Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0296 odpovídá 2,96 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 2 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0049 odpovídá 0,49 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 86 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,21.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,2123 odpovídá 21,23 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
23 smluv má hodnotu blízkou limitům veřejných zakázek, což může naznačovat snahu se vyhnout řádné veřejné soutěži.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0568 odpovídá 5,68 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ALEF NULA,a.s. |
1 |
1 113 918 836 Kč |
|
|
1993 |
30 |
897 661 399 Kč |
|
|
A.P.N. PROMISE S.A. |
2 |
535 849 884 Kč |
|
|
117419 |
6 |
161 305 100 Kč |
|
|
S.ICZ a.s. |
4 |
159 126 241 Kč |
|
|
1985 |
12 |
127 363 780 Kč |
|
|
Asseco Central Europe, a.s. |
17 |
116 023 577 Kč |
|
|
AV MEDIA SYSTEMS, a.s. |
8 |
102 183 193 Kč |
|
|
BCV solutions s. r. o. |
9 |
77 740 085 Kč |
|
|
CCA Group a.s. |
9 |
51 861 354 Kč |
|
|
Conceptica s.r.o. |
21 |
41 708 312 Kč |
|
|
VW WACHAL a.s. |
2 |
36 170 585 Kč |
|
|
Gardenline s.r.o. |
2 |
36 170 585 Kč |
|
|
YUCON CZ, s.r.o. |
2 |
36 170 585 Kč |
|
|
AKCENT PRAHA GROUP a.s. |
3 |
35 840 200 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
5 |
29 351 611 Kč |
|
|
Auböck s.r.o. |
6 |
26 684 298 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
6 |
26 684 298 Kč |
|
|
CompuNet s.r.o. |
3 |
23 192 092 Kč |
|
|
PRONIX s.r.o. |
1 |
23 111 095 Kč |
|
|
AddSign s.r.o. |
4 |
22 589 762 Kč |
|
|
ICZ.INFRA a.s. |
3 |
22 055 795 Kč |
|
|
BDO Consulting s.r.o. |
3 |
21 891 410 Kč |
|
|
HONALSTAV s.r.o. |
4 |
17 221 476 Kč |
|
|
TECHNISERV, spol. s r.o. |
8 |
14 647 310 Kč |
|
|
Ing. Luboš Moravec |
3 |
14 525 705 Kč |
|
|
Ideal IT Solutions s.r.o. |
2 |
14 525 705 Kč |
|
|
Škoda Auto a.s. |
4 |
13 832 811 Kč |
|
|
BILLIGENCE PTY LTD, organizační složka ČR |
2 |
13 301 013 Kč |
|
|
REIMONT - ELEKTRO s.r.o. |
2 |
11 962 838 Kč |
|
|
Nadační fond Petra Koukala |
2 |
11 561 382 Kč |
|
|
Krutina Miroslav, Mgr., advokát |
2 |
11 495 705 Kč |
|
|
DATACENTRUM systems & consulting, a.s. |
4 |
11 381 752 Kč |
|
|
NTT Czech Republic s.r.o. |
1 |
11 200 597 Kč |
|
|
Ing. Matyáš Baloun |
2 |
11 040 905 Kč |
|
|
Workpress Aviation s.r.o. |
1 |
10 895 705 Kč |
|
|
UNIVERSE I spol. s r.o. |
1 |
10 895 705 Kč |
|
|
STASAPO s.r.o. |
1 |
10 895 705 Kč |
|
|
RNDr. Zuzana Špendel, Ph.D. |
1 |
10 895 705 Kč |
|
|
POWER EXCHANGE CENTRAL EUROPE, a.s. |
1 |
10 895 705 Kč |
|
|
Jitka Valián Rausová |
1 |
10 895 705 Kč |
|
|
DATASYS s.r.o. |
1 |
10 514 900 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
5 |
8 161 208 Kč |
|
|
TZB Kladno s.r.o. |
1 |
7 595 632 Kč |
|
|
Collapo s.r.o. |
3 |
7 082 495 Kč |
|
|
Corpus Solutions a.s. |
4 |
5 392 767 Kč |
|
|
PHYSTER TECHNOLOGY, a.s. |
3 |
4 415 290 Kč |
|
|
DESIGN 4 - projekty staveb, s.r.o. |
1 |
3 980 900 Kč |
|
|
ITS akciová společnost |
1 |
3 911 222 Kč |
|
|
Zdeněk Lokaj |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Software602 a.s. |
2 |
3 499 320 Kč |
|
|
KSP Computer & Services, s.r.o. |
1 |
3 481 356 Kč |
|
|
GRADUAL SYSTEMS, s.r.o. |
7 |
3 410 990 Kč |
|
|
FLAGRO a.s. |
1 |
3 361 380 Kč |
|
|
STORAGE ONE, a.s. |
1 |
3 147 936 Kč |
|
|
Mgr. Roman Krpeš |
1 |
2 904 000 Kč |
|
|
Tekies s.r.o. |
1 |
2 904 000 Kč |
|
|
Deepview s.r.o. |
2 |
2 420 000 Kč |
|
|
Přerost a Švorc - auto, s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Karel HÁJEK |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Jan Nový |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Chrenek, Toman, Kotrba advokátní kancelář spol. s r. o. |
4 |
2 408 950 Kč |
|
|
Servodata a.s. |
3 |
2 284 093 Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
2 |
2 247 467 Kč |
|
|
IBM Česká republika, spol. s r.o. |
1 |
2 238 561 Kč |
|
|
3S.cz, s.r.o. |
1 |
2 174 544 Kč |
|
|
FLY UNITED s.r.o. |
1 |
1 850 000 Kč |
|
|
Grant Thornton Czech Republic s.r.o. |
1 |
1 784 750 Kč |
|
|
Grant Thornton Audit s.r.o. |
1 |
1 784 750 Kč |
|
|
Abacus Electric, s.r.o. |
1 |
1 621 693 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
1 621 400 Kč |
|
|
ERGOlighting, spol. s r.o. |
5 |
1 587 108 Kč |
|
|
Thein Systems a.s. |
1 |
1 494 920 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
1 |
1 477 496 Kč |
|
|
KARIREAL a.s. |
1 |
1 337 050 Kč |
|
|
eIdentity a.s. |
1 |
1 317 678 Kč |
|
|
Flux, spol. s r.o. |
1 |
1 226 940 Kč |
|
|
VUMS LEGEND, spol. s r.o. |
2 |
1 211 210 Kč |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
Team ENERGO group a.s. |
1 |
1 133 891 Kč |
|
|
Be a Future s.r.o. |
1 |
907 258 Kč |
|
|
GLOSSA, s.r.o. |
1 |
847 000 Kč |
|
|
M Computers s.r.o. |
3 |
846 432 Kč |
|
|
Andrle architekti s.r.o. |
2 |
769 282 Kč |
|
|
Piart Lab s.r.o. |
4 |
753 225 Kč |
|
|
EKOTERM - SERVIS s.r.o. |
4 |
724 669 Kč |
|
|
Nextis Services s.r.o. |
1 |
724 185 Kč |
|
|
OVISION CZ a.s. |
3 |
709 826 Kč |
|
|
INESAN, s.r.o. |
1 |
621 940 Kč |
|
|
Továrna na dokonalé programy, s.r.o. |
1 |
600 372 Kč |
|
|
Hartmann Jelínek Malý Moreno a partneři s.r.o., advokátní kancelář |
2 |
580 800 Kč |
|
|
Clifford Chance Prague Association s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
460 768 Kč |
|
|
Nakladatelství C. H. Beck, s. r. o. |
1 |
437 920 Kč |
|
|
ASIANA, spol. s r.o. |
1 |
410 000 Kč |
|
|
Sophia Solutions, s.r.o. |
1 |
388 801 Kč |
|
|
značkárna s.r.o. |
1 |
377 520 Kč |
|
|
MgA. Petra Kalousková |
1 |
363 000 Kč |
|
|
CzechMath, a.s. |
1 |
314 600 Kč |
|
|
ha-vel internet s.r.o. |
3 |
309 518 Kč |
|
|
VLADIMÍR SMEJKAL |
1 |
302 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ministerstvo spravedlnosti v 2025 ve výši 10 895 705 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Asseco Central Europe, a.s. |
7 |
|
|
BCV solutions s. r. o. |
7 |
|
|
CCA Group a.s. |
4 |
|
|
Seyfor, a. s. |
2 |
|
|
ICZ.INFRA a.s. |
2 |
|
|
Conceptica s.r.o. |
2 |
|
|
BDO Consulting s.r.o. |
2 |
|
|
Workpress Aviation s.r.o. |
1 |
|
|
UNIVERSE I spol. s r.o. |
1 |
|
|
STASAPO s.r.o. |
1 |
|
|
Ideal IT Solutions s.r.o. |
1 |
|
|
RNDr. Zuzana Špendel, Ph.D. |
1 |
|
|
POWER EXCHANGE CENTRAL EUROPE, a.s. |
1 |
|
|
BILLIGENCE PTY LTD, organizační složka ČR |
1 |
|
|
Ing. Matyáš Baloun |
1 |
|
|
Krutina Miroslav, Mgr., advokát |
1 |
|
|
HONALSTAV s.r.o. |
1 |
|
|
Jitka Valián Rausová |
1 |
|
|
Nadační fond Petra Koukala |
1 |
|
|
DATACENTRUM systems & consulting, a.s. |
1 |
|
|
TECHNISERV, spol. s r.o. |
1 |
|
|
REIMONT - ELEKTRO s.r.o. |
1 |
|
|
Škoda Auto a.s. |
1 |
|
|
Ing. Luboš Moravec |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ministerstvo spravedlnosti v 2025 ve výši 10 895 705 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se se koncentrují u malého počtu dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,2.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
S.ICZ a.s. |
2 |
152 592 241 Kč |
|
|
117419 |
1 |
11 555 500 Kč |
|
|
NTT Czech Republic s.r.o. |
1 |
11 200 597 Kč |
|
|
1985 |
1 |
10 939 610 Kč |
|
|
Collapo s.r.o. |
2 |
5 883 431 Kč |
|
|
Auböck s.r.o. |
2 |
4 241 221 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
2 |
4 241 221 Kč |
|
|
DESIGN 4 - projekty staveb, s.r.o. |
1 |
3 980 900 Kč |
|
|
FLAGRO a.s. |
1 |
3 361 380 Kč |
|
|
Přerost a Švorc - auto, s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Karel HÁJEK |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Jan Nový |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Ing. Luboš Moravec |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Conceptica s.r.o. |
1 |
2 301 904 Kč |
|
|
Software602 a.s. |
1 |
2 299 000 Kč |
|
|
IBM Česká republika, spol. s r.o. |
1 |
2 238 561 Kč |
|
|
3S.cz, s.r.o. |
1 |
2 174 544 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ministerstvo spravedlnosti v 2025 ve výši 10 895 705 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 7 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,21.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 12,50 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Škoda Auto a.s. |
4 |
13 832 811 Kč |
|
|
FLY UNITED s.r.o. |
1 |
1 850 000 Kč |
|
|
KARIREAL a.s. |
1 |
1 337 050 Kč |
|
|
ASIANA, spol. s r.o. |
1 |
410 000 Kč |
|
|
FRACTAL s.r.o. |
1 |
202 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ministerstvo spravedlnosti v 2025 ve výši 10 895 705 Kč
|
Obor Telco
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ALEF NULA,a.s. |
1 |
1 113 918 836 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
3 |
6 790 883 Kč |
|
|
Nadační fond Petra Koukala |
1 |
665 677 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
ha-vel internet s.r.o. |
1 |
91 234 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ministerstvo spravedlnosti v 2025 ve výši 10 895 705 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 9,09 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VW WACHAL a.s. |
2 |
36 170 585 Kč |
|
|
Gardenline s.r.o. |
2 |
36 170 585 Kč |
|
|
YUCON CZ, s.r.o. |
2 |
36 170 585 Kč |
|
|
Auböck s.r.o. |
6 |
26 684 298 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
6 |
26 684 298 Kč |
|
|
HONALSTAV s.r.o. |
4 |
17 221 476 Kč |
|
|
UNIVERSE I spol. s r.o. |
1 |
10 895 705 Kč |
|
|
STASAPO s.r.o. |
1 |
10 895 705 Kč |
|
|
TZB Kladno s.r.o. |
1 |
7 595 632 Kč |
|
|
DESIGN 4 - projekty staveb, s.r.o. |
1 |
3 980 900 Kč |
|
|
Team ENERGO group a.s. |
1 |
1 133 891 Kč |
|
|
REIMONT - ELEKTRO s.r.o. |
1 |
1 067 133 Kč |
|
|
Andrle architekti s.r.o. |
1 |
483 359 Kč |
|
|
JFH inženýring, s.r.o. |
1 |
215 380 Kč |
|
|
B+N Czech Republic Facility Services s.r.o. |
1 |
107 848 Kč |
|
|
VA stavební s.r.o. |
1 |
95 590 Kč |
|
|
Vladimír Kempfer |
1 |
64 300 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ministerstvo spravedlnosti v 2025 ve výši 10 895 705 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
POWER EXCHANGE CENTRAL EUROPE, a.s. |
1 |
10 895 705 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ministerstvo spravedlnosti v 2025 ve výši 10 895 705 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 25, tj. 13,04 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
1993 |
29 |
886 286 189 Kč |
|
|
A.P.N. PROMISE S.A. |
2 |
535 849 884 Kč |
|
|
1985 |
12 |
127 363 780 Kč |
|
|
AV MEDIA SYSTEMS, a.s. |
5 |
99 462 629 Kč |
|
|
Asseco Central Europe, a.s. |
11 |
91 638 641 Kč |
|
|
117419 |
5 |
71 432 350 Kč |
|
|
BCV solutions s. r. o. |
5 |
43 887 740 Kč |
|
|
CCA Group a.s. |
6 |
37 830 497 Kč |
|
|
AKCENT PRAHA GROUP a.s. |
3 |
35 840 200 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
5 |
29 351 611 Kč |
|
|
Conceptica s.r.o. |
18 |
29 190 723 Kč |
|
|
CompuNet s.r.o. |
3 |
23 192 092 Kč |
|
|
AddSign s.r.o. |
3 |
22 407 083 Kč |
|
|
Ing. Luboš Moravec |
3 |
14 525 705 Kč |
|
|
Ideal IT Solutions s.r.o. |
2 |
14 525 705 Kč |
|
|
TECHNISERV, spol. s r.o. |
7 |
14 393 210 Kč |
|
|
BILLIGENCE PTY LTD, organizační složka ČR |
2 |
13 301 013 Kč |
|
|
S.ICZ a.s. |
3 |
11 363 824 Kč |
|
|
NTT Czech Republic s.r.o. |
1 |
11 200 597 Kč |
|
|
Workpress Aviation s.r.o. |
1 |
10 895 705 Kč |
|
|
RNDr. Zuzana Špendel, Ph.D. |
1 |
10 895 705 Kč |
|
|
Jitka Valián Rausová |
1 |
10 895 705 Kč |
|
|
ICZ.INFRA a.s. |
1 |
10 895 705 Kč |
|
|
DATASYS s.r.o. |
1 |
10 514 900 Kč |
|
|
Collapo s.r.o. |
3 |
7 082 495 Kč |
|
|
Corpus Solutions a.s. |
4 |
5 392 767 Kč |
|
|
Zdeněk Lokaj |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
PHYSTER TECHNOLOGY, a.s. |
2 |
3 557 400 Kč |
|
|
Software602 a.s. |
2 |
3 499 320 Kč |
|
|
KSP Computer & Services, s.r.o. |
1 |
3 481 356 Kč |
|
|
STORAGE ONE, a.s. |
1 |
3 147 936 Kč |
|
|
Mgr. Roman Krpeš |
1 |
2 904 000 Kč |
|
|
Tekies s.r.o. |
1 |
2 904 000 Kč |
|
|
GRADUAL SYSTEMS, s.r.o. |
1 |
2 498 650 Kč |
|
|
Deepview s.r.o. |
2 |
2 420 000 Kč |
|
|
Karel HÁJEK |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Jan Nový |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Servodata a.s. |
3 |
2 284 093 Kč |
|
|
IBM Česká republika, spol. s r.o. |
1 |
2 238 561 Kč |
|
|
3S.cz, s.r.o. |
1 |
2 174 544 Kč |
|
|
Abacus Electric, s.r.o. |
1 |
1 621 693 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
1 621 400 Kč |
|
|
Thein Systems a.s. |
1 |
1 494 920 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
1 |
1 477 496 Kč |
|
|
eIdentity a.s. |
1 |
1 317 678 Kč |
|
|
Flux, spol. s r.o. |
1 |
1 226 940 Kč |
|
|
VUMS LEGEND, spol. s r.o. |
2 |
1 211 210 Kč |
|
|
Be a Future s.r.o. |
1 |
907 258 Kč |
|
|
M Computers s.r.o. |
2 |
776 869 Kč |
|
|
Nextis Services s.r.o. |
1 |
724 185 Kč |
|
|
Továrna na dokonalé programy, s.r.o. |
1 |
600 372 Kč |
|
|
Sophia Solutions, s.r.o. |
1 |
388 801 Kč |
|
|
značkárna s.r.o. |
1 |
377 520 Kč |
|
|
MgA. Petra Kalousková |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
3 |
293 710 Kč |
|
|
Com-Sys TRADE spol.s r.o. |
1 |
290 431 Kč |
|
|
GiTy, a.s. |
1 |
246 903 Kč |
|
|
AKR1 s.r.o. |
1 |
213 555 Kč |
|
|
JIMAZ prodej sw s.r.o. |
1 |
207 818 Kč |
|
|
Kancelářské stroje s.r.o. |
1 |
206 068 Kč |
|
|
exe, a.s., odštěpný závod |
1 |
170 554 Kč |
|
|
DATECO,s.r.o. |
1 |
162 382 Kč |
|
|
RYANT, s.r.o. |
1 |
105 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ministerstvo spravedlnosti v 2025 ve výši 10 895 705 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 10,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
REIMONT - ELEKTRO s.r.o. |
1 |
10 895 705 Kč |
|
|
FLAGRO a.s. |
1 |
3 361 380 Kč |
|
|
Grant Thornton Czech Republic s.r.o. |
1 |
1 784 750 Kč |
|
|
Grant Thornton Audit s.r.o. |
1 |
1 784 750 Kč |
|
|
INESAN, s.r.o. |
1 |
621 940 Kč |
|
|
DATACENTRUM systems & consulting, a.s. |
1 |
189 728 Kč |
|
|
Jurgen Van Poecke, nar. 1965 |
1 |
154 088 Kč |
|
|
Liene Abrama, r. 1985 |
1 |
154 088 Kč |
|
|
Directorate of the Norwegian Correctional Service |
1 |
57 903 Kč |
|
|
Mgr. Michal Petras, nar. 1968 |
1 |
56 250 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ministerstvo spravedlnosti v 2025 ve výši 10 895 705 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 5,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
117419 |
1 |
89 872 750 Kč |
|
|
Krutina Miroslav, Mgr., advokát |
2 |
11 495 705 Kč |
|
|
Chrenek, Toman, Kotrba advokátní kancelář spol. s r. o. |
4 |
2 408 950 Kč |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
Hartmann Jelínek Malý Moreno a partneři s.r.o., advokátní kancelář |
2 |
580 800 Kč |
|
|
Clifford Chance Prague Association s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
460 768 Kč |
|
|
Nakladatelství C. H. Beck, s. r. o. |
1 |
437 920 Kč |
|
|
VLADIMÍR SMEJKAL |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Mgr. Jan Gregor, advokát |
1 |
290 400 Kč |
|
|
ERGOlighting, spol. s r.o. |
2 |
282 308 Kč |
|
|
AVANTI FLOORS s.r.o. |
1 |
161 280 Kč |
|
|
Ing. Matyáš Baloun |
1 |
145 200 Kč |
|
|
MARTINA SCHULMEISTEROVÁ |
1 |
115 000 Kč |
|
|
MICHAL HRON |
1 |
66 550 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ministerstvo spravedlnosti v 2025 ve výši 10 895 705 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 6,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Nadační fond Petra Koukala |
1 |
10 895 705 Kč |
|
|
AV MEDIA SYSTEMS, a.s. |
3 |
2 720 564 Kč |
|
|
EKOTERM - SERVIS s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
PATROL group s.r.o. |
1 |
235 950 Kč |
|
|
ARAMARK, s.r.o. |
1 |
196 000 Kč |
|
|
TARLOT s.r.o. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Hotels by HR Diplomat s.r.o. |
1 |
126 092 Kč |
|
|
Zátiší Catering a.s. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
KONFES kongresová technika,s.r.o. |
1 |
115 000 Kč |
|
|
Pavel Hron |
2 |
109 074 Kč |
|
|
Kancelářské stroje s.r.o. |
1 |
85 912 Kč |
|
|
Hermitage Holdings a.s. |
1 |
61 455 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ministerstvo spravedlnosti v 2025 ve výši 10 895 705 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 8,65
|
|
Počet bodů 8,65 znamená pro Ministerstvo spravedlnosti celkově
1207. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0296 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0049 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1200 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0281 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0568 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,2039 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,2123 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2097 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,865
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
8,65
|
|
Výsledný K-Index
|
8,655 |
|