Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 16 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0506 odpovídá 5,06 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0032 odpovídá 0,32 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 31 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0981 odpovídá 9,81 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0127 odpovídá 1,27 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 1 smlouvu s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0032 odpovídá 0,32 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 2 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0063 odpovídá 0,63 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
RYTA s.r.o. |
1 |
43 540 329 Kč |
|
|
Zuzana Heroldová |
1 |
34 000 000 Kč |
|
|
EDN s.r.o. |
7 |
8 108 972 Kč |
|
|
TRAK Rail, s.r.o. |
2 |
7 313 189 Kč |
|
|
FR-330255415 |
2 |
7 308 404 Kč |
|
|
SEA Kolín s.r.o. |
1 |
4 658 984 Kč |
|
|
PRAGOTRADE spol. s r.o. |
2 |
3 603 629 Kč |
|
|
INDUS PRAHA, spol. s r.o. |
6 |
3 252 867 Kč |
|
|
N+N - Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, s.r.o. |
1 |
3 179 880 Kč |
|
|
Tomáš Chrobok |
2 |
2 786 260 Kč |
|
|
PEDAM servis s.r.o. |
1 |
2 521 103 Kč |
|
|
1. Kolínská lokomotivní s.r.o. |
3 |
2 488 535 Kč |
|
|
Filmové laboratoře Zlín, a.s. |
3 |
2 444 200 Kč |
|
|
Muzea Servis, spol. s r.o. |
2 |
2 394 283 Kč |
|
|
COMPUTER HELP, spol. s r.o. |
5 |
1 867 931 Kč |
|
|
HPH models, s.r.o. |
1 |
1 720 620 Kč |
|
|
Martin Holota |
1 |
1 554 850 Kč |
|
|
Sadovnický a zahradnický servis s.r.o. |
1 |
1 482 056 Kč |
|
|
Martin Řondík |
4 |
1 311 328 Kč |
|
|
Quantcom, a.s. |
4 |
1 046 729 Kč |
|
|
Mgr. Jakub Chaloupka |
1 |
1 016 400 Kč |
|
|
Knížecí pivovar Plasy s.r.o. |
1 |
1 002 316 Kč |
|
|
Martin Skala |
1 |
906 290 Kč |
|
|
Steam Story Agency s.r.o. |
2 |
905 467 Kč |
|
|
Vysoké komíny s.r.o. |
1 |
899 547 Kč |
|
|
Ing.arch. Žilka Zdeněk |
1 |
845 790 Kč |
|
|
GOLDCARD, spol. s r. o. |
2 |
830 024 Kč |
|
|
Alsig, spol. s r.o. |
1 |
816 078 Kč |
|
|
Technické zabezpečení objektu s.r.o. |
4 |
782 587 Kč |
|
|
NENADAL s.r.o. |
2 |
758 065 Kč |
|
|
Vavruška Jiří, DiS. |
1 |
711 867 Kč |
|
|
Quatro print, a.s. |
1 |
711 867 Kč |
|
|
jez koncept s.r.o. |
1 |
711 867 Kč |
|
|
Microsoft Ireland Operations Limited |
1 |
711 867 Kč |
|
|
INOVATIKA s.r.o. |
1 |
614 196 Kč |
|
|
GARRNER Systems s.r.o. |
1 |
585 461 Kč |
|
|
U N I P R E S S spol. s r.o. |
2 |
584 580 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
1 |
580 800 Kč |
|
|
Comfort Klima s.r.o. |
3 |
573 575 Kč |
|
|
Prukl Zbyněk, Ing. |
1 |
560 230 Kč |
|
|
Ing. Karel Zeithammer, CSc. |
2 |
560 000 Kč |
|
|
ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. |
2 |
556 987 Kč |
|
|
RUTR, spol. s r.o. |
4 |
554 230 Kč |
|
|
MgA. Jáchym Šerých |
3 |
492 228 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
3 |
472 123 Kč |
|
|
Jan ŠIKL |
2 |
457 284 Kč |
|
|
Restaurace ZA OPONOU s.r.o. |
1 |
450 000 Kč |
|
|
Roman Novák |
2 |
442 417 Kč |
|
|
Vladimír Bednář |
1 |
441 000 Kč |
|
|
DYTEC, s.r.o. |
3 |
439 078 Kč |
|
|
Ceiba, s.r.o. |
1 |
426 467 Kč |
|
|
Jaroslav Janeček |
1 |
425 000 Kč |
|
|
DOZORY-VILD s.r.o. |
1 |
399 300 Kč |
|
|
AKUMULÁTORY - Táborský s.r.o. |
1 |
397 485 Kč |
|
|
Škoda Auto a.s. |
1 |
393 952 Kč |
|
|
Siemens, s.r.o. |
1 |
386 672 Kč |
|
|
PREMIUM Plzeň s.r.o. |
2 |
384 707 Kč |
|
|
František Sokolík, Dis. |
1 |
382 590 Kč |
|
|
Bc. Pavel Jaloševský |
5 |
373 350 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
2 |
372 051 Kč |
|
|
Marko PRANIČ |
2 |
365 957 Kč |
|
|
Muzeum starých strojů a technologií, z.s. |
2 |
350 900 Kč |
|
|
Data Protection Delivery Center, s.r.o. |
1 |
348 635 Kč |
|
|
Miroslav Kučera |
2 |
338 115 Kč |
|
|
PaLe-pharm s.r.o. |
2 |
336 460 Kč |
|
|
Ing. Michaela Kerberová |
1 |
324 000 Kč |
|
|
Annex NET, s.r.o. |
3 |
321 345 Kč |
|
|
Former, spol. s r.o. |
1 |
268 930 Kč |
|
|
Lubomír Bíško |
2 |
253 495 Kč |
|
|
Nela Redek |
1 |
244 800 Kč |
|
|
Ing. arch. Tomáš BÍLEK |
1 |
242 000 Kč |
|
|
ASPR pool s.r.o. |
1 |
241 613 Kč |
|
|
JaP - Jacina, s.r.o. |
1 |
241 250 Kč |
|
|
Altitudo s.r.o. |
1 |
241 221 Kč |
|
|
Netfox s.r.o. |
1 |
240 504 Kč |
|
|
ViaGaudium s.r.o. |
1 |
237 247 Kč |
|
|
studio reaktor s.r.o. |
1 |
235 950 Kč |
|
|
FAPAL s.r.o. |
1 |
229 900 Kč |
|
|
Terinvest, spol. s r. o. |
1 |
228 690 Kč |
|
|
NETservis s.r.o. |
1 |
222 096 Kč |
|
|
REVYKO spol s r.o. |
1 |
220 084 Kč |
|
|
EMBA, spol. s r. o. |
2 |
218 874 Kč |
|
|
Jiří Kuzník |
2 |
216 784 Kč |
|
|
AŽD Praha s.r.o. |
1 |
215 000 Kč |
|
|
Mowshe s.r.o. |
1 |
210 722 Kč |
|
|
TIP - TOP Group s.r.o. |
1 |
209 814 Kč |
|
|
TELES s.r.o. |
1 |
205 927 Kč |
|
|
IBland s.r.o. |
1 |
202 070 Kč |
|
|
Ing. arch. Miroslav Kukrál |
1 |
200 000 Kč |
|
|
JVS Trade Group s.r.o. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
AC EURO a.s. |
2 |
198 231 Kč |
|
|
Pavel Švestka, s.r.o. |
1 |
195 294 Kč |
|
|
Kuběnský spol. s r.o. |
1 |
195 025 Kč |
|
|
MgA. Magdalena Košárková |
1 |
193 600 Kč |
|
|
Jakub Kočí |
1 |
193 600 Kč |
|
|
ASTRON print, s.r.o. |
1 |
190 792 Kč |
|
|
Viva Design, s.r.o. |
1 |
188 155 Kč |
|
|
BIMtwin s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Krutart s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Barbora Klapalová |
1 |
180 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní technické muzeum v 2025 ve výši 711 867 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
1. Kolínská lokomotivní s.r.o. |
2 |
|
|
Vavruška Jiří, DiS. |
1 |
|
|
GOLDCARD, spol. s r. o. |
1 |
|
|
INDUS PRAHA, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Quantcom, a.s. |
1 |
|
|
Quatro print, a.s. |
1 |
|
|
jez koncept s.r.o. |
1 |
|
|
Martin Řondík |
1 |
|
|
Microsoft Ireland Operations Limited |
1 |
|
|
Steam Story Agency s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní technické muzeum v 2025 ve výši 711 867 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 5 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,19.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 2,78 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
EDN s.r.o. |
7 |
8 108 972 Kč |
|
|
FR-330255415 |
2 |
7 308 404 Kč |
|
|
COMPUTER HELP, spol. s r.o. |
4 |
1 626 750 Kč |
|
|
Microsoft Ireland Operations Limited |
1 |
711 867 Kč |
|
|
INOVATIKA s.r.o. |
1 |
614 196 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
372 443 Kč |
|
|
Data Protection Delivery Center, s.r.o. |
1 |
348 635 Kč |
|
|
ViaGaudium s.r.o. |
1 |
237 247 Kč |
|
|
NETservis s.r.o. |
1 |
222 096 Kč |
|
|
Annex NET, s.r.o. |
2 |
209 339 Kč |
|
|
TELES s.r.o. |
1 |
205 927 Kč |
|
|
Ing. arch. Miroslav Kukrál |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Kuběnský spol. s r.o. |
1 |
195 025 Kč |
|
|
ASTRON print, s.r.o. |
1 |
190 792 Kč |
|
|
MgA. Jáchym Šerých |
1 |
178 838 Kč |
|
|
QUENTIN, spol. s r.o. |
2 |
162 960 Kč |
|
|
Spyron Design s.r.o. |
1 |
150 621 Kč |
|
|
GOLDCARD, spol. s r. o. |
1 |
118 157 Kč |
|
|
Jiří Kuzník |
1 |
115 192 Kč |
|
|
Axians Czech Republic s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Michal Redek |
1 |
71 027 Kč |
|
|
Tritius Solutions a.s. |
1 |
70 582 Kč |
|
|
SPYRON s.r.o. |
1 |
65 722 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní technické muzeum v 2025 ve výši 711 867 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Zuzana Heroldová |
1 |
34 000 000 Kč |
|
|
Škoda Auto a.s. |
1 |
393 952 Kč |
|
|
DUDA SVD a.s. |
1 |
161 172 Kč |
|
|
RUTR, spol. s r.o. |
1 |
76 714 Kč |
|
|
Muzeum starých strojů a technologií, z.s. |
1 |
54 450 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní technické muzeum v 2025 ve výši 711 867 Kč
|
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
RYTA s.r.o. |
1 |
43 540 329 Kč |
|
|
PRAGOTRADE spol. s r.o. |
2 |
3 603 629 Kč |
|
|
N+N - Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, s.r.o. |
1 |
3 179 880 Kč |
|
|
Vysoké komíny s.r.o. |
1 |
899 547 Kč |
|
|
Ing.arch. Žilka Zdeněk |
1 |
845 790 Kč |
|
|
Prukl Zbyněk, Ing. |
1 |
560 230 Kč |
|
|
Roman Novák |
2 |
442 417 Kč |
|
|
Vladimír Bednář |
1 |
441 000 Kč |
|
|
DOZORY-VILD s.r.o. |
1 |
399 300 Kč |
|
|
PREMIUM Plzeň s.r.o. |
2 |
384 707 Kč |
|
|
Ing. arch. Tomáš BÍLEK |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Altitudo s.r.o. |
1 |
241 221 Kč |
|
|
studio reaktor s.r.o. |
1 |
235 950 Kč |
|
|
FAPAL s.r.o. |
1 |
229 900 Kč |
|
|
Terinvest, spol. s r. o. |
1 |
228 690 Kč |
|
|
RUTR, spol. s r.o. |
1 |
227 530 Kč |
|
|
IBland s.r.o. |
1 |
202 070 Kč |
|
|
BIMtwin s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Barbora Klapalová |
1 |
180 000 Kč |
|
|
Marko PRANIČ |
1 |
166 157 Kč |
|
|
OCHRANA - DŘEVA s.r.o. |
1 |
160 684 Kč |
|
|
STIS stavební a inženýrská společnost, s.r.o. |
1 |
150 524 Kč |
|
|
STAV.SM s.r.o. |
1 |
127 480 Kč |
|
|
Požární uzávěry Praha s.r.o. |
1 |
101 035 Kč |
|
|
Václav Vizingr |
1 |
84 082 Kč |
|
|
ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. |
1 |
77 706 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní technické muzeum v 2025 ve výši 711 867 Kč
|
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Quantcom, a.s. |
2 |
857 067 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní technické muzeum v 2025 ve výši 711 867 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 16,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
INDUS PRAHA, spol. s r.o. |
6 |
3 252 867 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní technické muzeum v 2025 ve výši 711 867 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 5,06 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TRAK Rail, s.r.o. |
2 |
7 313 189 Kč |
|
|
SEA Kolín s.r.o. |
1 |
4 658 984 Kč |
|
|
Filmové laboratoře Zlín, a.s. |
3 |
2 444 200 Kč |
|
|
Muzea Servis, spol. s r.o. |
2 |
2 394 283 Kč |
|
|
HPH models, s.r.o. |
1 |
1 720 620 Kč |
|
|
Sadovnický a zahradnický servis s.r.o. |
1 |
1 482 056 Kč |
|
|
Martin Řondík |
2 |
938 054 Kč |
|
|
Steam Story Agency s.r.o. |
2 |
905 467 Kč |
|
|
Alsig, spol. s r.o. |
1 |
816 078 Kč |
|
|
NENADAL s.r.o. |
2 |
758 065 Kč |
|
|
Vavruška Jiří, DiS. |
1 |
711 867 Kč |
|
|
GOLDCARD, spol. s r. o. |
1 |
711 867 Kč |
|
|
Ing. Karel Zeithammer, CSc. |
2 |
560 000 Kč |
|
|
Jan ŠIKL |
2 |
457 284 Kč |
|
|
DYTEC, s.r.o. |
3 |
439 078 Kč |
|
|
Ceiba, s.r.o. |
1 |
426 467 Kč |
|
|
Technické zabezpečení objektu s.r.o. |
2 |
400 578 Kč |
|
|
AKUMULÁTORY - Táborský s.r.o. |
1 |
397 485 Kč |
|
|
Miroslav Kučera |
2 |
338 115 Kč |
|
|
Muzeum starých strojů a technologií, z.s. |
1 |
296 450 Kč |
|
|
Former, spol. s r.o. |
1 |
268 930 Kč |
|
|
Lubomír Bíško |
2 |
253 495 Kč |
|
|
RUTR, spol. s r.o. |
2 |
249 986 Kč |
|
|
ASPR pool s.r.o. |
1 |
241 613 Kč |
|
|
Netfox s.r.o. |
1 |
240 504 Kč |
|
|
PaLe-pharm s.r.o. |
1 |
238 147 Kč |
|
|
EMBA, spol. s r. o. |
2 |
218 874 Kč |
|
|
AŽD Praha s.r.o. |
1 |
215 000 Kč |
|
|
Pavel Švestka, s.r.o. |
1 |
195 294 Kč |
|
|
Quantcom, a.s. |
2 |
189 661 Kč |
|
|
H&Hotels s.r.o. |
1 |
174 240 Kč |
|
|
Kmošek & Kmošek s.r.o. |
1 |
173 950 Kč |
|
|
STRIX Chomutov, a.s. |
1 |
169 981 Kč |
|
|
UNIPRESS spol. s r.o., David Svoboda |
1 |
169 400 Kč |
|
|
Alois LEPKA |
1 |
166 980 Kč |
|
|
M.A. Martin PÉČ |
1 |
134 310 Kč |
|
|
Railway Capital a.s. |
1 |
131 890 Kč |
|
|
Interfer s.r.o. |
1 |
126 882 Kč |
|
|
Český svaz ochránců památek z.s. - I. základní organizace Iron monument club v Plzni |
1 |
120 374 Kč |
|
|
Perfect System, s.r.o. |
1 |
117 099 Kč |
|
|
Pečinka Jiří, MgA. |
1 |
114 345 Kč |
|
|
Annex NET, s.r.o. |
1 |
112 006 Kč |
|
|
Stěhování Podrazil s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
JCDecaux, Městský mobiliář, spol. s r.o. |
1 |
104 827 Kč |
|
|
Studio Art Print, s.r.o. |
1 |
104 154 Kč |
|
|
Jan Votava |
1 |
102 850 Kč |
|
|
Jiří Kuzník |
1 |
101 592 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
99 681 Kč |
|
|
Alžběta Petrušková |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Secutech CZ s.r.o. |
1 |
86 513 Kč |
|
|
Stahl- stěhovací služba, spol. s r.o. |
1 |
83 974 Kč |
|
|
AZ Pyro s.r.o. |
1 |
81 070 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
1 |
79 981 Kč |
|
|
EALLIN TV s.r.o. |
1 |
75 020 Kč |
|
|
Mgr. Jakub Chaloupka |
1 |
70 000 Kč |
|
|
SVÚOM s.r.o. |
1 |
66 550 Kč |
|
|
INDESS, s.r.o. |
1 |
66 550 Kč |
|
|
Piranha Communication s.r.o. |
1 |
65 010 Kč |
|
|
PC HELP, a.s. |
1 |
62 436 Kč |
|
|
Spolek přátel 1000 mil československých, pobočný spolek VCC Praha |
1 |
60 000 Kč |
|
|
PETROF, spol. s r.o. |
1 |
55 509 Kč |
|
|
Bc. Pavel Jaloševský |
1 |
37 700 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní technické muzeum v 2025 ve výši 711 867 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 8,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Mgr. Jakub Chaloupka |
1 |
1 016 400 Kč |
|
|
Knížecí pivovar Plasy s.r.o. |
1 |
1 002 316 Kč |
|
|
Martin Skala |
1 |
906 290 Kč |
|
|
jez koncept s.r.o. |
1 |
711 867 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
1 |
580 800 Kč |
|
|
Restaurace ZA OPONOU s.r.o. |
1 |
450 000 Kč |
|
|
Jaroslav Janeček |
1 |
425 000 Kč |
|
|
JVS Trade Group s.r.o. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Marko PRANIČ |
1 |
199 800 Kč |
|
|
SK-44529341 |
1 |
91 186 Kč |
|
|
Eventiq, s.r.o. |
1 |
61 226 Kč |
|
|
Ing. Stanislav Krámský |
1 |
36 300 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní technické muzeum v 2025 ve výši 711 867 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Bc. Pavel Jaloševský |
4 |
335 650 Kč |
|
|
MgA. Jáchym Šerých |
2 |
313 390 Kč |
|
|
Mowshe s.r.o. |
1 |
210 722 Kč |
|
|
Viva Design, s.r.o. |
1 |
188 155 Kč |
|
|
Krutart s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Jan Rousek |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Komunitní centrum Motýlek, z.ú. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
KONSTRUKCE Media, s. r. o. |
1 |
108 000 Kč |
|
|
Metrostav a.s. |
1 |
104 816 Kč |
|
|
Mgr. Tomáš Klička |
1 |
96 000 Kč |
|
|
POMPEI s.r.o. |
1 |
95 517 Kč |
|
|
Jindřich Hoch |
1 |
86 800 Kč |
|
|
Mgr. Pavel Scheufler |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Pražská teplárenská a.s. |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní technické muzeum v 2025 ve výši 711 867 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 4,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Quatro print, a.s. |
1 |
711 867 Kč |
|
|
Technické zabezpečení objektu s.r.o. |
2 |
382 009 Kč |
|
|
Comfort Klima s.r.o. |
2 |
379 055 Kč |
|
|
Martin Řondík |
2 |
373 274 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
2 |
372 051 Kč |
|
|
JaP - Jacina, s.r.o. |
1 |
241 250 Kč |
|
|
REVYKO spol s r.o. |
1 |
220 084 Kč |
|
|
KOMTERM services, s.r.o. |
1 |
167 487 Kč |
|
|
TRASER CZ s.r.o. |
1 |
134 988 Kč |
|
|
UNIPRESS, s.s r.o. |
1 |
125 840 Kč |
|
|
UPS Servis spol. s r.o. |
1 |
105 391 Kč |
|
|
Energo Průmyslové Stavby s.r.o. |
1 |
100 618 Kč |
|
|
PaLe-pharm s.r.o. |
1 |
98 313 Kč |
|
|
Jaromír Švejdík |
1 |
96 800 Kč |
|
|
The best coffee Infinity s.r.o. |
1 |
85 886 Kč |
|
|
JLV, a.s. |
1 |
85 132 Kč |
|
|
UPS Technology a.s. |
1 |
82 764 Kč |
|
|
OFFICE-CENTRUM s.r.o. |
3 |
58 080 Kč |
|
|
Mgr. Jan Němec |
1 |
20 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní technické muzeum v 2025 ve výši 711 867 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,82
|
|
Počet bodů 4,82 znamená pro Národní technické muzeum celkově
567. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0506 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0032 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1008 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0165 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0127 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0032 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0063 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0981 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1902 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,482
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,82
|
|
Výsledný K-Index
|
4,815 |
|