a.s. |
1 |
1 328 309 Kč |
|
|
ARTELO s.r.o. |
1 |
668 525 Kč |
|
|
CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. |
7 |
496 727 Kč |
|
|
Olivia Alejandra Eliash Délano |
1 |
242 000 Kč |
|
|
INTEREXPERT BOHEMIA, spol. s r.o. |
1 |
205 700 Kč |
|
|
Karel Beránek |
1 |
151 250 Kč |
|
|
AiP Beroun s.r.o. |
1 |
85 521 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní muzeum v 2025 ve výši 1 520 406 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 3,92 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Zátiší Catering a.s. |
2 |
3 913 140 Kč |
|
|
T-Mobile Infra CZ s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
GEFOS a.s. |
1 |
2 250 600 Kč |
|
|
Mgr. Lukáš Kohout, advokát |
1 |
2 050 950 Kč |
|
|
Rigsters Aps |
1 |
2 005 575 Kč |
|
|
Milan Škoda |
1 |
1 950 665 Kč |
|
|
IMA PRODUCTION s.r.o. |
1 |
1 911 800 Kč |
|
|
Ethiopian airlines Group |
1 |
1 807 426 Kč |
|
|
AVT Group a.s. |
1 |
1 693 693 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
2 |
1 688 503 Kč |
|
|
Fox Hunter s.r.o. |
1 |
1 536 700 Kč |
|
|
STIS stavební a inženýrská společnost, s.r.o. |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
CompuNet s.r.o. |
2 |
1 245 526 Kč |
|
|
CzechTop100 Group, a.s. |
1 |
1 155 550 Kč |
|
|
Af Office, s.r.o. |
3 |
873 082 Kč |
|
|
NATOČTO s.r.o. |
1 |
866 360 Kč |
|
|
Vladimír Čech |
2 |
760 108 Kč |
|
|
Bernard Quaritsch Ltd |
2 |
612 232 Kč |
|
|
LIVINGSTONE s.r.o. |
1 |
609 840 Kč |
|
|
NS Legal advokátní kancelář, s.r.o. |
1 |
580 800 Kč |
|
|
Eduard Kobylka |
1 |
580 800 Kč |
|
|
Hahn a syn s.r.o. |
1 |
573 709 Kč |
|
|
Česká kardiologická společnost, z.s. |
1 |
550 550 Kč |
|
|
IRF Secretatriat |
1 |
496 100 Kč |
|
|
Mgr. Bc. Hana Charvátová, daňový poradce |
1 |
484 000 Kč |
|
|
ORTOPEDICKÉ CENTRUM s.r.o. |
1 |
441 650 Kč |
|
|
GALÉN - SYMPOSION s.r.o. |
2 |
329 120 Kč |
|
|
S9 COMPANY s.r.o. |
1 |
297 660 Kč |
|
|
Nikl Petr |
1 |
242 000 Kč |
|
|
3870397 |
1 |
239 425 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
233 893 Kč |
|
|
NCNM s.r.o. |
1 |
201 378 Kč |
|
|
MAFRA, a.s. |
1 |
191 785 Kč |
|
|
info.com s.r.o. |
1 |
183 920 Kč |
|
|
Pražské Benátky s.r.o. |
1 |
166 980 Kč |
|
|
Sotol s.r.o. |
1 |
163 229 Kč |
|
|
FR09878258854 |
1 |
144 232 Kč |
|
|
BBA GROUP s.r.o. |
1 |
137 940 Kč |
|
|
JVS Trade Group s.r.o. |
1 |
135 520 Kč |
|
|
ŠUMAVSKÝ PRAMEN a.s. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Společnost Věnceslava Metelky z. s. |
1 |
67 525 Kč |
|
|
Nadační fond Vita et futura |
1 |
30 250 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní muzeum v 2025 ve výši 1 520 406 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ZENOVA services s.r.o. |
3 |
4 561 217 Kč |
|
|
Deratizace Růžička s.r.o. |
1 |
2 102 750 Kč |
|
|
FCC Česká republika, s.r.o. |
1 |
443 115 Kč |
|
|
Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. |
1 |
405 108 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní muzeum v 2025 ve výši 1 520 406 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 28,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ADJUST ART, spol. s r.o. |
2 |
4 477 000 Kč |
|
|
Cognito.CZ, s.r.o. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
Royal Catering s.r.o. |
2 |
1 615 089 Kč |
|
|
Paleontologický ústav |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
FILMFEST, s.r.o. |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
Kmošek & Kmošek s.r.o. |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
Nadační fond Soni Červené |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
Capacity Expo s.r.o. |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
CZECH PHOTO o.p.s. |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
BlueGhost.cz, s.r.o. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
George Pinkava |
1 |
847 000 Kč |
|
|
Mgr. Pavel Ševčík |
1 |
568 700 Kč |
|
|
Kores Europe s.r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
Trade FIDES, a.s. |
1 |
371 516 Kč |
|
|
3dsense s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
EPOS spol. s r.o. |
1 |
348 480 Kč |
|
|
More.is.More s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
8305311762 |
1 |
157 300 Kč |
|
|
Katarina Kratochvílová |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Pavel DAUTOVSKÝ |
1 |
102 850 Kč |
|
|
Paul Tuttas |
1 |
66 550 Kč |
|
|
QUIX EVENT, s.r.o. |
1 |
65 074 Kč |
|
|
Štěpán Adámek |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní muzeum v 2025 ve výši 1 520 406 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 1,61 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Loom on the Moon s.r.o. |
1 |
13 280 960 Kč |
|
|
AVT Group a.s. |
1 |
12 095 475 Kč |
|
|
Trade FIDES, a.s. |
2 |
5 432 607 Kč |
|
|
ARYKA IN-WEST a.s. |
5 |
5 421 588 Kč |
|
|
INSTALACE Praha, spol. s r.o. |
1 |
4 832 676 Kč |
|
|
Filmové laboratoře Zlín, a.s. |
2 |
4 739 268 Kč |
|
|
Pavel Škubník |
1 |
3 509 000 Kč |
|
|
akad.arch. Daniel Dvořák |
1 |
2 299 000 Kč |
|
|
CULTURALGLASS s.r.o. |
2 |
1 988 030 Kč |
|
|
FASS, s.r.o. |
3 |
1 584 774 Kč |
|
|
KYOCERA Document Solutions Czech, s.r.o. |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
Studio Marvil, s.r.o. |
1 |
1 452 000 Kč |
|
|
Jiří Vyhnal |
1 |
1 452 000 Kč |
|
|
PRACOM s.r.o. |
3 |
1 179 750 Kč |
|
|
Nüssli (CZ) spol. s r.o. |
1 |
1 130 325 Kč |
|
|
Jiří Maroušek |
1 |
951 350 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
1 |
720 646 Kč |
|
|
CAMINO 88 spol. s r.o. |
1 |
568 730 Kč |
|
|
Grafpro, s.r.o. |
1 |
505 538 Kč |
|
|
Geoffrey Tyson |
1 |
484 000 Kč |
|
|
Marian Schüller |
1 |
484 000 Kč |
|
|
Royal Catering s.r.o. |
3 |
470 876 Kč |
|
|
Jan Miko |
1 |
380 072 Kč |
|
|
ABALON s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
K & M Export Import, spol. s r.o. |
1 |
357 616 Kč |
|
|
archlife s.r.o. |
1 |
338 800 Kč |
|
|
Roman Farkaš |
1 |
288 759 Kč |
|
|
Global Klima Servis s.r.o. |
1 |
279 868 Kč |
|
|
POMPEI Design s.r.o. |
1 |
278 300 Kč |
|
|
EXPRESS ELEVATORS s.r.o. |
1 |
273 550 Kč |
|
|
VÝTAHY Čelákovice s.r.o. |
3 |
266 817 Kč |
|
|
MILOŠ MALUCHA |
1 |
266 200 Kč |
|
|
Alsig, spol. s r.o. |
1 |
222 640 Kč |
|
|
DANTIK, s.r.o. |
1 |
217 035 Kč |
|
|
SCHEL s.r.o. |
1 |
205 485 Kč |
|
|
Jaroslav Fišer - "KLIMAMONT" |
1 |
198 727 Kč |
|
|
Moravia protect s.r.o. |
1 |
193 600 Kč |
|
|
Šísl s.r.o. |
1 |
184 372 Kč |
|
|
Kateřina Figarová |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Veronika Kapišovská |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Martin Musílek |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Jan Dvořák |
1 |
120 698 Kč |
|
|
SKS s.r.o. |
1 |
112 332 Kč |
|
|
Mark Andrew Newkirk |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Asociace pro mládež, vědu a techniku AMAVET, z. s. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
Vladimír Janoušek |
1 |
81 811 Kč |
|
|
Jiřina Dlouhá |
1 |
78 650 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní muzeum v 2025 ve výši 1 520 406 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 28,57 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Nadace Karel Komárek Family Foundation |
1 |
21 780 000 Kč |
|
|
Philip Morris ČR a.s. |
2 |
13 620 406 Kč |
|
|
Nadace UDI Group |
1 |
1 520 406 Kč |
|
|
OMNIPOL Defence a.s. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Ochranná asociace zvukařů - autorů, z.s. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
CEC Group, s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní muzeum v 2025 ve výši 1 520 406 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,81
|
|
Počet bodů 4,81 znamená pro Národní muzeum celkově
565. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0523 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1427 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0086 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0244 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0319 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0012 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1116 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1080 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,481
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,81
|
|
Výsledný K-Index
|
4,807 |
|